Mannaert verklaart opvallende afwezige tegen PSG

1342 stemmen
Mannaert verklaart opvallende afwezige tegen PSG

Hans Vanaken, Charles De Ketelaere, Noa Lang, Eduard Sobol, Éder Balanta en ga zo maar door: de sterkhouders bij Club Brugge in de 1-1 stunt tegen PSG waren niet op één hand te tellen. Ook enkele zomeraanwinsten trokken meteen prima hun streng tijdens hun eerste échte grote test bij de landskampioen.


Kamal Sowah leek zich nog enigszins te moeten aanpassen aan het tempo, en wisselde daardoor goede met slechte momenten af. Achterin stond de tandem Stanley Nsoki-Jack Hendry echter 90 minuten lang pal. Met behulp van hun ploegmaats stond het duo namelijk stevig haar mannetje tegen het offensieve geweld uit Parijs, en ook in balbezit bleken beiden allerminst onder de indruk. Brandon Mechele mag alvast zijn tanden uitkuisen. Behalve een korte invalbeurt voor Faitout Maouassa kwamen er voor het overige geen nieuwkomers in actie bij Blauw-Zwart.

Wesley Moraes en Tibo Persyn bleven immers aan de bank gekluisterd, Owen Otasowie viel naast de selectie omdat Philippe Clement hem "niet wedstrijdfit" beschouwde. In gesprek met Het Nieuwsblad gaf Vincent Mannaert wat extra uitleg. "Otasowie heeft de voorbije twee dagen gesukkeld met de heupbuigers. Dat heeft er ook mee te maken dat ze in een ritme terechtkomen dat redelijk intens is", aldus de Brugse manager. Van een slecht tussentijds rapport voor de polyvalente middenvelder, zoals hier en daar gesuggereerd, lijkt dus allerminst sprake.

Welke niewkomer liet dinsdag de beste indruk na bij Club?

Meest recent

Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

29
29
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

28
28
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

219
219
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

211
211
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

64
64
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

136
136
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

116
116
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

265
265
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

214
214
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

74
74
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

147
147
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

259
259
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

273
273
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

463
463
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

345
345
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

254
254
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

459
459
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

150
150
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

60
60
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

271
271
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

272
272
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

603
603
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

337
337
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

491
491
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

134
134

Meer sportnieuws