Antwerp vloekt na blunder op Europese spelerslijst

1125 stemmen
Antwerp vloekt na blunder op Europese spelerslijst

Een dag na de stunt van Club Brugge in de Champions League, is het de beurt aan de overige Belgische ploegen die nog actief zijn op het Europees toneel. Zo opent Antwerp haar Europa League-campagne op bezoek bij Olympiakos, waar Brian Priske een aantal spelers zal moeten missen.


Bjorn Engels, Alhassan Yusuf en Michel-Ange Balikwisha stapten namelijk allen niet mee op het vliegtuig richting Athene. Per slot van rekening liggen de drie nieuwkomers momenteel stuk voor stuk in de lappenmand. Daarnaast moet de Great Old het tevens zonder Faris Haroun en Abdoulaye Seck stellen. Zij werden immers niet ingeschreven voor de Europese lijst, met als gevolg dat Priske slechts 20 pionnen tot zijn beschikking heeft.

UPDATE 16/09
Antwerp trekt dus niet op volle sterkte richting Griekenland, integendeel: het stamnummer vaardigt niet eens een volledige delegatie van 21 spelers af. Reden daarvoor zijn om te beginnen natuurlijk de vele blessures bij de zomeraanwinsten, want ook linksback Sam Vines gaf uiteraard nog verstek. Andere versterkingen als Dorian Dessoleil, Jelle Bataille, Radja Nainggolan, Pierre Dwomoh, Viktor Fischer en het nieuwe spitsentrio Ally Samatta, Michael Frey en Johannes Eggestein zijn daarentegen wél van de partij voor de eerste Europese opdracht.

Desalniettemin lijkt Antwerp zichzelf toch enigszins in de voet te hebben geschoten door Haroun en Seck niet op de lijst te zetten. De aanvoerder is bijna hersteld van een blessure, Seck bleef ondanks heel wat transfergeruchten uiteindelijk toch aan boord. Vooral die laatste zou wel eens snel gemist kunnen worden. Waar er voor Haroun op het middenveld nog voldoende alternatieven voorhanden zijn, is de spoeling centraal achterin zonder de blessuregevoelige Engels immers bijzonder dun. Seck, vorig seizoen nog sterkhouder, kon dus nog goed van pas komen.

LEES OOK: Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Wie van deze 2 had u liefst wél op de lijst gezien?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

25
25
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

66
66
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

67
67
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

96
96
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

114
114
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

276
276
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

452
452
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

221
221
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

320
320
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

301
301
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

567
567
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

361
361
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

136
136
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

190
190
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

418
418
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

534
534
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

169
169
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

414
414
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

60
60
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

507
507
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws