Antwerp vloekt na blunder op Europese spelerslijst

door
Antwerp vloekt na blunder op Europese spelerslijst

Een dag na de stunt van Club Brugge in de Champions League, is het de beurt aan de overige Belgische ploegen die nog actief zijn op het Europees toneel. Zo opent Antwerp haar Europa League-campagne op bezoek bij Olympiakos, waar Brian Priske een aantal spelers zal moeten missen.


Bjorn Engels, Alhassan Yusuf en Michel-Ange Balikwisha stapten namelijk allen niet mee op het vliegtuig richting Athene. Per slot van rekening liggen de drie nieuwkomers momenteel stuk voor stuk in de lappenmand. Daarnaast moet de Great Old het tevens zonder Faris Haroun en Abdoulaye Seck stellen. Zij werden immers niet ingeschreven voor de Europese lijst, met als gevolg dat Priske slechts 20 pionnen tot zijn beschikking heeft.

UPDATE 16/09
Antwerp trekt dus niet op volle sterkte richting Griekenland, integendeel: het stamnummer vaardigt niet eens een volledige delegatie van 21 spelers af. Reden daarvoor zijn om te beginnen natuurlijk de vele blessures bij de zomeraanwinsten, want ook linksback Sam Vines gaf uiteraard nog verstek. Andere versterkingen als Dorian Dessoleil, Jelle Bataille, Radja Nainggolan, Pierre Dwomoh, Viktor Fischer en het nieuwe spitsentrio Ally Samatta, Michael Frey en Johannes Eggestein zijn daarentegen wél van de partij voor de eerste Europese opdracht.

Desalniettemin lijkt Antwerp zichzelf toch enigszins in de voet te hebben geschoten door Haroun en Seck niet op de lijst te zetten. De aanvoerder is bijna hersteld van een blessure, Seck bleef ondanks heel wat transfergeruchten uiteindelijk toch aan boord. Vooral die laatste zou wel eens snel gemist kunnen worden. Waar er voor Haroun op het middenveld nog voldoende alternatieven voorhanden zijn, is de spoeling centraal achterin zonder de blessuregevoelige Engels immers bijzonder dun. Seck, vorig seizoen nog sterkhouder, kon dus nog goed van pas komen.

LEES OOK: 'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

Wie van deze 2 had u liefst wél op de lijst gezien?

Meest recent

'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

42
42
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

18
18
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

264
264
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

95
95
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

202
202
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

23
23
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

176
176
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

218
218
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

264
264
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

290
290
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

80
80
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

261
261
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

200
200
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

199
199
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

205
205
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

239
239
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

210
210
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

371
371
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

307
307
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

61
61
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

626
626
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

229
229
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

504
504
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

278
278
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

350
350

Meer sportnieuws