Club Brugge-aanwinst moet zich tonen in Youth League

350 stemmen
Club Brugge-aanwinst moet zich tonen in Youth League

Club Brugge legde dinsdag de laatste hand aan de voorbereidingen op het Champions League-treffen met Paris Saint-Germain. Na de trainingssessie van de voormiddag stond coach Philippe Clement ook de internationale pers te woord. En de trainer had goed nieuws over zijn selectie.


Zo blijkt Wesley Moraes klaar om zijn wederoptreden bij Blauw-Zwart te maken. De Braziliaanse spits werd afgelopen vrijdag nog uit de wedstrijdselectie gelaten voor het duel met KV Oostende, maar woensdag is hij van de partij. "Wesley is klaar om minuten te maken en zal in de selectie zitten. Voor hem is een basisplaats wel nog te vroeg", vertelde Clement op zijn persbabbel.

En er viel nog een opsteker te rapen. Zo is Eder Balanta sneller dan verwacht hersteld van de blessure die hij vrijdag opliep. "Balanta zal in de selectie zitten: hij heeft alles meegetraind met de groep. Of hij kan starten, dat zal moeten blijken morgen. Owen Otasowie is nog niet wedstrijdfit en zal geen deel uitmaken van de selectie", klonk het verder namelijk nog.

UPDATE 18u05
Clement speelde geen spelletjes tijdens zijn persbabbel, want Wesley en Balanta maken wel degelijk deel uit van de 21-koppige wedstrijdkern die Club zopas bekendmaakte. Voor die eerste is het zijn eerste selectie sinds zijn comeback. Behalve de reeds aangekondigde Otasowie zijn Federico Ricca en Daniel Pérez op hun beurt de opvallendste afwezigen.

UPDATE 18u50
Evenmin van de partij tussen de 21 namen: José Izquierdo en Antonio Nusa. Die eerste is uiteraard nog onvoldoende fit, Nusa mag zich op zijn beurt proberen te tonen bij Club NXT. De Brugse beloften nemen het op woensdag tenslotte eveneens op tegen hun leeftijdsgenoten uit Parijs. Met dus ook de 16-jarige Nusa, van wie op termijn veel wordt verwacht, in de rangen.

Denkt u dat Nusa een topper wordt?

Meest recent

'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

48
48
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

29
29
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

47
47
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

40
40
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

36
36
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

100
100
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

94
94
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

95
95
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

81
81
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

114
114
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

96
96
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

177
177
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

234
234
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

560
560
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

66
66
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

183
183
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

509
509
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

891
891
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

387
387
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

180
180
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

728
728
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

627
627
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

22
22

Meer sportnieuws