Antwerp vloekt na blunder op Europese spelerslijst

door
Antwerp vloekt na blunder op Europese spelerslijst

Een dag na de stunt van Club Brugge in de Champions League, is het de beurt aan de overige Belgische ploegen die nog actief zijn op het Europees toneel. Zo opent Antwerp haar Europa League-campagne op bezoek bij Olympiakos, waar Brian Priske een aantal spelers zal moeten missen.


Bjorn Engels, Alhassan Yusuf en Michel-Ange Balikwisha stapten namelijk allen niet mee op het vliegtuig richting Athene. Per slot van rekening liggen de drie nieuwkomers momenteel stuk voor stuk in de lappenmand. Daarnaast moet de Great Old het tevens zonder Faris Haroun en Abdoulaye Seck stellen. Zij werden immers niet ingeschreven voor de Europese lijst, met als gevolg dat Priske slechts 20 pionnen tot zijn beschikking heeft.

UPDATE 16/09
Antwerp trekt dus niet op volle sterkte richting Griekenland, integendeel: het stamnummer vaardigt niet eens een volledige delegatie van 21 spelers af. Reden daarvoor zijn om te beginnen natuurlijk de vele blessures bij de zomeraanwinsten, want ook linksback Sam Vines gaf uiteraard nog verstek. Andere versterkingen als Dorian Dessoleil, Jelle Bataille, Radja Nainggolan, Pierre Dwomoh, Viktor Fischer en het nieuwe spitsentrio Ally Samatta, Michael Frey en Johannes Eggestein zijn daarentegen wél van de partij voor de eerste Europese opdracht.

Desalniettemin lijkt Antwerp zichzelf toch enigszins in de voet te hebben geschoten door Haroun en Seck niet op de lijst te zetten. De aanvoerder is bijna hersteld van een blessure, Seck bleef ondanks heel wat transfergeruchten uiteindelijk toch aan boord. Vooral die laatste zou wel eens snel gemist kunnen worden. Waar er voor Haroun op het middenveld nog voldoende alternatieven voorhanden zijn, is de spoeling centraal achterin zonder de blessuregevoelige Engels immers bijzonder dun. Seck, vorig seizoen nog sterkhouder, kon dus nog goed van pas komen.

LEES OOK: DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Wie van deze 2 had u liefst wél op de lijst gezien?

Meest recent

'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

9
9
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

38
38
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

68
68
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

148
148
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

167
167
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

97
97
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

177
177
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

303
303
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

102
102
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

525
525
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

263
263
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

447
447
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

378
378
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

393
393
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

64
64
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

234
234
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

350
350
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

219
219
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

98
98
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

234
234

Meer sportnieuws