Sarri krijgt extra straf na grote rel met Saelemaekers

235 stemmen
Sarri krijgt extra straf na grote rel met Saelemaekers

Het Italiaanse AC Milan is het seizoen uitstekend begonnen. De Rossoneri kijken na drie speeldagen aan tegen het maximum van de punten, en gisteren ging ook Lazio voor de bijl in het San Siro. Na het laatste fluitsignaal ontspoorde de wedstrijd wel in een kleine rel tussen Maurizio Sarri en Alexis Saelemaekers.


Milan won de topper tegen Lazio met 2-0. De bezoekers, onder leiding van Maurizio Sarri, waren werkelijk nergens, én dat zorgde voor de nodige frustraties bij de Italiaanse oefenmeester. Na de wedstrijd vloog hij Saelemaekers naar de haren, en kreeg hij van de scheidsrechter een rode kaart onder de neus geduwd. Na de partij gaf Sarri dan ook tekst en uitleg bij het vreemde incident.

“Saelemaekers maakte een bepaald gebaar naar mij. Dat doe je niet naar iemand van mijn leeftijd. Na de wedstrijd heb ik met Zlatan gesproken, en die bracht Saelemaekers naar mij om zich te excuseren. Ik heb zijn excuses dan ook aanvaard, en de zaak is gesloten wat mij betreft”, aldus de Italiaan. Op een officiële reactie van Milan of Saelemaekers zelf blijft het voorlopig nog wachten geblazen.

UPDATE 14/09

Het hete standje tussen Maurizio Sarri en Alexis Saelemaekers werd dinsdag al bestraft door de disciplinaire commissie van de Italiaanse voetbalbond. De coach van Lazio wordt een schorsing opgelegd voor twee speeldagen. Normaal zou de schorsing slechts één speeldag betreffen maar Sarri kreeg er nog een extra speeldag bovenop omdat hij "de beslissing van de arbitrage betwistte door godslasterende uitspraken te doen" in de spelerstunnel. Verder beweerde de Italiaanse voetbalbond dat Sarri onze landgenoot benaderde met "intimiderende" en "bedreigende uitspraken".

LEES OOK: Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

Correcte straf?

Meest recent

Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

19
19
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

220
220
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

218
218
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

330
330
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

90
90
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

162
162
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

342
342
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

349
349
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

467
467
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

489
489
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

208
208
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

549
549
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

171
171
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

226
226
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

228
228
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

112
112
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

245
245
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

564
564
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

170
170
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

297
297
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

229
229
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

421
421
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

105
105
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

697
697
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

57
57

Meer sportnieuws