Sarri krijgt extra straf na grote rel met Saelemaekers

door
Sarri krijgt extra straf na grote rel met Saelemaekers

Het Italiaanse AC Milan is het seizoen uitstekend begonnen. De Rossoneri kijken na drie speeldagen aan tegen het maximum van de punten, en gisteren ging ook Lazio voor de bijl in het San Siro. Na het laatste fluitsignaal ontspoorde de wedstrijd wel in een kleine rel tussen Maurizio Sarri en Alexis Saelemaekers.


Milan won de topper tegen Lazio met 2-0. De bezoekers, onder leiding van Maurizio Sarri, waren werkelijk nergens, én dat zorgde voor de nodige frustraties bij de Italiaanse oefenmeester. Na de wedstrijd vloog hij Saelemaekers naar de haren, en kreeg hij van de scheidsrechter een rode kaart onder de neus geduwd. Na de partij gaf Sarri dan ook tekst en uitleg bij het vreemde incident.

“Saelemaekers maakte een bepaald gebaar naar mij. Dat doe je niet naar iemand van mijn leeftijd. Na de wedstrijd heb ik met Zlatan gesproken, en die bracht Saelemaekers naar mij om zich te excuseren. Ik heb zijn excuses dan ook aanvaard, en de zaak is gesloten wat mij betreft”, aldus de Italiaan. Op een officiële reactie van Milan of Saelemaekers zelf blijft het voorlopig nog wachten geblazen.

UPDATE 14/09

Het hete standje tussen Maurizio Sarri en Alexis Saelemaekers werd dinsdag al bestraft door de disciplinaire commissie van de Italiaanse voetbalbond. De coach van Lazio wordt een schorsing opgelegd voor twee speeldagen. Normaal zou de schorsing slechts één speeldag betreffen maar Sarri kreeg er nog een extra speeldag bovenop omdat hij "de beslissing van de arbitrage betwistte door godslasterende uitspraken te doen" in de spelerstunnel. Verder beweerde de Italiaanse voetbalbond dat Sarri onze landgenoot benaderde met "intimiderende" en "bedreigende uitspraken".

LEES OOK: Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Correcte straf?

Meest recent

Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

11
11
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

2
2
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

122
122
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

151
151
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

34
34
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

108
108
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

231
231
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

98
98
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

78
78
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

55
55
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

169
169
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

130
130
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

123
123
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

17
17
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

315
315
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

287
287
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

116
116
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

580
580
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

81
81
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

91
91
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

224
224
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

249
249
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

98
98
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

540
540

Meer sportnieuws