Efficiënt STVV duwt Beerschot dieper in het dal

273 stemmen
Efficiënt STVV duwt Beerschot dieper in het dal

Beerschot en STVV sloten vanavond de zevende speeldag van de Jupiler Pro League af. Beide ploegen bengelden onderaan het klassement, waardoor zowel de Antwerpenaren als Limburgers hun geen misstap konden veroorloven. In een leuke partij waren de bezoekers de meest efficiënte. Het werd 0-1. 


Beerschot domineert, STVV profiteert
In een leuke eerste helft nam Beerschot de bovenhand. De thuisploeg kreeg kansen via Coulibaly en Noubissi, maar beide spelers lieten het na om de score te openen. Aan de overzijde toonde STVV zich enkel via een vrije trap van Suzuki. De plaatsbal van de Japanner werd echter makkelijk gevangen door Beerschot-doelman Vanhamel. Na de waarschuwing van de Limburgers ging de thuisploeg op zijn elan voort. Holzhauser en (opnieuw) Noubissi konden doelman Schmidt maar niet verschalken. 

Zoals de voetbalwet het beschrijft, valt het doelpunt dan aan de overzijde. STVV was bijzonder efficiënt op de tegenaanval. Hayashi was de man met het knappe voorbereidende werk, en Steve De Ridder werkte beheerst af. Het Beerschot-publiek was woedend, en richtte zich ondertussen ook tot scheidsrechter Bert Put. STVV mocht gaan rusten met een gevleide voorsprong.  

Beerschot bijt tanden stuk, maar laat dé kans liggen
De tweede helft begon op dezelfde manier als de eerste. Beerschot trok het laken opnieuw naar zich toe, en kwam dreigen via de bedrijvige Coulibaly. STVV ging op zijn beurt ook voort op zijn elan. Een snelle tegenprik werd door Durkin maar net naast getrapt. De slordigheden stapelden zich meer en meer op, en Beerschot bleef stoten op het gebrek aan efficiëntie en doelgerichtheid. 

Dé kans voor de thuisploeg kwam op naam van Soumaré. De Senegalees werd perfect in het straatje gestuurd door Holzhauser, maar trapte oneerbiedig naast. Beerschot bleef alles uit de kast halen maar stootte op de stugge bezoekers. Door het verlies blijft de ploeg van Peter Maes helemaal onderaan het klassement bengelen. STVV doet dan weer een uitstekende zaak. 

Doelpuntenverloop:
0-1: De Ridder (42')


LEES OOK: Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

🚀

Zal Beerschot nog uit het dal klimmen?

Meest recent

'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

9
9
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

104
104
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

99
99
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

250
250
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

212
212
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

295
295
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

279
279
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

111
111
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

119
119
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

46
46
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

129
129
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

322
322
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

524
524
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

89
89
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

320
320
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

447
447
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

423
423
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

375
375
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

312
312
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

273
273
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

538
538
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

329
329
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

323
323
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

331
331
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

95
95

Meer sportnieuws