TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Beerschot zoekt trainer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Beerschot zoekt trainer'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt op het punt te staan om een belangrijke slag te slaan. Vincent Mannaert hintte in een interview met Het Nieuwsblad immers dat er snel nieuws zou kunnen komen over een nieuw contract voor Noa Lang. Het gegeerde goudhaantje ligt nog tot 2024 onder contract, maar zou desondanks dus nog langer vastgelegd worden.



Ook de toekomst van Philippe Clement blijft een item in Brugge. De coach werd de voorbije zomers al regelmatig aan een vertrek gelinkt en Bart Verhaeghe sluit zeker niet uit dat Clement de stap naar het buitenland op termijn ook zal zetten. De voorzitter acht hem daar in ieder geval al klaar voor.

Bij Beerschot hebben ze dan weer zelf hun trainer op straat gezet. Peter Maes moest woensdag beschikken omwille van de tegenvallende resultaten, want met één punt uit zeven matchen is Beerschot troosteloos laatste. Marc Noë neemt voorlopig over, namen van mogelijke definitieve opvolgers zijn tot dusver nog niet uitgelekt.



BUITENLAND

Real Madrid en Paris Saint-Germain lijken de komende maanden weer in elkaars vaarwater te zullen komen op de transfermarkt. Beide teams zouden immers graag volgende zomer Antonio Rüdiger transfervrij binnenhalen. De Duitse verdediger is einde contract bij Chelsea, dat nog geen akkoord bereikte over een contractverlenging omdat de looneisen van Rüdiger nog te hoog liggen.

Bij FC Barcelona krijgen we mogelijk weldra ook een trainerswissel. Volgens de Spaanse pers heeft het bestuur na de blamage tegen Bayern immers een ultimatum opgelegd aan Ronald Koeman. Als de Nederlander er niet in slaagt om beterschap te brengen in de drie volgende wedstrijden tegen Granada, Cadiz en Levante, dan moet hij voor zijn job vrezen.

LEES OOK: SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Zal Club Brugge Lang volgende zomer nog kunnen houden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

53
53
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

75
75
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

167
167
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

85
85
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

45
45
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

34
34
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

191
191
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

348
348
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

203
203
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

122
122
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

348
348
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

186
186
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

353
353
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

158
158
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

89
89
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

632
632
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

307
307
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

721
721
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

490
490
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

304
304
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

188
188
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

155
155
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

121
121
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

108
108
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73

Meer sportnieuws