Rodgers reageert na opvallende transferuitspraken Tielemans

door
Rodgers reageert na opvallende transferuitspraken Tielemans

Youri Tielemans bezorgde vorig seizoen Leicester City de FA Cup met een heerlijk doelpunt in de finale tegen Chelsea, waardoor de Foxes donderdag aan de bak mogen in de Europa League. Mogelijk wordt het voor de Rode Duivel wel zijn laatste Europese campagne met de club, want er gaan alsmaar meer geruchten over een mogelijke transfer volgende zomer.

Tielemans werd de voorbije weken al gelinkt aan Europese grootmachten als Liverpool, Manchester United en zelfs Real Madrid en FC Barcelona. Zij kunnen profiteren van het feit dat de middenvelder straks nog maar één jaar contract heeft, want hij heeft ondanks maandenlange geruchten nog steeds niet bijgetekend. Dat roept uiteraard de nodige vragen op.

"Er is geen update. Ik sta voor alles open", antwoordt Tielemans bij Sky Sports wanneer zijn toekomst ter sprake komt. "De transfermarkt is net gesloten, maar ik wil zoveel mogelijk opties open houden. Er zijn gesprekken gaande, maar ik ga niet zeggen dat ik ga bijtekenen of niet ga bijtekenen. We zullen zien. Zolang ik hier ben, zal ik wel alles geven voor de club."

UPDATE 15/09
Tielemans heeft de deur voor een transfer dus opengezet en dat hebben ze uiteraard ook bij Leicester gehoord. "Er is geen drama", probeert trainer Brendan Rodgers bij Sky Sports de situatie wel te sussen. "Dat is gewoon de realiteit van de situatie. Dat is maar natuurlijk, want hij is een getalenteerde speler. Hij is nu in gesprek met de club en we zullen zien waar dat ons brengt."

Rodgers wil dus duidelijk geen soap creëren. "Ik houd me bezig met het voetbal, door ervoor te zorgen dat hij de beste speler is die hij kan zijn en hem daarvoor de steun, omgeving en cultuur te geven. Youri is op en top prof en een plezier om mee te werken. Zolang hij hier is - hoe lang dat ook zal zijn - zullen zowel hij als ik altijd het beste geven voor zijn ontwikkeling."

Denk je dat Tielemans nog zal bijtekenen?

Meest recent

Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

10
10
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

137
137
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

136
136
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

124
124
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

483
483
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

125
125
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

165
165
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

160
160
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

158
158
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

439
439
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

197
197
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

127
127
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

827
827
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

963
963
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

455
455
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

425
425
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

764
764
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

144
144
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

751
751
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

202
202
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

206
206
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

461
461
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

222
222
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

377
377
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

455
455

Meer sportnieuws