Club Brugge-aanwinst moet zich tonen in Youth League

door
Club Brugge-aanwinst moet zich tonen in Youth League

Club Brugge legde dinsdag de laatste hand aan de voorbereidingen op het Champions League-treffen met Paris Saint-Germain. Na de trainingssessie van de voormiddag stond coach Philippe Clement ook de internationale pers te woord. En de trainer had goed nieuws over zijn selectie.


Zo blijkt Wesley Moraes klaar om zijn wederoptreden bij Blauw-Zwart te maken. De Braziliaanse spits werd afgelopen vrijdag nog uit de wedstrijdselectie gelaten voor het duel met KV Oostende, maar woensdag is hij van de partij. "Wesley is klaar om minuten te maken en zal in de selectie zitten. Voor hem is een basisplaats wel nog te vroeg", vertelde Clement op zijn persbabbel.

En er viel nog een opsteker te rapen. Zo is Eder Balanta sneller dan verwacht hersteld van de blessure die hij vrijdag opliep. "Balanta zal in de selectie zitten: hij heeft alles meegetraind met de groep. Of hij kan starten, dat zal moeten blijken morgen. Owen Otasowie is nog niet wedstrijdfit en zal geen deel uitmaken van de selectie", klonk het verder namelijk nog.

UPDATE 18u05
Clement speelde geen spelletjes tijdens zijn persbabbel, want Wesley en Balanta maken wel degelijk deel uit van de 21-koppige wedstrijdkern die Club zopas bekendmaakte. Voor die eerste is het zijn eerste selectie sinds zijn comeback. Behalve de reeds aangekondigde Otasowie zijn Federico Ricca en Daniel Pérez op hun beurt de opvallendste afwezigen.

UPDATE 18u50
Evenmin van de partij tussen de 21 namen: José Izquierdo en Antonio Nusa. Die eerste is uiteraard nog onvoldoende fit, Nusa mag zich op zijn beurt proberen te tonen bij Club NXT. De Brugse beloften nemen het op woensdag tenslotte eveneens op tegen hun leeftijdsgenoten uit Parijs. Met dus ook de 16-jarige Nusa, van wie op termijn veel wordt verwacht, in de rangen.

Denkt u dat Nusa een topper wordt?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

20
20
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

13
13
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

102
102
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

75
75
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

109
109
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

149
149
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

188
188
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

9
9
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

323
323
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

53
53
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

152
152
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

213
213
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

54
54
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

193
193
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

242
242
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

120
120
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

156
156
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

67
67
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

528
528
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

48
48
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

314
314
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

456
456
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

492
492

Meer sportnieuws