Lukaku bezorgt Chelsea zege, Bayern blijkt veel te sterk voor Barça

door
Lukaku bezorgt Chelsea zege, Bayern blijkt veel te sterk voor Barça

De eerste klepper van deze editie van de Champions League heeft helaas geen spanning opgeleverd. Bayern München bleek immers veel te sterk voor een jong FC Barcelona en ging ruim met 0-3 winnen in Camp Nou. Elders was Romelu Lukaku de matchwinnaar voor Chelsea, want hij scoorde het enige doelpunt voor zijn ploeg tegen Zenit.


Het niveauverschil in Camp Nou was immens, want Barça kreeg de hele match geen bal tussen de palen. Het keek halfweg dan ook tegen een achterstand aan, nadat Müller zijn schot op Garcia zag afwijken en zo tegen de netten verdwijnen. In de tweede helft deed Lewandowski de partij helemaal dood met twee doelpunten. De onmacht van Barça werd alleen maar verder geïllustreerd door het feit dat Koeman met Gavi, Demir en Baldé drie tieners moest inbrengen.

Voor Romelu Lukaku werd het dan weer een avond om nooit te vergeten, want hij bezorgde Chelsea de volle buit na een lastige match tegen Zenit. Hij was zo meteen de enige Belg die dinsdag kon winnen. Jan Vertonghen ontsnapte met Benfica maar net aan een nederlaag in Kiev, dat een goal diep in blessuretijd afgekeurd zag worden. Het Wolfsburg van Koen Casteels en invallers Lukebakio en Bornauw werd dan weer op 0-0 gehouden in Lille, waar Amadou Onana ook invaller was.

Alle uitslagen:
FC Barcelona - Bayern München 0-3
Dynamo Kiev - Benfica 0-0
Villarreal - Atalanta 2-2
Lille - Wolfsburg 0-0
Chelsea - Zenit 1-0
Malmö - Juventus 0-3

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Hoort dit Barça thuis in de Champions League?

Meest recent

Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

0
0
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

14
14
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

60
60
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

71
71
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

166
166
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

208
208
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

98
98
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

452
452
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

122
122
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

125
125
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

39
39
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

40
40
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

152
152
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

155
155
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

510
510
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

119
119
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

212
212
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

46
46
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

163
163
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

149
149
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

357
357
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

153
153
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

102
102
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

415
415
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

75
75

Meer sportnieuws