'Barça legt Koeman ultimatum na blamage tegen Bayern'

door
'Barça legt Koeman ultimatum na blamage tegen Bayern'

FC Barcelona werd dinsdagavond nog eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt. In eigen huis verloor de La Liga-topclub kansloos van een veel sterker Bayern München: 0-3. De Catalanen kregen geen voet aan grond en beleven uiteindelijk achter zonder één enkel schot op doel.

En die nederlaag kwam bijzonder hard aan op Camp Nou. Volgens het medium El Chiringuito is coach Ronald Koeman na het laatste fluitsignaal op het kantoort van voorzitter Joan Laporta ontboden voor crisisoverleg. Pas drie uur na de wedstrijd verlieten vicepresident Rafa Yuste en sportief directeur Mateu Alemany het stadion. Laporta was toen zelfs nog steeds aanwezig op de burelen. El Chiringuito weet dat het er 'intens' aan toeging.

Of de positie van Koeman hierdoor in gevaar is gekomen, is voorlopig niet bekend. De Nederlander zocht achteraf in ieder geval naar oorzaken voor deze pijnlijke nederlaag. "Ik wil niet naar excuses zoeken, maar iedereen weet dat we veel aanvallers missen. Jordi Alba is ook ziek geweest en Luuk de Jong speelde nog maar zijn eerste wedstrijd. Natuurlijk hadden we meer tegenstand willen bieden. Maar dit is wat we hebben. Vandaag de dag is Bayern gewoon beter", klonk het in de Spaanse pers.

UPDATE 15u42
De positie van Koeman is wel degelijk in gevaar na het crisisoverleg van het bestuur, weet Sport nu te melden. De Nederlandse trainer zou een ultimatum opgelegd gekregen hebben, waarbij hij nog drie wedstrijden krijgt om het tij te keren. Als in de competitiematchen tegen Granada, Cadiz en Levante het spel én de resultaten niet verbeteren, moet Koeman voor zijn job beginnen vrezen. Maar nu ook nog eens Alba en Pedri in de lappenmand liggen, zal het zeker niet evident worden voor Koeman 

LEES OOK: Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Zal Koeman het tij nog kunnen keren?

Meest recent

Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

7
7
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

13
13
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

46
46
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

44
44
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

63
63
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

14
14
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

84
84
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

106
106
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

98
98
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

237
237
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

144
144
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

178
178
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

275
275
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

37
37
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

141
141
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

96
96
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

149
149
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

575
575
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

322
322
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

165
165
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

356
356
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

382
382
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

132
132
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

371
371
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

83
83

Meer sportnieuws