Sarri krijgt extra straf na grote rel met Saelemaekers

235
Sarri krijgt extra straf na grote rel met Saelemaekers

Het Italiaanse AC Milan is het seizoen uitstekend begonnen. De Rossoneri kijken na drie speeldagen aan tegen het maximum van de punten, en gisteren ging ook Lazio voor de bijl in het San Siro. Na het laatste fluitsignaal ontspoorde de wedstrijd wel in een kleine rel tussen Maurizio Sarri en Alexis Saelemaekers.


Milan won de topper tegen Lazio met 2-0. De bezoekers, onder leiding van Maurizio Sarri, waren werkelijk nergens, én dat zorgde voor de nodige frustraties bij de Italiaanse oefenmeester. Na de wedstrijd vloog hij Saelemaekers naar de haren, en kreeg hij van de scheidsrechter een rode kaart onder de neus geduwd. Na de partij gaf Sarri dan ook tekst en uitleg bij het vreemde incident.

“Saelemaekers maakte een bepaald gebaar naar mij. Dat doe je niet naar iemand van mijn leeftijd. Na de wedstrijd heb ik met Zlatan gesproken, en die bracht Saelemaekers naar mij om zich te excuseren. Ik heb zijn excuses dan ook aanvaard, en de zaak is gesloten wat mij betreft”, aldus de Italiaan. Op een officiële reactie van Milan of Saelemaekers zelf blijft het voorlopig nog wachten geblazen.

UPDATE 14/09

Het hete standje tussen Maurizio Sarri en Alexis Saelemaekers werd dinsdag al bestraft door de disciplinaire commissie van de Italiaanse voetbalbond. De coach van Lazio wordt een schorsing opgelegd voor twee speeldagen. Normaal zou de schorsing slechts één speeldag betreffen maar Sarri kreeg er nog een extra speeldag bovenop omdat hij "de beslissing van de arbitrage betwistte door godslasterende uitspraken te doen" in de spelerstunnel. Verder beweerde de Italiaanse voetbalbond dat Sarri onze landgenoot benaderde met "intimiderende" en "bedreigende uitspraken".

LEES OOK: Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Correcte straf?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

24
24
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

34
34
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

157
157
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

85
85
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

65
65
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

64
64
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

192
192
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

116
116
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

230
230
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

173
173
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

154
154
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

147
147
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

112
112
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

205
205
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

264
264
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

92
92
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

127
127
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

102
102
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

89
89
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

243
243
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

133
133
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

117
117

Meer sportnieuws