'Club Brugge krijgt dubbel goed nieuws voor clash met PSG'

307
'Club Brugge krijgt dubbel goed nieuws voor clash met PSG'

In Brugge staan de zenuwen dinsdag ongetwijfeld hoog gespannen. Zo strijkt in de loop van de dag het sterrengezelschap van Paris Saint-Germain neer in het 'Venetië van het Noorden'. Een dag later wordt op Jan Breydel namelijk de Champions League-wedstrijd tegen Club Brugge afgewerkt.

Aan (media-)aandacht dus geen gebrek, de wedstrijd alleen al zou in 200 verschillende landen uitgezonden worden. In al die drukte moet coach Philippe Clement zijn elftal echter klaarstomen voor de clash. De kansen op puntengewin zijn dan wel zeer klein, Blauw-Zwart wil een afstraffing absoluut zien te voorkomen voor de ogen van de wereld. In aanloop naar het duel kregen de Bruggelingen alvast een flinke opsteker.

Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Eder Balanta mogelijk toch speelklaar geraakt. De Colombiaanse controleur viel afgelopen weekend tegen KV Oostende nochtans geblesseerd uit en leek onvoldoende fit te geraken voor woensdag. Maar maandag trainde hij gewoon weer mee. Indien Balanta geen reactie ondervindt, kan hij allicht spelen tegen PSG en is de kans groot dat hij ook start. Wellicht komen we meer te weten over zijn toestand als Clement in de loop van de dag de pers toespreekt.

UPDATE 11u19
Het lijkt stilaan zeker dat Club Brugge straks gewoon op Eder Balanta zal kunnen rekenen. Het Nieuwsblad zag dat de Colombiaan ook dinsdagvoormiddag gewoon kon meetrainen en dus lijkt er geen probleem meer te zijn voor de partij tegen PSG. Daarnaast stelt de krant dat ook Wesley Moraes mogelijk in de selectie zal zitten. De spits gaf alvast zelf aan dat hij zich klaar voelt om zijn eerste speelminuten sinds zijn terugkeer mee te pikken. Voor Philippe Clement zouden dat toch twee mooie troeven zijn.


LEES OOK: Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Moet Balanta gewoon in de ploeg staan tegen PSG?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

31
31
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

46
46
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

39
39
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

25
25
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

121
121
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

78
78
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

54
54
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

223
223
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

98
98
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

330
330
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

349
349
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

306
306
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

194
194
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws