TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Beerschot zoekt trainer'

299
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat belangrijke slag, Beerschot zoekt trainer'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge lijkt op het punt te staan om een belangrijke slag te slaan. Vincent Mannaert hintte in een interview met Het Nieuwsblad immers dat er snel nieuws zou kunnen komen over een nieuw contract voor Noa Lang. Het gegeerde goudhaantje ligt nog tot 2024 onder contract, maar zou desondanks dus nog langer vastgelegd worden.



Ook de toekomst van Philippe Clement blijft een item in Brugge. De coach werd de voorbije zomers al regelmatig aan een vertrek gelinkt en Bart Verhaeghe sluit zeker niet uit dat Clement de stap naar het buitenland op termijn ook zal zetten. De voorzitter acht hem daar in ieder geval al klaar voor.

Bij Beerschot hebben ze dan weer zelf hun trainer op straat gezet. Peter Maes moest woensdag beschikken omwille van de tegenvallende resultaten, want met één punt uit zeven matchen is Beerschot troosteloos laatste. Marc Noë neemt voorlopig over, namen van mogelijke definitieve opvolgers zijn tot dusver nog niet uitgelekt.



BUITENLAND

Real Madrid en Paris Saint-Germain lijken de komende maanden weer in elkaars vaarwater te zullen komen op de transfermarkt. Beide teams zouden immers graag volgende zomer Antonio Rüdiger transfervrij binnenhalen. De Duitse verdediger is einde contract bij Chelsea, dat nog geen akkoord bereikte over een contractverlenging omdat de looneisen van Rüdiger nog te hoog liggen.

Bij FC Barcelona krijgen we mogelijk weldra ook een trainerswissel. Volgens de Spaanse pers heeft het bestuur na de blamage tegen Bayern immers een ultimatum opgelegd aan Ronald Koeman. Als de Nederlander er niet in slaagt om beterschap te brengen in de drie volgende wedstrijden tegen Granada, Cadiz en Levante, dan moet hij voor zijn job vrezen.

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Zal Club Brugge Lang volgende zomer nog kunnen houden?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

42
42
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

49
49
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

566
566
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

155
155
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

158
158
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

172
172
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

57
57
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

150
150
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

177
177
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

77
77
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

63
63
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

26
26
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

103
103
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

266
266
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

183
183
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

415
415
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

346
346
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

142
142
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

154
154
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

251
251
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

227
227
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

291
291
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

334
334
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

251
251
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

239
239

Meer sportnieuws