'Anderlecht heeft 'masterplan' met Trebel'

door
'Anderlecht heeft 'masterplan' met Trebel'

In het slot van de zomermercato deed Anderlecht nog een pak overbodige spelers van de hand, maar voor grootverdiener Adrien Trebel vond het helaas geen oplossing. De 30-jarige Fransman blijft daardoor minstens tot januari verkommeren in de B-kern.


Met zijn professionele houding hoopt Trebel zich wel andermaal opnieuw in de gunst van Vincent Kompany te voetballen, maar dat zit er volgens diverse media niet meer in. Hij zou de deur voor de linkspoot bij de A-ploeg namelijk definitief hebben gesloten. Voorlopig blijft Trebel dus gewoon actief bij de beloften, waar hij wel vrede zou hebben genomen met een rol als begeleider van de jongeren op én naast het veld. In de komende mercato's wordt ongetwijfeld verder gezocht naar een oplossing, al wordt dat niet vanzelfsprekend gezien zijn peperduur contract tot medio 2023.

UPDATE 16/09
Anderlecht stuurde Trebel blijkbaar niet louter naar de B-kern om hem richting de uitgang te duwen. Volgens Het Nieuwsblad ligt er in het Lotto Park immers tevens een zeker plan op tafel, waarbij de Brusselaars rekenen op de ervaren rot om de jonkies uit Neerpede naar de top vier in hun reeks te loodsen. Een stek die volgend seizoen recht geeft op een van de felbegeerde plaatsjes in 1B. Het reglement voorziet ruimte voor één speler ouder dan 23 jaar, een plek die bij RSCA dus voorzien wordt voor Trebel.

Op die manier kan de overbodige grootverdiener alsnog enigszins van nut zijn voor Anderlecht, al gaat het hier uiteraard wel slechts om een pleister op de zere wonde. "Natuurlijk wordt Trebel nog altijd overbetaald voor wat hij nu maar doet. Hij is de best betaalde belofte ter wereld", aldus HNB verder nog. Dinsdag kwam de middenvelder tijdens een oefenmatch, die ook volgens deze krant niet op een zoveelste eerherstel hoeft te hopen, overigens voor het eerst in actie bij de Paars-Witte beloftenploeg.

LEES OOK: Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Slimme beslissing van RSCA?

Meest recent

Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

24
24
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

219
219
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

76
76
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

107
107
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

58
58
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

106
106
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

243
243
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

460
460
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

141
141
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

82
82
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

187
187
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

111
111
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

83
83
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

143
143
'De Ketelaere verrast met zet: transfer op komst?'

Ook dit seizoen is Charles De Ketelaere weer een cruciale pion bij Atalanta. De Rode Duivel was ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

246
246
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

71
71
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

177
177
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

57
57
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

319
319
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

155
155
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

141
141
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

71
71

Meer sportnieuws