Rodgers reageert na opvallende transferuitspraken Tielemans

door
Rodgers reageert na opvallende transferuitspraken Tielemans

Youri Tielemans bezorgde vorig seizoen Leicester City de FA Cup met een heerlijk doelpunt in de finale tegen Chelsea, waardoor de Foxes donderdag aan de bak mogen in de Europa League. Mogelijk wordt het voor de Rode Duivel wel zijn laatste Europese campagne met de club, want er gaan alsmaar meer geruchten over een mogelijke transfer volgende zomer.

Tielemans werd de voorbije weken al gelinkt aan Europese grootmachten als Liverpool, Manchester United en zelfs Real Madrid en FC Barcelona. Zij kunnen profiteren van het feit dat de middenvelder straks nog maar één jaar contract heeft, want hij heeft ondanks maandenlange geruchten nog steeds niet bijgetekend. Dat roept uiteraard de nodige vragen op.

"Er is geen update. Ik sta voor alles open", antwoordt Tielemans bij Sky Sports wanneer zijn toekomst ter sprake komt. "De transfermarkt is net gesloten, maar ik wil zoveel mogelijk opties open houden. Er zijn gesprekken gaande, maar ik ga niet zeggen dat ik ga bijtekenen of niet ga bijtekenen. We zullen zien. Zolang ik hier ben, zal ik wel alles geven voor de club."

UPDATE 15/09
Tielemans heeft de deur voor een transfer dus opengezet en dat hebben ze uiteraard ook bij Leicester gehoord. "Er is geen drama", probeert trainer Brendan Rodgers bij Sky Sports de situatie wel te sussen. "Dat is gewoon de realiteit van de situatie. Dat is maar natuurlijk, want hij is een getalenteerde speler. Hij is nu in gesprek met de club en we zullen zien waar dat ons brengt."

Rodgers wil dus duidelijk geen soap creëren. "Ik houd me bezig met het voetbal, door ervoor te zorgen dat hij de beste speler is die hij kan zijn en hem daarvoor de steun, omgeving en cultuur te geven. Youri is op en top prof en een plezier om mee te werken. Zolang hij hier is - hoe lang dat ook zal zijn - zullen zowel hij als ik altijd het beste geven voor zijn ontwikkeling."

LEES OOK: Pijnlijke situatie Faes: Britse journalist doet boekje open

Denk je dat Tielemans nog zal bijtekenen?

Meest recent

DAZN lacht in vuistje: Proximus bezorgt Pro League kater

De soap rond de mediarechten van het Belgisch voetbal duurt onverminderd voort. Terwijl er achter de ...

131
131
'Club Brugge casht bij grootmacht: deal van 50 miljoen'

De kassa blijft maar rinkelen bij Club Brugge, dat na de recordomzet van afgelopen zomer nog steeds ...

183
183
'Man Utd dropt transferbom van 100 miljoen'

Na een compleet mislukt jaar lijkt Manchester United nu weer te kunnen gaan meedraaien aan de top in ...

21
21
Cinel spreekt duidelijk over mogelijk ontslag bij Cercle

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie in de Jupiler Pro League en opmerkelijk genoeg werd er ...

100
100
'Stassin wrijft zich in de handen na transferwending'

Met Romeo Vermant haalde Rudi Garcia deze maand een nieuwe, jonge spits bij de selectie van de Rode ...

49
49
Genk troeft Spaanse clubs af en strikt talent

De voorbije jaren vergaarde de jeugdopleiding van KRC Genk een stevige reputatie, met dank aan onder ...

87
87
'Strijd helemaal los om nieuw goudhaantje Club Brugge'

Club Brugge nam de voorbije jaren een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

165
165
Mannaert opgelet: komt dit land Rode Duivels leegroven?

De Rode Duivels namen in 2025 een frisse start met Rudi Garcia als bondscoach en Vincent Mannaert ...

116
116
'Bayern pleziert Kompany met pikante transfer'

Bayern München liet vlak voor de interlandbreak voor de eerste keer dit seizoen punten liggen ...

58
58
Voormalig Rode Duivel slachtoffer van gruwelijke feiten

Voetbal hoort te verbinden, niet te verdelen. Voor een ex-Rode Duivel liep een jeugdwedstrijd ...

55
55
Rode Duivel onverwacht toch mee naar Kazachstan?

De Rode Duivels trainen donderdag nog een laatste keer in België, waarna ze zich opmaken voor ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Kompany, toptransfer Godts'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

296
296
Puzzelwerken bij Rode Duivels: Garcia hakt knopen door

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan, de voorlaatste horde richting het WK van ...

123
123
DAZN bezwijkt: verhuist Belgisch voetbal naar Proximus?

Er is de afgelopen weken en maanden reeds veel inkt gevloeid over DAZN. Halfweg de reguliere ...

727
727
"Stop het nu!" Vandenbempt haalt hakbijl boven op televisie

Peter Vandenbempt kennen we vooral als de man die geweldig commentaar levert bij voetbalwedstrijden. ...

228
228
Vermeeren vergeleken met legende: "Als je hem ziet..."

Bij de Rode Duivels was er ook deze maand geen plaats voor Arthur Vermeeren, die zich dan maar ...

92
92
'Westerlo ziet flop in januari alweer vertrekken'

Voor Westerlo is het voorlopig opnieuw een seizoen met pieken en dalen. Onder Issame Charaï ...

49
49
Swerts verklaart mysterieuze afwezige bij Jonge Duivels

Terwijl de Rode Duivels in de komende dagen hun ticket voor het WK willen valideren, hopen de Jonge ...

56
56
'Niet meer te houden: Club speelt zomeraanwinst snel kwijt'

Club Brugge haalde afgelopen zomer al 80 miljoen euro op met uitgaande transfers en het lijkt erop ...

395
395
Zulte Waregem legt zeer straffe financiële cijfers voor

Na enkele moeilijke jaren gaat het Zulte Waregem weer voor de wind. De West-Vlamingen keerden dit ...

309
309
'Club zet zich schrap: grootmacht komt voor Ordoñez'

Afgelopen zomer slaagde Club Brugge er nog in om na een heuse soap Joel Ordoñez aan boord te ...

183
183
Swerts doet boekje open over situatie Bounida en Godts

Ajax kent een rotseizoen, maar met Rayane Bounida en Mika Godts spelen er wel twee jonge Belgen. De ...

103
103
Ronaldo richting journalist: "Je hebt te veel films gekeken"

Portugal neemt het op tegen Ierland. De match gaat door in Dublin en de Portugezen hopen zich daar ...

60
60
Wilmots krijgt gelijk: Standard ruikt ‘megadeal’

Standard doet het voorlopig zeker niet beter dan vorig seizoen. De Rouches hebben wel meer spelers ...

236
236
“Niet te geloven!” Ruben Van Gucht onthult duister verleden

Hij is sportanker, radiostem, documentairemaker én regelmatig het onderwerp van ...

84
84

Meer sportnieuws