'Club Brugge krijgt dubbel goed nieuws voor clash met PSG'

307 stemmen
'Club Brugge krijgt dubbel goed nieuws voor clash met PSG'

In Brugge staan de zenuwen dinsdag ongetwijfeld hoog gespannen. Zo strijkt in de loop van de dag het sterrengezelschap van Paris Saint-Germain neer in het 'Venetië van het Noorden'. Een dag later wordt op Jan Breydel namelijk de Champions League-wedstrijd tegen Club Brugge afgewerkt.

Aan (media-)aandacht dus geen gebrek, de wedstrijd alleen al zou in 200 verschillende landen uitgezonden worden. In al die drukte moet coach Philippe Clement zijn elftal echter klaarstomen voor de clash. De kansen op puntengewin zijn dan wel zeer klein, Blauw-Zwart wil een afstraffing absoluut zien te voorkomen voor de ogen van de wereld. In aanloop naar het duel kregen de Bruggelingen alvast een flinke opsteker.

Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Eder Balanta mogelijk toch speelklaar geraakt. De Colombiaanse controleur viel afgelopen weekend tegen KV Oostende nochtans geblesseerd uit en leek onvoldoende fit te geraken voor woensdag. Maar maandag trainde hij gewoon weer mee. Indien Balanta geen reactie ondervindt, kan hij allicht spelen tegen PSG en is de kans groot dat hij ook start. Wellicht komen we meer te weten over zijn toestand als Clement in de loop van de dag de pers toespreekt.

UPDATE 11u19
Het lijkt stilaan zeker dat Club Brugge straks gewoon op Eder Balanta zal kunnen rekenen. Het Nieuwsblad zag dat de Colombiaan ook dinsdagvoormiddag gewoon kon meetrainen en dus lijkt er geen probleem meer te zijn voor de partij tegen PSG. Daarnaast stelt de krant dat ook Wesley Moraes mogelijk in de selectie zal zitten. De spits gaf alvast zelf aan dat hij zich klaar voelt om zijn eerste speelminuten sinds zijn terugkeer mee te pikken. Voor Philippe Clement zouden dat toch twee mooie troeven zijn.


LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Moet Balanta gewoon in de ploeg staan tegen PSG?

Meest recent

Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

13
13
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

41
41
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

59
59
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

49
49
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

119
119
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

503
503
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

46
46
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

61
61
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

354
354
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

435
435
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

530
530
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

922
922
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

119
119
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

541
541
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

103
103
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

140
140
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

102
102
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

155
155
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

426
426
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

742
742
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

319
319
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

517
517
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

414
414
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

241
241
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

111
111

Meer sportnieuws