'Barça legt Koeman ultimatum na blamage tegen Bayern'

door
'Barça legt Koeman ultimatum na blamage tegen Bayern'

FC Barcelona werd dinsdagavond nog eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt. In eigen huis verloor de La Liga-topclub kansloos van een veel sterker Bayern München: 0-3. De Catalanen kregen geen voet aan grond en beleven uiteindelijk achter zonder één enkel schot op doel.

En die nederlaag kwam bijzonder hard aan op Camp Nou. Volgens het medium El Chiringuito is coach Ronald Koeman na het laatste fluitsignaal op het kantoort van voorzitter Joan Laporta ontboden voor crisisoverleg. Pas drie uur na de wedstrijd verlieten vicepresident Rafa Yuste en sportief directeur Mateu Alemany het stadion. Laporta was toen zelfs nog steeds aanwezig op de burelen. El Chiringuito weet dat het er 'intens' aan toeging.

Of de positie van Koeman hierdoor in gevaar is gekomen, is voorlopig niet bekend. De Nederlander zocht achteraf in ieder geval naar oorzaken voor deze pijnlijke nederlaag. "Ik wil niet naar excuses zoeken, maar iedereen weet dat we veel aanvallers missen. Jordi Alba is ook ziek geweest en Luuk de Jong speelde nog maar zijn eerste wedstrijd. Natuurlijk hadden we meer tegenstand willen bieden. Maar dit is wat we hebben. Vandaag de dag is Bayern gewoon beter", klonk het in de Spaanse pers.

UPDATE 15u42
De positie van Koeman is wel degelijk in gevaar na het crisisoverleg van het bestuur, weet Sport nu te melden. De Nederlandse trainer zou een ultimatum opgelegd gekregen hebben, waarbij hij nog drie wedstrijden krijgt om het tij te keren. Als in de competitiematchen tegen Granada, Cadiz en Levante het spel én de resultaten niet verbeteren, moet Koeman voor zijn job beginnen vrezen. Maar nu ook nog eens Alba en Pedri in de lappenmand liggen, zal het zeker niet evident worden voor Koeman 

LEES OOK: Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Zal Koeman het tij nog kunnen keren?

Meest recent

"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

64
64
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

43
43
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

54
54
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

138
138
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

79
79
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

111
111
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

69
69
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

407
407
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

507
507
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

130
130
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

79
79
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

303
303
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

213
213
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

42
42
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

699
699
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

71
71
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

295
295
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

93
93
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

228
228
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

283
283
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

535
535
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

59
59
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

80
80
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

724
724

Meer sportnieuws