'Barça legt Koeman ultimatum na blamage tegen Bayern'

248 stemmen
'Barça legt Koeman ultimatum na blamage tegen Bayern'

FC Barcelona werd dinsdagavond nog eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt. In eigen huis verloor de La Liga-topclub kansloos van een veel sterker Bayern München: 0-3. De Catalanen kregen geen voet aan grond en beleven uiteindelijk achter zonder één enkel schot op doel.

En die nederlaag kwam bijzonder hard aan op Camp Nou. Volgens het medium El Chiringuito is coach Ronald Koeman na het laatste fluitsignaal op het kantoort van voorzitter Joan Laporta ontboden voor crisisoverleg. Pas drie uur na de wedstrijd verlieten vicepresident Rafa Yuste en sportief directeur Mateu Alemany het stadion. Laporta was toen zelfs nog steeds aanwezig op de burelen. El Chiringuito weet dat het er 'intens' aan toeging.

Of de positie van Koeman hierdoor in gevaar is gekomen, is voorlopig niet bekend. De Nederlander zocht achteraf in ieder geval naar oorzaken voor deze pijnlijke nederlaag. "Ik wil niet naar excuses zoeken, maar iedereen weet dat we veel aanvallers missen. Jordi Alba is ook ziek geweest en Luuk de Jong speelde nog maar zijn eerste wedstrijd. Natuurlijk hadden we meer tegenstand willen bieden. Maar dit is wat we hebben. Vandaag de dag is Bayern gewoon beter", klonk het in de Spaanse pers.

UPDATE 15u42
De positie van Koeman is wel degelijk in gevaar na het crisisoverleg van het bestuur, weet Sport nu te melden. De Nederlandse trainer zou een ultimatum opgelegd gekregen hebben, waarbij hij nog drie wedstrijden krijgt om het tij te keren. Als in de competitiematchen tegen Granada, Cadiz en Levante het spel én de resultaten niet verbeteren, moet Koeman voor zijn job beginnen vrezen. Maar nu ook nog eens Alba en Pedri in de lappenmand liggen, zal het zeker niet evident worden voor Koeman 

LEES OOK: 'Barça en Liverpool akkoord: toptarget op vliegtuig'

Zal Koeman het tij nog kunnen keren?

Meest recent

Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

5
5
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

32
32
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

22
22
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

51
51
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

267
267
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

242
242
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

97
97
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

273
273
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

166
166
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

173
173
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

124
124
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

76
76
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

472
472
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

396
396
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

480
480
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

992
992
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

860
860
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

274
274
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

595
595
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

765
765
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

286
286
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

1085
1085
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

907
907
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

424
424
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

994
994

Meer sportnieuws