Efficiënt STVV duwt Beerschot dieper in het dal

273 stemmen
Efficiënt STVV duwt Beerschot dieper in het dal

Beerschot en STVV sloten vanavond de zevende speeldag van de Jupiler Pro League af. Beide ploegen bengelden onderaan het klassement, waardoor zowel de Antwerpenaren als Limburgers hun geen misstap konden veroorloven. In een leuke partij waren de bezoekers de meest efficiënte. Het werd 0-1. 


Beerschot domineert, STVV profiteert
In een leuke eerste helft nam Beerschot de bovenhand. De thuisploeg kreeg kansen via Coulibaly en Noubissi, maar beide spelers lieten het na om de score te openen. Aan de overzijde toonde STVV zich enkel via een vrije trap van Suzuki. De plaatsbal van de Japanner werd echter makkelijk gevangen door Beerschot-doelman Vanhamel. Na de waarschuwing van de Limburgers ging de thuisploeg op zijn elan voort. Holzhauser en (opnieuw) Noubissi konden doelman Schmidt maar niet verschalken. 

Zoals de voetbalwet het beschrijft, valt het doelpunt dan aan de overzijde. STVV was bijzonder efficiënt op de tegenaanval. Hayashi was de man met het knappe voorbereidende werk, en Steve De Ridder werkte beheerst af. Het Beerschot-publiek was woedend, en richtte zich ondertussen ook tot scheidsrechter Bert Put. STVV mocht gaan rusten met een gevleide voorsprong.  

Beerschot bijt tanden stuk, maar laat dé kans liggen
De tweede helft begon op dezelfde manier als de eerste. Beerschot trok het laken opnieuw naar zich toe, en kwam dreigen via de bedrijvige Coulibaly. STVV ging op zijn beurt ook voort op zijn elan. Een snelle tegenprik werd door Durkin maar net naast getrapt. De slordigheden stapelden zich meer en meer op, en Beerschot bleef stoten op het gebrek aan efficiëntie en doelgerichtheid. 

Dé kans voor de thuisploeg kwam op naam van Soumaré. De Senegalees werd perfect in het straatje gestuurd door Holzhauser, maar trapte oneerbiedig naast. Beerschot bleef alles uit de kast halen maar stootte op de stugge bezoekers. Door het verlies blijft de ploeg van Peter Maes helemaal onderaan het klassement bengelen. STVV doet dan weer een uitstekende zaak. 

Doelpuntenverloop:
0-1: De Ridder (42')


LEES OOK: Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

🚀

Zal Beerschot nog uit het dal klimmen?

Meest recent

Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

7
7
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

10
10
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

26
26
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

38
38
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

44
44
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

116
116
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

225
225
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

852
852
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

186
186
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

91
91
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

178
178
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

99
99
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

277
277
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

109
109
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

547
547
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

547
547
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

425
425
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

965
965
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

227
227
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

290
290
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

446
446
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

60
60
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

602
602
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

237
237
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

187
187

Meer sportnieuws