Rodgers reageert na opvallende transferuitspraken Tielemans

door
Rodgers reageert na opvallende transferuitspraken Tielemans

Youri Tielemans bezorgde vorig seizoen Leicester City de FA Cup met een heerlijk doelpunt in de finale tegen Chelsea, waardoor de Foxes donderdag aan de bak mogen in de Europa League. Mogelijk wordt het voor de Rode Duivel wel zijn laatste Europese campagne met de club, want er gaan alsmaar meer geruchten over een mogelijke transfer volgende zomer.

Tielemans werd de voorbije weken al gelinkt aan Europese grootmachten als Liverpool, Manchester United en zelfs Real Madrid en FC Barcelona. Zij kunnen profiteren van het feit dat de middenvelder straks nog maar één jaar contract heeft, want hij heeft ondanks maandenlange geruchten nog steeds niet bijgetekend. Dat roept uiteraard de nodige vragen op.

"Er is geen update. Ik sta voor alles open", antwoordt Tielemans bij Sky Sports wanneer zijn toekomst ter sprake komt. "De transfermarkt is net gesloten, maar ik wil zoveel mogelijk opties open houden. Er zijn gesprekken gaande, maar ik ga niet zeggen dat ik ga bijtekenen of niet ga bijtekenen. We zullen zien. Zolang ik hier ben, zal ik wel alles geven voor de club."

UPDATE 15/09
Tielemans heeft de deur voor een transfer dus opengezet en dat hebben ze uiteraard ook bij Leicester gehoord. "Er is geen drama", probeert trainer Brendan Rodgers bij Sky Sports de situatie wel te sussen. "Dat is gewoon de realiteit van de situatie. Dat is maar natuurlijk, want hij is een getalenteerde speler. Hij is nu in gesprek met de club en we zullen zien waar dat ons brengt."

Rodgers wil dus duidelijk geen soap creëren. "Ik houd me bezig met het voetbal, door ervoor te zorgen dat hij de beste speler is die hij kan zijn en hem daarvoor de steun, omgeving en cultuur te geven. Youri is op en top prof en een plezier om mee te werken. Zolang hij hier is - hoe lang dat ook zal zijn - zullen zowel hij als ik altijd het beste geven voor zijn ontwikkeling."

LEES OOK: Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Denk je dat Tielemans nog zal bijtekenen?

Meest recent

'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

20
20
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

149
149
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

175
175
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

95
95
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

165
165
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

253
253
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

422
422
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

386
386
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

64
64
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

311
311
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

231
231
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

291
291
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

307
307
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

211
211
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

539
539
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

664
664
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

475
475
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

259
259
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

119
119
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

658
658
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

373
373
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

402
402
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

445
445
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

257
257
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

187
187

Meer sportnieuws