'Anderlecht heeft 'masterplan' met Trebel'

940 stemmen
'Anderlecht heeft 'masterplan' met Trebel'

In het slot van de zomermercato deed Anderlecht nog een pak overbodige spelers van de hand, maar voor grootverdiener Adrien Trebel vond het helaas geen oplossing. De 30-jarige Fransman blijft daardoor minstens tot januari verkommeren in de B-kern.


Met zijn professionele houding hoopt Trebel zich wel andermaal opnieuw in de gunst van Vincent Kompany te voetballen, maar dat zit er volgens diverse media niet meer in. Hij zou de deur voor de linkspoot bij de A-ploeg namelijk definitief hebben gesloten. Voorlopig blijft Trebel dus gewoon actief bij de beloften, waar hij wel vrede zou hebben genomen met een rol als begeleider van de jongeren op én naast het veld. In de komende mercato's wordt ongetwijfeld verder gezocht naar een oplossing, al wordt dat niet vanzelfsprekend gezien zijn peperduur contract tot medio 2023.

UPDATE 16/09
Anderlecht stuurde Trebel blijkbaar niet louter naar de B-kern om hem richting de uitgang te duwen. Volgens Het Nieuwsblad ligt er in het Lotto Park immers tevens een zeker plan op tafel, waarbij de Brusselaars rekenen op de ervaren rot om de jonkies uit Neerpede naar de top vier in hun reeks te loodsen. Een stek die volgend seizoen recht geeft op een van de felbegeerde plaatsjes in 1B. Het reglement voorziet ruimte voor één speler ouder dan 23 jaar, een plek die bij RSCA dus voorzien wordt voor Trebel.

Op die manier kan de overbodige grootverdiener alsnog enigszins van nut zijn voor Anderlecht, al gaat het hier uiteraard wel slechts om een pleister op de zere wonde. "Natuurlijk wordt Trebel nog altijd overbetaald voor wat hij nu maar doet. Hij is de best betaalde belofte ter wereld", aldus HNB verder nog. Dinsdag kwam de middenvelder tijdens een oefenmatch, die ook volgens deze krant niet op een zoveelste eerherstel hoeft te hopen, overigens voor het eerst in actie bij de Paars-Witte beloftenploeg.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Slimme beslissing van RSCA?

Meest recent

België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

23
23
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

25
25
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

94
94
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

182
182
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

180
180
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

144
144
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

18
18
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

25
25
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

96
96
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

22
22
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

128
128
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

639
639
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

190
190
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

115
115
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

62
62
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

387
387
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

345
345
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

843
843
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

150
150
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

545
545
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

144
144
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

761
761

Meer sportnieuws