TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Beerschot zoekt trainer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Beerschot zoekt trainer'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt op het punt te staan om een belangrijke slag te slaan. Vincent Mannaert hintte in een interview met Het Nieuwsblad immers dat er snel nieuws zou kunnen komen over een nieuw contract voor Noa Lang. Het gegeerde goudhaantje ligt nog tot 2024 onder contract, maar zou desondanks dus nog langer vastgelegd worden.



Ook de toekomst van Philippe Clement blijft een item in Brugge. De coach werd de voorbije zomers al regelmatig aan een vertrek gelinkt en Bart Verhaeghe sluit zeker niet uit dat Clement de stap naar het buitenland op termijn ook zal zetten. De voorzitter acht hem daar in ieder geval al klaar voor.

Bij Beerschot hebben ze dan weer zelf hun trainer op straat gezet. Peter Maes moest woensdag beschikken omwille van de tegenvallende resultaten, want met één punt uit zeven matchen is Beerschot troosteloos laatste. Marc Noë neemt voorlopig over, namen van mogelijke definitieve opvolgers zijn tot dusver nog niet uitgelekt.



BUITENLAND

Real Madrid en Paris Saint-Germain lijken de komende maanden weer in elkaars vaarwater te zullen komen op de transfermarkt. Beide teams zouden immers graag volgende zomer Antonio Rüdiger transfervrij binnenhalen. De Duitse verdediger is einde contract bij Chelsea, dat nog geen akkoord bereikte over een contractverlenging omdat de looneisen van Rüdiger nog te hoog liggen.

Bij FC Barcelona krijgen we mogelijk weldra ook een trainerswissel. Volgens de Spaanse pers heeft het bestuur na de blamage tegen Bayern immers een ultimatum opgelegd aan Ronald Koeman. Als de Nederlander er niet in slaagt om beterschap te brengen in de drie volgende wedstrijden tegen Granada, Cadiz en Levante, dan moet hij voor zijn job vrezen.

LEES OOK: Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Zal Club Brugge Lang volgende zomer nog kunnen houden?

Meest recent

Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

6
6
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

31
31
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

60
60
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

125
125
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

50
50
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

547
547
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

83
83
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

128
128
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

11
11
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

529
529
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

274
274
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

195
195
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

102
102
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

36
36
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

353
353
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

272
272
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

157
157
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

191
191
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

112
112
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

39
39
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

103
103
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

563
563
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

72
72
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

82
82
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

158
158

Meer sportnieuws