'Barça legt Koeman ultimatum na blamage tegen Bayern'

248 stemmen
'Barça legt Koeman ultimatum na blamage tegen Bayern'

FC Barcelona werd dinsdagavond nog eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt. In eigen huis verloor de La Liga-topclub kansloos van een veel sterker Bayern München: 0-3. De Catalanen kregen geen voet aan grond en beleven uiteindelijk achter zonder één enkel schot op doel.

En die nederlaag kwam bijzonder hard aan op Camp Nou. Volgens het medium El Chiringuito is coach Ronald Koeman na het laatste fluitsignaal op het kantoort van voorzitter Joan Laporta ontboden voor crisisoverleg. Pas drie uur na de wedstrijd verlieten vicepresident Rafa Yuste en sportief directeur Mateu Alemany het stadion. Laporta was toen zelfs nog steeds aanwezig op de burelen. El Chiringuito weet dat het er 'intens' aan toeging.

Of de positie van Koeman hierdoor in gevaar is gekomen, is voorlopig niet bekend. De Nederlander zocht achteraf in ieder geval naar oorzaken voor deze pijnlijke nederlaag. "Ik wil niet naar excuses zoeken, maar iedereen weet dat we veel aanvallers missen. Jordi Alba is ook ziek geweest en Luuk de Jong speelde nog maar zijn eerste wedstrijd. Natuurlijk hadden we meer tegenstand willen bieden. Maar dit is wat we hebben. Vandaag de dag is Bayern gewoon beter", klonk het in de Spaanse pers.

UPDATE 15u42
De positie van Koeman is wel degelijk in gevaar na het crisisoverleg van het bestuur, weet Sport nu te melden. De Nederlandse trainer zou een ultimatum opgelegd gekregen hebben, waarbij hij nog drie wedstrijden krijgt om het tij te keren. Als in de competitiematchen tegen Granada, Cadiz en Levante het spel én de resultaten niet verbeteren, moet Koeman voor zijn job beginnen vrezen. Maar nu ook nog eens Alba en Pedri in de lappenmand liggen, zal het zeker niet evident worden voor Koeman 

LEES OOK: ''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Zal Koeman het tij nog kunnen keren?

Meest recent

Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

1
1
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

14
14
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

36
36
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

23
23
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

177
177
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

60
60
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

207
207
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

229
229
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

700
700
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

117
117
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

485
485
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

157
157
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

163
163
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

280
280
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

93
93
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

474
474
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

186
186
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

282
282
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

152
152
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

202
202
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

119
119
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

1040
1040
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1241
1241
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

688
688

Meer sportnieuws