Kompany spuit mist over Raman

204 stemmen
Kompany spuit mist over Raman

Na een nochtans moeizame eerste helft pakte Anderlecht zondag nog eens ouderwets uit tegen KV Mechelen. Enige domper op de feestvreugde: de blessure van Benito Raman, die kort na de rust het strijdtoneel moest verlaten.


Hoewel diens vervanger Yari Verschaeren het uitstekend deed, kruist RSCA toch maar best de vingers dat de zomeraanwinst niet te lang aan de kant staat. Nadat zijn transfer aanvankelijk nog met de nodige scepsis werd onthaald in het Lotto Park, ontpopte Raman zich tijdens het competitiebegin namelijk al snel tot een vaste waarde voorin. Vincent Kompany is dan ook een fervent voorstander van de dynamische en energieke aanvaller, die zondag nog zelf de score wist te openen.

Een vijftal minuten na de pauze was het feest dus echter uit voor Raman, die zelf om zijn vervanging vroeg met last aan de kuit. De ernst van de blessure moet de komende dagen nog blijken, aldus Het Nieuwsblad. "Door hem van het veld te halen, wilden ze bij Paars-Wit vooral het risico vermijden om het erger te maken", klinkt het verder nog. Wellicht valt de schade dus mee, al bestaat de kans wel dat Raman volgend weekend de trip naar Standard aan zich voorbij ziet gaan.

UPDATE 14/09
Kan Anderlecht zondag in Sclessin een beroep doen op Raman? Het lijkt momenteel twijfelachtig, al blijft het voorlopig wachten op een update uit het Brusselse kamp. Het Laatste Nieuws merkt alvast op dat Kompany na de partij tegen KV Mechelen uiterst spaarzaam was met commentaar over de ernst van de eenmalig Rode Duivel zijn blessure. "De komende dagen moeten uitwijzen of en hoelang Raman aan de kant staat", aldus HLN verder nog.

LEES OOK: 'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Raman is een sleutelspeler voor Anderlecht

Meest recent

'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

13
13
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

232
232
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

31
31
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

64
64
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

98
98
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

505
505
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

40
40
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

392
392
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

297
297
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

618
618
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

586
586
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

113
113
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

372
372
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

650
650
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

325
325
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

180
180
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

220
220
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

201
201
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

351
351
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

841
841
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

131
131
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

501
501
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

71
71
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

397
397

Meer sportnieuws