TRANSFERUURTJE: 'Club wil hoofdprijs voor Lang, duidelijkheid rond Trebel'

258
TRANSFERUURTJE: 'Club wil hoofdprijs voor Lang, duidelijkheid rond Trebel'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zijn ze er deze zomer in geslaagd om Noa Lang aan boord te houden, maar in de komende transferperiodes zal er ongetwijfeld de nodige interesse zijn voor de Nederlander. Club blijft echter de hoofdprijs verlangen voor zijn goudhaantje, want Lang zou nog steeds 30 miljoen euro moeten kosten.



Anderlecht zit dan weer nog minstens tot januari met Adrien Trebel opgescheept, want de Fransman mocht in augustus niet naar AA Gent en weigerde zelf een transfer naar het Midden-Oosten. Er werd daardoor even gespeculeerd over een mogelijke terugkeer in de A-kern, maar dat zal er niet van komen. Zolang Vincent Kompany trainer is, wordt er niet meer op de middenvelder gerekend.

Paars-Wit zou wel nog een talent zien vertrekken. De 20-jarige Victor Swinnen zou na één jaar op Neerpede andere oorden opzoeken. De jonge doelman zou kiezen voor een overstap naar buur Union, waar hij bij de beloften aan de slag zou gaan.



Bij Beerschot slagen ze er maar niet in om een wedstrijd te winnen en daardoor lijkt het alsmaar waarschijnlijker dat Peter Maes weldra ontslagen zal worden. De trainer zou alvast zijn krediet kwijt zijn bij een deel van het bestuur en de spelersgroep. Het grootste probleem voor de Ratten is dat het momenteel niet voor de hand ligt om een geschikte opvolger te vinden.

BUITENLAND

Borussia Dortmund heeft enkele goudhaantjes rondlopen en die moeten dan ook de nodige miljoenen opbrengen. Zo loopt de 18-jarige Jude Bellingham alsmaar meer in de kijker en vanuit Engeland lonken enkele topclubs naar de middenvelder. Dortmund heeft alvast een immens prijskaartje aan hem gehangen, want Bellingham zou meer dan 100 miljoen euro moeten opleveren.



De toekomst van Youri Tielemans is ook nog niet duidelijk. De voorbije weken werd de Rode Duivel aan verschillende Europese grootmachten gelinkt, terwijl Leicester City zijn in 2023 aflopende contract graag wil verlengen. Zelf geeft Tielemans aan dat hij zijn opties momenteel zoveel mogelijk wil openhouden. Er lopen wel nog steeds gesprekken met Leicester, maar de middenvelder is nog niet zeker of hij zal bijtekenen.

LEES OOK: 'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

Zal Club effectief 30 miljoen euro kunnen vangen voor Lang?

Meest recent

'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

88
88
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

84
84
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

159
159
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

124
124
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

169
169
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

287
287
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

130
130
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

149
149
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

136
136
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

118
118
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

69
69
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

42
42
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

193
193
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

122
122
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

57
57
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

70
70
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

31
31
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

302
302
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

83
83
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

132
132
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

110
110
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

115
115
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

119
119
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

354
354

Meer sportnieuws