Sterk Lierse veegt RWDM eenvoudig van de mat in 1B

143
Sterk Lierse veegt RWDM eenvoudig van de mat in 1B

Lierse Kempenzonen staat duidelijk in een andere gedaante op het veld dit seizoen in 1B. De fusieclub veegde vandaag eenvoudig RWDM van de mat en pronkt met zeven punten uit vier wedstrijden voorlopig op de tweede plek.

RWDM en Lierse Kempenzonen begonnen allebei niet onaardig aan het seizoen. De Brusselse club verloor nog niet, de Pallieters leden op het veld van Westerlo pas hun eerste nederlaag. Beide ploegen konden vandaag wat druk zetten op de Kemphanen. Op een aardig gevuld Lisp waren alvast alle ingrediënten aanwezig voor een heerlijke voetbalnamiddag.
Lierse pakt uit met weergaloze eerste helft
Het was Lierse dat in eigen huis de beste start nam en halfweg de eerste helft ook beloond werd met een voorsprong. Na een prima uitgespeelde aanval benutte Abdallah aan de tweede paal de perfecte voorzet van Limbombe: 1-0 voor de Pallieters. Meteen de eerste competitietreffer voor de man uit Madagascar. De thuisploeg voetbalde prima en een paar minuten later stond het zelfs al 2-0 toen Limbombe een snel uitgespeelde counter mooi voorbij Defourny in doel stifte. Lierse Kempenzonen was werkelijk oppermachtig in de eerste periode en op dik vijf minuten van de pauze resulteerde dat zelfs in een derde doelpunt toen Laes aan de tweede paal de 3-0 in doel schoot. Halfweg was de wedstrijd al beslist op het Lisp.

Coach Van Imschoot zag zijn team een prima eerste helft afhaspelen, gekruid met drie doelpunten.
Schuermans doet al snel de boeken toe
Wie een reactie van de bezoekers verwachtte na de pauze kwam al snel bedrogen uit. Na een kleine tien minuten spelen knikte Schuermans (na een hoekschop) al de 4-0 (!) in doel, een ongekende weelde voor Lierse, dat vorig seizoen nog voorlaatste eindigde. RWDM deed iets voorbij het uur dan toch iets terug met de 4-1 van kapitein Rommens. Verder kwam het team van Vincent Euvrard niet meer en zo leed het een smadelijke nederlaag, nog maar de eerste van het seizoen. Het team van Tom Van Imschoot rukt dan weer op naar de derde plaats in 1B.
Scoreverloop:
1-0 (21') Abdallah, 2-0 (25') Limbombe, 3-0 (39') Laes 4-0 (55') Schuermans, 4-1 (65') Rommens

Kan Lierse meedoen voor de prijzen dit seizoen?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

4
4
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

23
23
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

51
51
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

48
48
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

110
110
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

161
161
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

60
60
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

83
83
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

60
60
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

109
109
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

16
16
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

73
73
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

196
196
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

112
112
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

95
95
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

872
872
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

150
150
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

100
100
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

39
39
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

386
386
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

424
424
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

404
404

Meer sportnieuws