'Anderlecht heeft 'masterplan' met Trebel'

door
'Anderlecht heeft 'masterplan' met Trebel'

In het slot van de zomermercato deed Anderlecht nog een pak overbodige spelers van de hand, maar voor grootverdiener Adrien Trebel vond het helaas geen oplossing. De 30-jarige Fransman blijft daardoor minstens tot januari verkommeren in de B-kern.


Met zijn professionele houding hoopt Trebel zich wel andermaal opnieuw in de gunst van Vincent Kompany te voetballen, maar dat zit er volgens diverse media niet meer in. Hij zou de deur voor de linkspoot bij de A-ploeg namelijk definitief hebben gesloten. Voorlopig blijft Trebel dus gewoon actief bij de beloften, waar hij wel vrede zou hebben genomen met een rol als begeleider van de jongeren op én naast het veld. In de komende mercato's wordt ongetwijfeld verder gezocht naar een oplossing, al wordt dat niet vanzelfsprekend gezien zijn peperduur contract tot medio 2023.

UPDATE 16/09
Anderlecht stuurde Trebel blijkbaar niet louter naar de B-kern om hem richting de uitgang te duwen. Volgens Het Nieuwsblad ligt er in het Lotto Park immers tevens een zeker plan op tafel, waarbij de Brusselaars rekenen op de ervaren rot om de jonkies uit Neerpede naar de top vier in hun reeks te loodsen. Een stek die volgend seizoen recht geeft op een van de felbegeerde plaatsjes in 1B. Het reglement voorziet ruimte voor één speler ouder dan 23 jaar, een plek die bij RSCA dus voorzien wordt voor Trebel.

Op die manier kan de overbodige grootverdiener alsnog enigszins van nut zijn voor Anderlecht, al gaat het hier uiteraard wel slechts om een pleister op de zere wonde. "Natuurlijk wordt Trebel nog altijd overbetaald voor wat hij nu maar doet. Hij is de best betaalde belofte ter wereld", aldus HNB verder nog. Dinsdag kwam de middenvelder tijdens een oefenmatch, die ook volgens deze krant niet op een zoveelste eerherstel hoeft te hopen, overigens voor het eerst in actie bij de Paars-Witte beloftenploeg.

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Slimme beslissing van RSCA?

Meest recent

Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

“De groep staat met de voeten op de grond”, maakt Vrancken zich sterk. “Als er al ...

4
4
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

63
63
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

211
211
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

153
153
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

38
38
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

91
91
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

61
61
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

17
17
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

55
55
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

36
36
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

200
200
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

203
203
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

249
249
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

301
301
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

185
185
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

55
55
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

128
128
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

405
405
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

145
145
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

98
98
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

638
638
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

359
359
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

855
855
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

105
105
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

181
181

Meer sportnieuws