Sarri krijgt extra straf na grote rel met Saelemaekers

door
Sarri krijgt extra straf na grote rel met Saelemaekers

Het Italiaanse AC Milan is het seizoen uitstekend begonnen. De Rossoneri kijken na drie speeldagen aan tegen het maximum van de punten, en gisteren ging ook Lazio voor de bijl in het San Siro. Na het laatste fluitsignaal ontspoorde de wedstrijd wel in een kleine rel tussen Maurizio Sarri en Alexis Saelemaekers.


Milan won de topper tegen Lazio met 2-0. De bezoekers, onder leiding van Maurizio Sarri, waren werkelijk nergens, én dat zorgde voor de nodige frustraties bij de Italiaanse oefenmeester. Na de wedstrijd vloog hij Saelemaekers naar de haren, en kreeg hij van de scheidsrechter een rode kaart onder de neus geduwd. Na de partij gaf Sarri dan ook tekst en uitleg bij het vreemde incident.

“Saelemaekers maakte een bepaald gebaar naar mij. Dat doe je niet naar iemand van mijn leeftijd. Na de wedstrijd heb ik met Zlatan gesproken, en die bracht Saelemaekers naar mij om zich te excuseren. Ik heb zijn excuses dan ook aanvaard, en de zaak is gesloten wat mij betreft”, aldus de Italiaan. Op een officiële reactie van Milan of Saelemaekers zelf blijft het voorlopig nog wachten geblazen.

UPDATE 14/09

Het hete standje tussen Maurizio Sarri en Alexis Saelemaekers werd dinsdag al bestraft door de disciplinaire commissie van de Italiaanse voetbalbond. De coach van Lazio wordt een schorsing opgelegd voor twee speeldagen. Normaal zou de schorsing slechts één speeldag betreffen maar Sarri kreeg er nog een extra speeldag bovenop omdat hij "de beslissing van de arbitrage betwistte door godslasterende uitspraken te doen" in de spelerstunnel. Verder beweerde de Italiaanse voetbalbond dat Sarri onze landgenoot benaderde met "intimiderende" en "bedreigende uitspraken".

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Correcte straf?

Meest recent

Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

113
113
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

130
130
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

239
239
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

166
166
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

265
265
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

263
263
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

63
63
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

436
436
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

269
269
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

83
83
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

65
65
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

164
164
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

534
534
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

274
274
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

63
63
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

95
95
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

68
68
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

39
39
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

436
436
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

369
369
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

138
138
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

31
31
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

216
216
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

136
136
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78

Meer sportnieuws