'Club Brugge krijgt dubbel goed nieuws voor clash met PSG'

door
'Club Brugge krijgt dubbel goed nieuws voor clash met PSG'

In Brugge staan de zenuwen dinsdag ongetwijfeld hoog gespannen. Zo strijkt in de loop van de dag het sterrengezelschap van Paris Saint-Germain neer in het 'Venetië van het Noorden'. Een dag later wordt op Jan Breydel namelijk de Champions League-wedstrijd tegen Club Brugge afgewerkt.

Aan (media-)aandacht dus geen gebrek, de wedstrijd alleen al zou in 200 verschillende landen uitgezonden worden. In al die drukte moet coach Philippe Clement zijn elftal echter klaarstomen voor de clash. De kansen op puntengewin zijn dan wel zeer klein, Blauw-Zwart wil een afstraffing absoluut zien te voorkomen voor de ogen van de wereld. In aanloop naar het duel kregen de Bruggelingen alvast een flinke opsteker.

Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Eder Balanta mogelijk toch speelklaar geraakt. De Colombiaanse controleur viel afgelopen weekend tegen KV Oostende nochtans geblesseerd uit en leek onvoldoende fit te geraken voor woensdag. Maar maandag trainde hij gewoon weer mee. Indien Balanta geen reactie ondervindt, kan hij allicht spelen tegen PSG en is de kans groot dat hij ook start. Wellicht komen we meer te weten over zijn toestand als Clement in de loop van de dag de pers toespreekt.

UPDATE 11u19
Het lijkt stilaan zeker dat Club Brugge straks gewoon op Eder Balanta zal kunnen rekenen. Het Nieuwsblad zag dat de Colombiaan ook dinsdagvoormiddag gewoon kon meetrainen en dus lijkt er geen probleem meer te zijn voor de partij tegen PSG. Daarnaast stelt de krant dat ook Wesley Moraes mogelijk in de selectie zal zitten. De spits gaf alvast zelf aan dat hij zich klaar voelt om zijn eerste speelminuten sinds zijn terugkeer mee te pikken. Voor Philippe Clement zouden dat toch twee mooie troeven zijn.


LEES OOK: 'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Moet Balanta gewoon in de ploeg staan tegen PSG?

Meest recent

'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

1
1
‘Kompany maakt Real Madrid gek: stunt van 11M nabij?’

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

37
37
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

23
23
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

107
107
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

23
23
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

44
44
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

219
219
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

186
186
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

117
117
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

75
75
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

91
91
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

267
267
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

217
217
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

80
80
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

346
346
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

115
115
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

276
276
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

413
413
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

268
268
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

672
672
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

255
255
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

179
179
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

125
125
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

182
182
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

100
100

Meer sportnieuws