TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Beerschot zoekt trainer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Beerschot zoekt trainer'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt op het punt te staan om een belangrijke slag te slaan. Vincent Mannaert hintte in een interview met Het Nieuwsblad immers dat er snel nieuws zou kunnen komen over een nieuw contract voor Noa Lang. Het gegeerde goudhaantje ligt nog tot 2024 onder contract, maar zou desondanks dus nog langer vastgelegd worden.



Ook de toekomst van Philippe Clement blijft een item in Brugge. De coach werd de voorbije zomers al regelmatig aan een vertrek gelinkt en Bart Verhaeghe sluit zeker niet uit dat Clement de stap naar het buitenland op termijn ook zal zetten. De voorzitter acht hem daar in ieder geval al klaar voor.

Bij Beerschot hebben ze dan weer zelf hun trainer op straat gezet. Peter Maes moest woensdag beschikken omwille van de tegenvallende resultaten, want met één punt uit zeven matchen is Beerschot troosteloos laatste. Marc Noë neemt voorlopig over, namen van mogelijke definitieve opvolgers zijn tot dusver nog niet uitgelekt.



BUITENLAND

Real Madrid en Paris Saint-Germain lijken de komende maanden weer in elkaars vaarwater te zullen komen op de transfermarkt. Beide teams zouden immers graag volgende zomer Antonio Rüdiger transfervrij binnenhalen. De Duitse verdediger is einde contract bij Chelsea, dat nog geen akkoord bereikte over een contractverlenging omdat de looneisen van Rüdiger nog te hoog liggen.

Bij FC Barcelona krijgen we mogelijk weldra ook een trainerswissel. Volgens de Spaanse pers heeft het bestuur na de blamage tegen Bayern immers een ultimatum opgelegd aan Ronald Koeman. Als de Nederlander er niet in slaagt om beterschap te brengen in de drie volgende wedstrijden tegen Granada, Cadiz en Levante, dan moet hij voor zijn job vrezen.

LEES OOK: ‘Ex-RSCA'er pakt z’n koffers: exit na amper één seizoen’

🔥 Populair bij onze lezers

‘Rode Duivel huilt: Saudi-fortuin gaat in rook op’
‘Rode Duivel huilt: Saudi-fortuin gaat in rook op’

Zal Club Brugge Lang volgende zomer nog kunnen houden?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

179
179
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

100
100
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

278
278
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

294
294
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

734
734
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

132
132
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

525
525
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

61
61
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

276
276
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1735
1735
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

237
237
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

526
526
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1201
1201
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

791
791
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1195
1195
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

453
453
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

465
465
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

525
525
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

132
132
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

167
167
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws