Efficiënt STVV duwt Beerschot dieper in het dal

273 stemmen
Efficiënt STVV duwt Beerschot dieper in het dal

Beerschot en STVV sloten vanavond de zevende speeldag van de Jupiler Pro League af. Beide ploegen bengelden onderaan het klassement, waardoor zowel de Antwerpenaren als Limburgers hun geen misstap konden veroorloven. In een leuke partij waren de bezoekers de meest efficiënte. Het werd 0-1. 


Beerschot domineert, STVV profiteert
In een leuke eerste helft nam Beerschot de bovenhand. De thuisploeg kreeg kansen via Coulibaly en Noubissi, maar beide spelers lieten het na om de score te openen. Aan de overzijde toonde STVV zich enkel via een vrije trap van Suzuki. De plaatsbal van de Japanner werd echter makkelijk gevangen door Beerschot-doelman Vanhamel. Na de waarschuwing van de Limburgers ging de thuisploeg op zijn elan voort. Holzhauser en (opnieuw) Noubissi konden doelman Schmidt maar niet verschalken. 

Zoals de voetbalwet het beschrijft, valt het doelpunt dan aan de overzijde. STVV was bijzonder efficiënt op de tegenaanval. Hayashi was de man met het knappe voorbereidende werk, en Steve De Ridder werkte beheerst af. Het Beerschot-publiek was woedend, en richtte zich ondertussen ook tot scheidsrechter Bert Put. STVV mocht gaan rusten met een gevleide voorsprong.  

Beerschot bijt tanden stuk, maar laat dé kans liggen
De tweede helft begon op dezelfde manier als de eerste. Beerschot trok het laken opnieuw naar zich toe, en kwam dreigen via de bedrijvige Coulibaly. STVV ging op zijn beurt ook voort op zijn elan. Een snelle tegenprik werd door Durkin maar net naast getrapt. De slordigheden stapelden zich meer en meer op, en Beerschot bleef stoten op het gebrek aan efficiëntie en doelgerichtheid. 

Dé kans voor de thuisploeg kwam op naam van Soumaré. De Senegalees werd perfect in het straatje gestuurd door Holzhauser, maar trapte oneerbiedig naast. Beerschot bleef alles uit de kast halen maar stootte op de stugge bezoekers. Door het verlies blijft de ploeg van Peter Maes helemaal onderaan het klassement bengelen. STVV doet dan weer een uitstekende zaak. 

Doelpuntenverloop:
0-1: De Ridder (42')


LEES OOK: 'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
370

Zal Beerschot nog uit het dal klimmen?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

7
7
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

48
48
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

48
48
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

116
116
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

126
126
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

290
290
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

291
291
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

228
228
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

64
64
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

92
92
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

169
169
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

46
46
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

56
56
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

484
484
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

120
120
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

168
168
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

179
179
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

900
900
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

96
96
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

241
241
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

118
118
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

79
79
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

370
370
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

98
98

Meer sportnieuws