Rodgers reageert na opvallende transferuitspraken Tielemans

143 stemmen
Rodgers reageert na opvallende transferuitspraken Tielemans

Youri Tielemans bezorgde vorig seizoen Leicester City de FA Cup met een heerlijk doelpunt in de finale tegen Chelsea, waardoor de Foxes donderdag aan de bak mogen in de Europa League. Mogelijk wordt het voor de Rode Duivel wel zijn laatste Europese campagne met de club, want er gaan alsmaar meer geruchten over een mogelijke transfer volgende zomer.

Tielemans werd de voorbije weken al gelinkt aan Europese grootmachten als Liverpool, Manchester United en zelfs Real Madrid en FC Barcelona. Zij kunnen profiteren van het feit dat de middenvelder straks nog maar één jaar contract heeft, want hij heeft ondanks maandenlange geruchten nog steeds niet bijgetekend. Dat roept uiteraard de nodige vragen op.

"Er is geen update. Ik sta voor alles open", antwoordt Tielemans bij Sky Sports wanneer zijn toekomst ter sprake komt. "De transfermarkt is net gesloten, maar ik wil zoveel mogelijk opties open houden. Er zijn gesprekken gaande, maar ik ga niet zeggen dat ik ga bijtekenen of niet ga bijtekenen. We zullen zien. Zolang ik hier ben, zal ik wel alles geven voor de club."

UPDATE 15/09
Tielemans heeft de deur voor een transfer dus opengezet en dat hebben ze uiteraard ook bij Leicester gehoord. "Er is geen drama", probeert trainer Brendan Rodgers bij Sky Sports de situatie wel te sussen. "Dat is gewoon de realiteit van de situatie. Dat is maar natuurlijk, want hij is een getalenteerde speler. Hij is nu in gesprek met de club en we zullen zien waar dat ons brengt."

Rodgers wil dus duidelijk geen soap creëren. "Ik houd me bezig met het voetbal, door ervoor te zorgen dat hij de beste speler is die hij kan zijn en hem daarvoor de steun, omgeving en cultuur te geven. Youri is op en top prof en een plezier om mee te werken. Zolang hij hier is - hoe lang dat ook zal zijn - zullen zowel hij als ik altijd het beste geven voor zijn ontwikkeling."

Denk je dat Tielemans nog zal bijtekenen?

Meest recent

Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

31
31
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

46
46
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

88
88
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

49
49
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

170
170
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

239
239
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

394
394
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

334
334
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

416
416
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

237
237
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

65
65
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

484
484
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

328
328
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

337
337
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

162
162
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

58
58
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

276
276
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

339
339
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

471
471
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

253
253
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1699
1699
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

638
638
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

268
268
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

165
165
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

368
368

Meer sportnieuws