Antwerp vloekt na blunder op Europese spelerslijst

door
Antwerp vloekt na blunder op Europese spelerslijst

Een dag na de stunt van Club Brugge in de Champions League, is het de beurt aan de overige Belgische ploegen die nog actief zijn op het Europees toneel. Zo opent Antwerp haar Europa League-campagne op bezoek bij Olympiakos, waar Brian Priske een aantal spelers zal moeten missen.


Bjorn Engels, Alhassan Yusuf en Michel-Ange Balikwisha stapten namelijk allen niet mee op het vliegtuig richting Athene. Per slot van rekening liggen de drie nieuwkomers momenteel stuk voor stuk in de lappenmand. Daarnaast moet de Great Old het tevens zonder Faris Haroun en Abdoulaye Seck stellen. Zij werden immers niet ingeschreven voor de Europese lijst, met als gevolg dat Priske slechts 20 pionnen tot zijn beschikking heeft.

UPDATE 16/09
Antwerp trekt dus niet op volle sterkte richting Griekenland, integendeel: het stamnummer vaardigt niet eens een volledige delegatie van 21 spelers af. Reden daarvoor zijn om te beginnen natuurlijk de vele blessures bij de zomeraanwinsten, want ook linksback Sam Vines gaf uiteraard nog verstek. Andere versterkingen als Dorian Dessoleil, Jelle Bataille, Radja Nainggolan, Pierre Dwomoh, Viktor Fischer en het nieuwe spitsentrio Ally Samatta, Michael Frey en Johannes Eggestein zijn daarentegen wél van de partij voor de eerste Europese opdracht.

Desalniettemin lijkt Antwerp zichzelf toch enigszins in de voet te hebben geschoten door Haroun en Seck niet op de lijst te zetten. De aanvoerder is bijna hersteld van een blessure, Seck bleef ondanks heel wat transfergeruchten uiteindelijk toch aan boord. Vooral die laatste zou wel eens snel gemist kunnen worden. Waar er voor Haroun op het middenveld nog voldoende alternatieven voorhanden zijn, is de spoeling centraal achterin zonder de blessuregevoelige Engels immers bijzonder dun. Seck, vorig seizoen nog sterkhouder, kon dus nog goed van pas komen.

LEES OOK: Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Wie van deze 2 had u liefst wél op de lijst gezien?

Meest recent

Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

2
2
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

304
304
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

67
67
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

162
162
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

46
46
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

185
185
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

121
121
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

90
90
Llansana reageert verrassend op invallersrol

Anderlecht heeft zondag weer een statement neergezet door Union te kloppen. Nochtans moest Paars-Wit ...

155
155
De Cuyper zorgt voor verrassing: "Zoals in de jeugd"

Maxim De Cuyper kon zich zondag nog eens in de kijker spelen bij Brighton. De Rode Duivel opende op ...

64
64
Hasi stuurt belangrijke waarschuwing na prestigezege

Anderlecht heeft zich zondag weer een beetje meer ontpopt tot titelkandidaat. Nadat het enkele weken ...

459
459
Union likt zijn wonden: "Het was een offday"

De Brusselse derby is zondag een kolfje naar de hand van Anderlecht geworden. Paars-Wit kroonde zich ...

109
109
STVV verbaast weer en duwt AA Gent uit top zes

STVV is halfweg de reguliere competitie dé grote verrassing in de top zes en de Kanaries ...

146
146
Wedstrijd Ajax gestaakt: harde kern zet ArenA in de fik

Het stormt inmiddels al enkele weken bij Ajax en zondagavond is een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan ...

278
278
Anderlecht dé grote winnaar: slordig Union onderuit in derby

RSC Anderlecht heeft zich tot de grote winnaar van het weekend gekroond aan de top van de Jupiler ...

326
326
Druk op Hayen stijgt: verklaring voor opvallende opstelling

Club Brugge zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen. Na de Europese nederlaag op Sporting ...

507
507
Arsenal niet onklopbaar: tienkoppig Chelsea pakt cruciaal punt

In de Premier League is leider Arsenal FC er niet in geslaagd om nog wat verder uit te lopen. In de ...

33
33
Supporters Anderlecht vervloeken arbitrage: "Schandalig!"

Sinds de grote terugkeer van Union SG op het hoogste niveau, kon RSC Anderlecht zijn Brusselse ...

461
461
Vanaken sakkert: "Waren tien keer beter dan Antwerp"

Club Brugge heeft één van zijn minste weken van het seizoen tot dusver achter de rug. ...

224
224
4 op 42 - bodem bereikt voor kwakkelend Club Nxt

Het gaat van kwaad naar erger met Club Nxt in de Challenger Pro League. De beloften van Club Brugge ...

166
166
Antwerp staat op uit doden: "Dán kan je Club pijn doen"

Van de hel naar de hemel ... in het voetbal kan dat erg snel gaan. Vraag dat maar aan Antwerp FC. ...

367
367
Anderlecht-Union: ontdek de basisploegen in Brusselse derby

In de Jupiler Pro League is het zondagavond reikhalzend uitkijken naar de Brusselse derby. Zowel RSC ...

97
97
Genk komt goed weg: Heymans zorgt voor broodnodige thuiszege

KRC Genk heeft eindelijk weer een competitiewedstrijd in eigen huis gewonnen. Tegen OH Leuven ...

166
166
Scorende De Cuyper held bij Brighton, Liverpool kan weer winnen

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC de crisis ietwat kunnen bezweren. Dankzij een goal ...

91
91
'City zet alle zeilen bij: winterdeal van 74 miljoen'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

108
108

Meer sportnieuws