Efficiënt STVV duwt Beerschot dieper in het dal

door
Efficiënt STVV duwt Beerschot dieper in het dal

Beerschot en STVV sloten vanavond de zevende speeldag van de Jupiler Pro League af. Beide ploegen bengelden onderaan het klassement, waardoor zowel de Antwerpenaren als Limburgers hun geen misstap konden veroorloven. In een leuke partij waren de bezoekers de meest efficiënte. Het werd 0-1. 


Beerschot domineert, STVV profiteert
In een leuke eerste helft nam Beerschot de bovenhand. De thuisploeg kreeg kansen via Coulibaly en Noubissi, maar beide spelers lieten het na om de score te openen. Aan de overzijde toonde STVV zich enkel via een vrije trap van Suzuki. De plaatsbal van de Japanner werd echter makkelijk gevangen door Beerschot-doelman Vanhamel. Na de waarschuwing van de Limburgers ging de thuisploeg op zijn elan voort. Holzhauser en (opnieuw) Noubissi konden doelman Schmidt maar niet verschalken. 

Zoals de voetbalwet het beschrijft, valt het doelpunt dan aan de overzijde. STVV was bijzonder efficiënt op de tegenaanval. Hayashi was de man met het knappe voorbereidende werk, en Steve De Ridder werkte beheerst af. Het Beerschot-publiek was woedend, en richtte zich ondertussen ook tot scheidsrechter Bert Put. STVV mocht gaan rusten met een gevleide voorsprong.  

Beerschot bijt tanden stuk, maar laat dé kans liggen
De tweede helft begon op dezelfde manier als de eerste. Beerschot trok het laken opnieuw naar zich toe, en kwam dreigen via de bedrijvige Coulibaly. STVV ging op zijn beurt ook voort op zijn elan. Een snelle tegenprik werd door Durkin maar net naast getrapt. De slordigheden stapelden zich meer en meer op, en Beerschot bleef stoten op het gebrek aan efficiëntie en doelgerichtheid. 

Dé kans voor de thuisploeg kwam op naam van Soumaré. De Senegalees werd perfect in het straatje gestuurd door Holzhauser, maar trapte oneerbiedig naast. Beerschot bleef alles uit de kast halen maar stootte op de stugge bezoekers. Door het verlies blijft de ploeg van Peter Maes helemaal onderaan het klassement bengelen. STVV doet dan weer een uitstekende zaak. 

Doelpuntenverloop:
0-1: De Ridder (42')


LEES OOK: Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

🚀

Zal Beerschot nog uit het dal klimmen?

Meest recent

Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

26
26
Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

35
35
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

41
41
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

193
193
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

26
26
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

333
333
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

252
252
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

321
321
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

18
18
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

30
30
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

61
61
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

91
91
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

99
99
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

66
66
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

406
406
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

157
157
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

318
318
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

127
127
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

474
474
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

282
282
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

233
233
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

174
174
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

255
255
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

752
752

Meer sportnieuws