'Anderlecht heeft 'masterplan' met Trebel'

940 stemmen
'Anderlecht heeft 'masterplan' met Trebel'

In het slot van de zomermercato deed Anderlecht nog een pak overbodige spelers van de hand, maar voor grootverdiener Adrien Trebel vond het helaas geen oplossing. De 30-jarige Fransman blijft daardoor minstens tot januari verkommeren in de B-kern.


Met zijn professionele houding hoopt Trebel zich wel andermaal opnieuw in de gunst van Vincent Kompany te voetballen, maar dat zit er volgens diverse media niet meer in. Hij zou de deur voor de linkspoot bij de A-ploeg namelijk definitief hebben gesloten. Voorlopig blijft Trebel dus gewoon actief bij de beloften, waar hij wel vrede zou hebben genomen met een rol als begeleider van de jongeren op én naast het veld. In de komende mercato's wordt ongetwijfeld verder gezocht naar een oplossing, al wordt dat niet vanzelfsprekend gezien zijn peperduur contract tot medio 2023.

UPDATE 16/09
Anderlecht stuurde Trebel blijkbaar niet louter naar de B-kern om hem richting de uitgang te duwen. Volgens Het Nieuwsblad ligt er in het Lotto Park immers tevens een zeker plan op tafel, waarbij de Brusselaars rekenen op de ervaren rot om de jonkies uit Neerpede naar de top vier in hun reeks te loodsen. Een stek die volgend seizoen recht geeft op een van de felbegeerde plaatsjes in 1B. Het reglement voorziet ruimte voor één speler ouder dan 23 jaar, een plek die bij RSCA dus voorzien wordt voor Trebel.

Op die manier kan de overbodige grootverdiener alsnog enigszins van nut zijn voor Anderlecht, al gaat het hier uiteraard wel slechts om een pleister op de zere wonde. "Natuurlijk wordt Trebel nog altijd overbetaald voor wat hij nu maar doet. Hij is de best betaalde belofte ter wereld", aldus HNB verder nog. Dinsdag kwam de middenvelder tijdens een oefenmatch, die ook volgens deze krant niet op een zoveelste eerherstel hoeft te hopen, overigens voor het eerst in actie bij de Paars-Witte beloftenploeg.

LEES OOK: Beerschot stoomt door en plukt pion van OHL weg

Slimme beslissing van RSCA?

Meest recent

Nieuw stadion Club Brugge: exacte bouwplannen bekend

Het laatste woord is mogelijk nog altijd niet gezegd, maar het ziet er naar uit dat Club Brugge ...

29
29
De Cat neemt afscheid: bonussen Anderlecht onthuld

De kogel is door de kerk: Nathan De Cat ruilt RSC Anderlecht in voor TSG Hoffenheim. Inmiddels nam ...

117
117
Union SG-voorzitter Alex Muzio stopt bij UEC

Union SG maakte de afgelopen jaren een ferme opmars mee. Ook achter de schermen wordt de club sterk ...

19
19
Vandenbempt geeft Garcia advies: “Toch met hem starten”

De kwartfinale tussen Spanje en de Rode Duivels komt dichterbij. België staat voor een enorme ...

87
87
Matte Smets verbaast met transferkeuze: KRC Genk bevestigt

Matte Smets is uitgegroeid tot een onmisbare pion bij KRC Genk. Afgelopen wintermercato stond hij al ...

194
194
‘Europese grootmacht gaat vol voor Mika Godts’

Godts kende een topseizoen bij Ajax, maar toch werd de buitenspeler niet opgenomen voor de ...

64
64
Anderlecht reageert op vertrek De Cat met toptransfer

Nathan De Cat maakt de overstap van RSC Anderlecht naar Hoffenheim en het heeft niet lang geduurd of ...

356
356
Vanaken krijgt lof: “Hij zou zo bij Spanje kunnen spelen”

Hans Vanaken is dit WK volledig ontploft op het WK. De middenvelder is niet altijd zeker van een ...

159
159
Kogel is door de kerk: De Cat tekent bij Hoffenheim

Het zat er al een hele tijd aan te komen, maar nu is de kogel ook helemaal door de kerk: Nathan De ...

170
170
Met wie verrast Garcia? Albert pleit voor 2 Duivels

Om 21u staan de Rode Duivels in hun kwartfinale van het WK tegenover Spanje. De meeste media hebben ...

79
79
'Club weigert waanzinnig bod op toptalent'

Club Brugge bouwde de voorbije jaren een stevige reputatie én een stevige financiële ...

508
508
Visuele bevestiging: recordtransfer Union in de maak

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Dat was vooral aan inkomende zijde, waarmee ...

21
21
'Standard heeft nieuwe Teuma in vizier'

Bij Standard wordt er deze zomer weer stevig aan de kern gesleuteld. De aflopende contracten van ...

117
117
Leander Dendoncker terug naar Jupiler Pro League?

Van de generatie die in 2018 brons pakte op het WK, blijft op deze wereldbeker nog maar weinig over. ...

402
402
TRANSFERUURTJE: 'Transferrecords voor Club én Union"

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

261
261
Diego Moreira geeft update over onfortuinlijke Onana

Amadou Onana viel geblesseerd uit tegen de Verenigde Staten en zal maanden aan de kant staan. ...

134
134
Beerschot stoomt door en plukt pion van OHL weg

Beerschot hoopt dit seizoen weer voor de promotie te spelen in de Challenger Pro League. De Kielse ...

199
199
Lukaku roept straffe taal richting Spanje én de wereld

België staat vrijdagavond tegenover Spanje namens de kwartfinale van het WK. De Rode Duivels ...

206
206
Cercle Brugge slaat hard toe: bekende naam binnen

Cercle Brugge neemt waarschijnlijk binnenkort afscheid van Warleson. De Braziliaan is op weg naar ...

127
127
Preud’homme geeft gouden raad vlak voor Spanje

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Spanje in de kwartfinale van het WK 2026. La Roja ...

375
375
Club wrijft zich in handen: "Financiële én sportieve boost"

Bij Club Brugge kwam het beste nieuws van deze zomer tot dusver niet van de transfermarkt, maar wel ...

419
419
Patro pakt alweer uit met opmerkelijke aanwinst

Vorig seizoen zorgde Patro Eisden voor een straffe prestatie door met een volledig vernieuwde ploeg ...

97
97
'Transfernieuws voor Moreira: grootmacht haakt af'

In vier van de vijf wedstrijden van de Rode Duivels tot dusver op dit WK bleef hij aan de bank ...

82
82
De la Fuente roept stevige Yamal-waarschuwing naar Duivels

Om 21u zijn de Rode Duivels aan zet in hun kwartfinale op dit WK. Daarin wacht met Spanje ...

161
161
Engeland en Noorwegen met grote zorgen voor kwartfinale

Het is voor de Belgische voetballiefhebber uiteraard vooral uitkijken naar de clash tussen de Rode ...

133
133

Meer sportnieuws