Kompany spuit mist over Raman

door
Kompany spuit mist over Raman

Na een nochtans moeizame eerste helft pakte Anderlecht zondag nog eens ouderwets uit tegen KV Mechelen. Enige domper op de feestvreugde: de blessure van Benito Raman, die kort na de rust het strijdtoneel moest verlaten.


Hoewel diens vervanger Yari Verschaeren het uitstekend deed, kruist RSCA toch maar best de vingers dat de zomeraanwinst niet te lang aan de kant staat. Nadat zijn transfer aanvankelijk nog met de nodige scepsis werd onthaald in het Lotto Park, ontpopte Raman zich tijdens het competitiebegin namelijk al snel tot een vaste waarde voorin. Vincent Kompany is dan ook een fervent voorstander van de dynamische en energieke aanvaller, die zondag nog zelf de score wist te openen.

Een vijftal minuten na de pauze was het feest dus echter uit voor Raman, die zelf om zijn vervanging vroeg met last aan de kuit. De ernst van de blessure moet de komende dagen nog blijken, aldus Het Nieuwsblad. "Door hem van het veld te halen, wilden ze bij Paars-Wit vooral het risico vermijden om het erger te maken", klinkt het verder nog. Wellicht valt de schade dus mee, al bestaat de kans wel dat Raman volgend weekend de trip naar Standard aan zich voorbij ziet gaan.

UPDATE 14/09
Kan Anderlecht zondag in Sclessin een beroep doen op Raman? Het lijkt momenteel twijfelachtig, al blijft het voorlopig wachten op een update uit het Brusselse kamp. Het Laatste Nieuws merkt alvast op dat Kompany na de partij tegen KV Mechelen uiterst spaarzaam was met commentaar over de ernst van de eenmalig Rode Duivel zijn blessure. "De komende dagen moeten uitwijzen of en hoelang Raman aan de kant staat", aldus HLN verder nog.

LEES OOK: Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Raman is een sleutelspeler voor Anderlecht

Meest recent

Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

44
44
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

20
20
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

82
82
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

49
49
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

379
379
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

317
317
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

145
145
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

131
131
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

179
179
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

28
28
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

221
221
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

146
146
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

122
122
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

196
196
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

53
53
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

75
75
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

332
332
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

278
278
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

270
270
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

163
163
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

134
134
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

198
198
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

73
73
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

111
111
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

368
368

Meer sportnieuws