TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Beerschot zoekt trainer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Beerschot zoekt trainer'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt op het punt te staan om een belangrijke slag te slaan. Vincent Mannaert hintte in een interview met Het Nieuwsblad immers dat er snel nieuws zou kunnen komen over een nieuw contract voor Noa Lang. Het gegeerde goudhaantje ligt nog tot 2024 onder contract, maar zou desondanks dus nog langer vastgelegd worden.



Ook de toekomst van Philippe Clement blijft een item in Brugge. De coach werd de voorbije zomers al regelmatig aan een vertrek gelinkt en Bart Verhaeghe sluit zeker niet uit dat Clement de stap naar het buitenland op termijn ook zal zetten. De voorzitter acht hem daar in ieder geval al klaar voor.

Bij Beerschot hebben ze dan weer zelf hun trainer op straat gezet. Peter Maes moest woensdag beschikken omwille van de tegenvallende resultaten, want met één punt uit zeven matchen is Beerschot troosteloos laatste. Marc Noë neemt voorlopig over, namen van mogelijke definitieve opvolgers zijn tot dusver nog niet uitgelekt.



BUITENLAND

Real Madrid en Paris Saint-Germain lijken de komende maanden weer in elkaars vaarwater te zullen komen op de transfermarkt. Beide teams zouden immers graag volgende zomer Antonio Rüdiger transfervrij binnenhalen. De Duitse verdediger is einde contract bij Chelsea, dat nog geen akkoord bereikte over een contractverlenging omdat de looneisen van Rüdiger nog te hoog liggen.

Bij FC Barcelona krijgen we mogelijk weldra ook een trainerswissel. Volgens de Spaanse pers heeft het bestuur na de blamage tegen Bayern immers een ultimatum opgelegd aan Ronald Koeman. Als de Nederlander er niet in slaagt om beterschap te brengen in de drie volgende wedstrijden tegen Granada, Cadiz en Levante, dan moet hij voor zijn job vrezen.

LEES OOK: Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

Zal Club Brugge Lang volgende zomer nog kunnen houden?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

32
32
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

19
19
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

26
26
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

21
21
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

89
89
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

67
67
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

50
50
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

215
215
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

333
333
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

79
79
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

129
129
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

144
144
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

110
110
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

97
97
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

119
119
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

204
204
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

139
139
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

685
685
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

544
544
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

173
173
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

178
178
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

221
221
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

31
31
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

296
296
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

198
198

Meer sportnieuws