TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil bekende naam, eerste kandidaten bij Beerschot'

204
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil bekende naam, eerste kandidaten bij Beerschot'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht is volop op zoek naar één of twee nieuwe assistenten na het vertrek van Aaron Danks en Craig Bellamy. Eén van de namen op het lijstje van Paars-Wit zou alvast die van Will Still zijn. De 28-jarige was vorig seizoen nog even hoofdtrainer van Beerschot en is tegenwoordig assistent bij Stade Reims. Still zelf zou alvast gecharmeerd zijn door het aanbod, maar het is niet duidelijk of Reims wil meewerken.



Beerschot zoekt dan weer een nieuwe hoofdtrainer, want het zette woensdag Peter Maes op straat. Twee opvallende kandidaten duiken alvast op, want Bernd Storck en Laszlo Bölöni zouden zichzelf aangeboden hebben. Die laatste was iets meer dan een jaar geleden nog aan de slag bij rivaal Antwerp. Beerschot heeft wel nog met niemand officieel gesproken.

Bij Cercle Brugge is Vitinho bezig om zich helemaal door te zetten en de Braziliaanse rechtsachter denkt nu al aan een stap hogerop. Hij geeft in HLN aan dat hij geruchten hoorde over interesse van Anderlecht, maar dat hij zelf eerder mikt op een transfer naar AS Monaco, de moederclub van Cercle.



BUITENLAND

Bij Dortmund bereiden ze zich al voor op het leven na Erling Haaland, die wellicht volgende zomer voor 75 miljoen euro zal vertrekken. De Duitsers zouden alvast een lijstje klaar hebben met vier kandidaten om de Noorse goaltjesdief op te volgen. Daarbij zouden ze denken aan Timo Werner (Chelsea), Lautaro Martinez (Inter), Andrea Belotti (Torino) en Marcus Thuram (Mönchengladbach).

De Bundesliga zou naast Haaland ook Robert Lewandowski kunnen verliezen. De Poolse spits lijkt nog een laatste uitdaging aan te willen gaan in een nieuwe competitie en daarvan zou Liverpool naar verluidt willen profiteren. Jürgen Klopp, die bij Dortmund al met Lewandowski samenwerkte, zou een reünie wel zien zitten.



FC Barcelona moest de voorbije maanden de ene na de andere klap incasseren, maar nu is er nog eens goed nieuws op komst. Ze lijken immers dicht bij een contractverlenging van Ansu Fati te staan. Het toptalent, dat nog een contract heeft tot het einde van het seizoen, zou al aangegeven hebben absoluut in Camp Nou te willen blijven en de onderhandelingen met zijn makelaar Jorge Mendes over een nieuw contract lopen al.

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Zouden Still en Kompany een goed duo vormen?

Meest recent

‘Afgebrand in Nederland: Club-ster slaat vernietigend terug’

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

3
3
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

42
42
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

60
60
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

44
44
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

53
53
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

71
71
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

79
79
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

60
60
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

33
33
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

152
152
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

99
99
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

52
52
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

60
60
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

25
25
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

256
256
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

68
68
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

99
99
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

107
107
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

342
342
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

69
69
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

362
362

Meer sportnieuws