Efficiënt STVV duwt Beerschot dieper in het dal

273 stemmen
Efficiënt STVV duwt Beerschot dieper in het dal

Beerschot en STVV sloten vanavond de zevende speeldag van de Jupiler Pro League af. Beide ploegen bengelden onderaan het klassement, waardoor zowel de Antwerpenaren als Limburgers hun geen misstap konden veroorloven. In een leuke partij waren de bezoekers de meest efficiënte. Het werd 0-1. 


Beerschot domineert, STVV profiteert
In een leuke eerste helft nam Beerschot de bovenhand. De thuisploeg kreeg kansen via Coulibaly en Noubissi, maar beide spelers lieten het na om de score te openen. Aan de overzijde toonde STVV zich enkel via een vrije trap van Suzuki. De plaatsbal van de Japanner werd echter makkelijk gevangen door Beerschot-doelman Vanhamel. Na de waarschuwing van de Limburgers ging de thuisploeg op zijn elan voort. Holzhauser en (opnieuw) Noubissi konden doelman Schmidt maar niet verschalken. 

Zoals de voetbalwet het beschrijft, valt het doelpunt dan aan de overzijde. STVV was bijzonder efficiënt op de tegenaanval. Hayashi was de man met het knappe voorbereidende werk, en Steve De Ridder werkte beheerst af. Het Beerschot-publiek was woedend, en richtte zich ondertussen ook tot scheidsrechter Bert Put. STVV mocht gaan rusten met een gevleide voorsprong.  

Beerschot bijt tanden stuk, maar laat dé kans liggen
De tweede helft begon op dezelfde manier als de eerste. Beerschot trok het laken opnieuw naar zich toe, en kwam dreigen via de bedrijvige Coulibaly. STVV ging op zijn beurt ook voort op zijn elan. Een snelle tegenprik werd door Durkin maar net naast getrapt. De slordigheden stapelden zich meer en meer op, en Beerschot bleef stoten op het gebrek aan efficiëntie en doelgerichtheid. 

Dé kans voor de thuisploeg kwam op naam van Soumaré. De Senegalees werd perfect in het straatje gestuurd door Holzhauser, maar trapte oneerbiedig naast. Beerschot bleef alles uit de kast halen maar stootte op de stugge bezoekers. Door het verlies blijft de ploeg van Peter Maes helemaal onderaan het klassement bengelen. STVV doet dan weer een uitstekende zaak. 

Doelpuntenverloop:
0-1: De Ridder (42')


LEES OOK: KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

Zal Beerschot nog uit het dal klimmen?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

24
24
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

75
75
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

382
382
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

35
35
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

46
46
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

297
297
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

412
412
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

497
497
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

829
829
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

112
112
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

521
521
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

52
52
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

138
138
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

96
96
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

149
149
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

400
400
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

717
717
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

304
304
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

502
502
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

406
406
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

231
231
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

106
106
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws