Antwerp vloekt na blunder op Europese spelerslijst

1125 stemmen
Antwerp vloekt na blunder op Europese spelerslijst

Een dag na de stunt van Club Brugge in de Champions League, is het de beurt aan de overige Belgische ploegen die nog actief zijn op het Europees toneel. Zo opent Antwerp haar Europa League-campagne op bezoek bij Olympiakos, waar Brian Priske een aantal spelers zal moeten missen.


Bjorn Engels, Alhassan Yusuf en Michel-Ange Balikwisha stapten namelijk allen niet mee op het vliegtuig richting Athene. Per slot van rekening liggen de drie nieuwkomers momenteel stuk voor stuk in de lappenmand. Daarnaast moet de Great Old het tevens zonder Faris Haroun en Abdoulaye Seck stellen. Zij werden immers niet ingeschreven voor de Europese lijst, met als gevolg dat Priske slechts 20 pionnen tot zijn beschikking heeft.

UPDATE 16/09
Antwerp trekt dus niet op volle sterkte richting Griekenland, integendeel: het stamnummer vaardigt niet eens een volledige delegatie van 21 spelers af. Reden daarvoor zijn om te beginnen natuurlijk de vele blessures bij de zomeraanwinsten, want ook linksback Sam Vines gaf uiteraard nog verstek. Andere versterkingen als Dorian Dessoleil, Jelle Bataille, Radja Nainggolan, Pierre Dwomoh, Viktor Fischer en het nieuwe spitsentrio Ally Samatta, Michael Frey en Johannes Eggestein zijn daarentegen wél van de partij voor de eerste Europese opdracht.

Desalniettemin lijkt Antwerp zichzelf toch enigszins in de voet te hebben geschoten door Haroun en Seck niet op de lijst te zetten. De aanvoerder is bijna hersteld van een blessure, Seck bleef ondanks heel wat transfergeruchten uiteindelijk toch aan boord. Vooral die laatste zou wel eens snel gemist kunnen worden. Waar er voor Haroun op het middenveld nog voldoende alternatieven voorhanden zijn, is de spoeling centraal achterin zonder de blessuregevoelige Engels immers bijzonder dun. Seck, vorig seizoen nog sterkhouder, kon dus nog goed van pas komen.

LEES OOK: 'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Wie van deze 2 had u liefst wél op de lijst gezien?

Meest recent

'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

28
28
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

81
81
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

53
53
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

144
144
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

49
49
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

99
99
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

46
46
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

110
110
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

198
198
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

467
467
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

221
221
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

770
770
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

56
56
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

482
482
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

1080
1080
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

109
109
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

261
261
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

195
195
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

365
365
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

92
92
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

54
54
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

49
49
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

672
672
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

83
83
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

291
291

Meer sportnieuws