Sarri krijgt extra straf na grote rel met Saelemaekers

door
Sarri krijgt extra straf na grote rel met Saelemaekers

Het Italiaanse AC Milan is het seizoen uitstekend begonnen. De Rossoneri kijken na drie speeldagen aan tegen het maximum van de punten, en gisteren ging ook Lazio voor de bijl in het San Siro. Na het laatste fluitsignaal ontspoorde de wedstrijd wel in een kleine rel tussen Maurizio Sarri en Alexis Saelemaekers.


Milan won de topper tegen Lazio met 2-0. De bezoekers, onder leiding van Maurizio Sarri, waren werkelijk nergens, én dat zorgde voor de nodige frustraties bij de Italiaanse oefenmeester. Na de wedstrijd vloog hij Saelemaekers naar de haren, en kreeg hij van de scheidsrechter een rode kaart onder de neus geduwd. Na de partij gaf Sarri dan ook tekst en uitleg bij het vreemde incident.

“Saelemaekers maakte een bepaald gebaar naar mij. Dat doe je niet naar iemand van mijn leeftijd. Na de wedstrijd heb ik met Zlatan gesproken, en die bracht Saelemaekers naar mij om zich te excuseren. Ik heb zijn excuses dan ook aanvaard, en de zaak is gesloten wat mij betreft”, aldus de Italiaan. Op een officiële reactie van Milan of Saelemaekers zelf blijft het voorlopig nog wachten geblazen.

UPDATE 14/09

Het hete standje tussen Maurizio Sarri en Alexis Saelemaekers werd dinsdag al bestraft door de disciplinaire commissie van de Italiaanse voetbalbond. De coach van Lazio wordt een schorsing opgelegd voor twee speeldagen. Normaal zou de schorsing slechts één speeldag betreffen maar Sarri kreeg er nog een extra speeldag bovenop omdat hij "de beslissing van de arbitrage betwistte door godslasterende uitspraken te doen" in de spelerstunnel. Verder beweerde de Italiaanse voetbalbond dat Sarri onze landgenoot benaderde met "intimiderende" en "bedreigende uitspraken".

LEES OOK: Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

Correcte straf?

Meest recent

'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

8
8
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

108
108
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

104
104
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

97
97
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

65
65
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

107
107
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

233
233
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

143
143
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

95
95
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

125
125
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

101
101
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

155
155
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

48
48
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

117
117
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

351
351
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

143
143
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

220
220
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

58
58
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

222
222
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

100
100
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

151
151
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

100
100
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

371
371

Meer sportnieuws