Rodgers reageert na opvallende transferuitspraken Tielemans

door
Rodgers reageert na opvallende transferuitspraken Tielemans

Youri Tielemans bezorgde vorig seizoen Leicester City de FA Cup met een heerlijk doelpunt in de finale tegen Chelsea, waardoor de Foxes donderdag aan de bak mogen in de Europa League. Mogelijk wordt het voor de Rode Duivel wel zijn laatste Europese campagne met de club, want er gaan alsmaar meer geruchten over een mogelijke transfer volgende zomer.

Tielemans werd de voorbije weken al gelinkt aan Europese grootmachten als Liverpool, Manchester United en zelfs Real Madrid en FC Barcelona. Zij kunnen profiteren van het feit dat de middenvelder straks nog maar één jaar contract heeft, want hij heeft ondanks maandenlange geruchten nog steeds niet bijgetekend. Dat roept uiteraard de nodige vragen op.

"Er is geen update. Ik sta voor alles open", antwoordt Tielemans bij Sky Sports wanneer zijn toekomst ter sprake komt. "De transfermarkt is net gesloten, maar ik wil zoveel mogelijk opties open houden. Er zijn gesprekken gaande, maar ik ga niet zeggen dat ik ga bijtekenen of niet ga bijtekenen. We zullen zien. Zolang ik hier ben, zal ik wel alles geven voor de club."

UPDATE 15/09
Tielemans heeft de deur voor een transfer dus opengezet en dat hebben ze uiteraard ook bij Leicester gehoord. "Er is geen drama", probeert trainer Brendan Rodgers bij Sky Sports de situatie wel te sussen. "Dat is gewoon de realiteit van de situatie. Dat is maar natuurlijk, want hij is een getalenteerde speler. Hij is nu in gesprek met de club en we zullen zien waar dat ons brengt."

Rodgers wil dus duidelijk geen soap creëren. "Ik houd me bezig met het voetbal, door ervoor te zorgen dat hij de beste speler is die hij kan zijn en hem daarvoor de steun, omgeving en cultuur te geven. Youri is op en top prof en een plezier om mee te werken. Zolang hij hier is - hoe lang dat ook zal zijn - zullen zowel hij als ik altijd het beste geven voor zijn ontwikkeling."

Denk je dat Tielemans nog zal bijtekenen?

Meest recent

'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

9
9
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

21
21
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

90
90
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

472
472
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

123
123
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

29
29
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

84
84
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

71
71
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

273
273
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

57
57
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

54
54
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

431
431
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

486
486
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

352
352
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

471
471
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

666
666
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

937
937
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

38
38
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

598
598
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1422
1422
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

948
948
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

469
469
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1194
1194
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

148
148
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

252
252

Meer sportnieuws