'Club Brugge krijgt dubbel goed nieuws voor clash met PSG'

door
'Club Brugge krijgt dubbel goed nieuws voor clash met PSG'

In Brugge staan de zenuwen dinsdag ongetwijfeld hoog gespannen. Zo strijkt in de loop van de dag het sterrengezelschap van Paris Saint-Germain neer in het 'Venetië van het Noorden'. Een dag later wordt op Jan Breydel namelijk de Champions League-wedstrijd tegen Club Brugge afgewerkt.

Aan (media-)aandacht dus geen gebrek, de wedstrijd alleen al zou in 200 verschillende landen uitgezonden worden. In al die drukte moet coach Philippe Clement zijn elftal echter klaarstomen voor de clash. De kansen op puntengewin zijn dan wel zeer klein, Blauw-Zwart wil een afstraffing absoluut zien te voorkomen voor de ogen van de wereld. In aanloop naar het duel kregen de Bruggelingen alvast een flinke opsteker.

Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Eder Balanta mogelijk toch speelklaar geraakt. De Colombiaanse controleur viel afgelopen weekend tegen KV Oostende nochtans geblesseerd uit en leek onvoldoende fit te geraken voor woensdag. Maar maandag trainde hij gewoon weer mee. Indien Balanta geen reactie ondervindt, kan hij allicht spelen tegen PSG en is de kans groot dat hij ook start. Wellicht komen we meer te weten over zijn toestand als Clement in de loop van de dag de pers toespreekt.

UPDATE 11u19
Het lijkt stilaan zeker dat Club Brugge straks gewoon op Eder Balanta zal kunnen rekenen. Het Nieuwsblad zag dat de Colombiaan ook dinsdagvoormiddag gewoon kon meetrainen en dus lijkt er geen probleem meer te zijn voor de partij tegen PSG. Daarnaast stelt de krant dat ook Wesley Moraes mogelijk in de selectie zal zitten. De spits gaf alvast zelf aan dat hij zich klaar voelt om zijn eerste speelminuten sinds zijn terugkeer mee te pikken. Voor Philippe Clement zouden dat toch twee mooie troeven zijn.


LEES OOK: Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Moet Balanta gewoon in de ploeg staan tegen PSG?

Meest recent

Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

5
5
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

25
25
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

59
59
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

25
25
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

108
108
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

152
152
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

85
85
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

121
121
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

51
51
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

460
460
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

38
38
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

95
95
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

263
263
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

63
63
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

394
394
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

408
408
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

104
104
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

405
405
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

110
110
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

209
209
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

102
102
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

266
266
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

63
63
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

279
279
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

295
295

Meer sportnieuws