'KV Mechelen beslist over rentree Seth De Witte'

door
'KV Mechelen beslist over rentree Seth De Witte'

't Is niet meteen het seizoen van KV Mechelen. De ploeg van Wouter Vrancken bengelt momenteel op de zestiende plaats in de rangschikking en ze konden dit jaar nog maar twee wedstrijden winnen. Bovendien slikt Malinwa enorm veel tegendoelpunten.

KV Mechelen incasseerde in deze huidige jaargang namelijk al achttien tegendoelpunten en daarmee is hun defensie momenteel zelfs de meest gepasseerde van de competitie. De recente zeven tegendoelpunten tegen Anderlecht is daar grotendeels de oorzaak van, maar anderzijds presteert de Mechelse verdediging dit seizoen wel erg tegenvallend en ondermaats. Op die manier zou er weleens een lijntje kunnen uitgegooid worden naar Seth De Witte?

De 33-jarige centrale verdediger zit immers zonder club nadat zijn contract bij Deinze vorige zomer niet werd verlengd. Seth De Witte speelde 238 officiële wedstrijden voor KV Mechelen, waar hij nog steeds een boegbeeld is. Maar volgens ex-speler Geert Deferm zou de rentree van De Witte geen goede zaak zijn. Hoewel De Witte een leider is, verwijst Deferm in Gazet van Antwerpen dat Mechelen hem twee jaar geleden wel heeft buiten gestampt. Daarom denkt Deferm dat Malinwa hem niet terug zal binnenhalen als de grote verlosser.

LEES OOK: 'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

Moet KV Mechelen hem terughalen?

Meest recent

'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

36
36
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

116
116
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

335
335
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

49
49
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

111
111
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

294
294
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

84
84
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

120
120
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

287
287
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

103
103
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

498
498
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

608
608
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

188
188
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

493
493
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

69
69
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

191
191
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

799
799
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

50
50
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

715
715
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

982
982
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

296
296
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

77
77
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

47
47
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

206
206

Meer sportnieuws