Kompany spuit mist over Raman

204 stemmen
Kompany spuit mist over Raman

Na een nochtans moeizame eerste helft pakte Anderlecht zondag nog eens ouderwets uit tegen KV Mechelen. Enige domper op de feestvreugde: de blessure van Benito Raman, die kort na de rust het strijdtoneel moest verlaten.


Hoewel diens vervanger Yari Verschaeren het uitstekend deed, kruist RSCA toch maar best de vingers dat de zomeraanwinst niet te lang aan de kant staat. Nadat zijn transfer aanvankelijk nog met de nodige scepsis werd onthaald in het Lotto Park, ontpopte Raman zich tijdens het competitiebegin namelijk al snel tot een vaste waarde voorin. Vincent Kompany is dan ook een fervent voorstander van de dynamische en energieke aanvaller, die zondag nog zelf de score wist te openen.

Een vijftal minuten na de pauze was het feest dus echter uit voor Raman, die zelf om zijn vervanging vroeg met last aan de kuit. De ernst van de blessure moet de komende dagen nog blijken, aldus Het Nieuwsblad. "Door hem van het veld te halen, wilden ze bij Paars-Wit vooral het risico vermijden om het erger te maken", klinkt het verder nog. Wellicht valt de schade dus mee, al bestaat de kans wel dat Raman volgend weekend de trip naar Standard aan zich voorbij ziet gaan.

UPDATE 14/09
Kan Anderlecht zondag in Sclessin een beroep doen op Raman? Het lijkt momenteel twijfelachtig, al blijft het voorlopig wachten op een update uit het Brusselse kamp. Het Laatste Nieuws merkt alvast op dat Kompany na de partij tegen KV Mechelen uiterst spaarzaam was met commentaar over de ernst van de eenmalig Rode Duivel zijn blessure. "De komende dagen moeten uitwijzen of en hoelang Raman aan de kant staat", aldus HLN verder nog.

LEES OOK: 'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Raman is een sleutelspeler voor Anderlecht

Meest recent

'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

208
208
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

59
59
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

187
187
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

105
105
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

194
194
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

152
152
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

944
944
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

70
70
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

388
388
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

209
209
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

606
606
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

690
690
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

80
80
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

152
152
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

777
777
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

94
94
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

70
70
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

66
66
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

42
42
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

168
168
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

124
124
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

116
116
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

100
100
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

148
148

Meer sportnieuws