The Great Old pakt met ferme dosis geluk zege mee aan de Kehrweg

260 stemmen
The Great Old pakt met ferme dosis geluk zege mee aan de Kehrweg

Met een serieuze portie geluk heeft Antwerp zijn tweede seizoenszege geboekt. Op het veld van Eupen lag het team van Priske in grote delen van de wedstrijd onder maar een inefficiënte thuisploeg slaagde er niet in om daar van te profiteren. Zo sluipt The Great Old wat dichter bij de bovenste ploegen.

Voor The Great Old was het voorlopig niet de competitiestart waarvan men vooraf droomde. Met slechts vijf punten uit de eerste vijf wedstrijden hing het fiere Antwerp niet zo ver boven de grote rivaal Beerschot. Eupen stond voorlopig knap derde en kon weer naast Club Brugge komen aan de kop van de rangschikking. De Panda's misten met Ngoy en Nurudeen wel twee belangrijke pionnen, onder meer Cools kwam in het elftal. Bij Antwerp koos Priske voor grotendeels de vertrouwde namen.
Eupen dringt aan, Antwerp houdt voorlopig stand
Antwerp begon niet onaardig maar de eerste grote kansen waren wel voor de thuisploeg. Na dik tien minuten spelen trapte Nuhu, na een prima assist van Peeters, voorlangs. Aan de overzijde kwam Miyoshi een paar minuten later tot een eerste mogelijkheid maar zijn schot ging een meter of twee naast de kooi van Himmelmann. De thuisploeg maakte het meeste aanspraak op de voorsprong maar had tot twee maal toe pech dat zowel Prevljak als Nuhu een voet buitenspel stonden, zo werden hun doelpunten niet gevalideerd. The Great Old speelde opnieuw wisselvallig, op slag van rust kwam Nainggolan tot een prima schot maar ook de redding van de thuisdoelman mocht er zijn. Halfweg stond het nog 0-0 aan de Kehrweg.

Een gefrustreerd Antwerp heeft het voorlopig niet gemakkelijk aan de Kehrweg.
Domme strafschopfout breekt Eupen zuur op
Ook na de pauze kwam het beste voetbal van de thuisploeg. Peeters knalde eerst binnen het bereik van Butez en even later moest de bezoekende doelman helemaal vol aan de bak bij een harde knal van Kayembe. Iets voor het uur kreeg Antwerp een cadeau van de thuisploeg toen Agbadou een domme strafschopfout maakte op Frey. De Zwitserse topschutter van The Great Old zette de elf meter in twee tijden ook om: 0-1 voor het team van Priske. Plots kwamen de bezoekers nu wel tot kansen en Fischer vergat een paar minuten later om de wedstrijd definitief dood te maken door vanuit een kansrijke positie hoog over te schieten. De thuisploeg bleef moedig strijden en op een kwartier van het einde vloog een geplaatst schot van Peeters een metertje naast de kooi van Butez. De spelmaker van de Panda's liet het even later helemaal liggen toen hij oog in oog met de bezoekende doelman nog naast besloot. In het absolute slot vergat Prevljak nog om de trekker over te halen en zo bleef Eupen puntenloos achter. Antwerp pakt zo zijn tweede zege van het seizoen.
Scoreverloop:
0-1 (55') Frey (p)

LEES OOK: Rondje België: 'Rigaux in gesprek, Okereke terug naar JPL'

Verdiende zege?

Meest recent

'Uittocht Anderlecht duurt voort: Nederlanders kloppen aan'

RSC Anderlecht zag de voorbije weken heel wat spelers vertrekken. Maar de Brusselaars zijn nog niet ...

114
114
Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

KRC Genk staat op punt om zijn eigen transferrecord te verpulveren. Jeugdproduct Konstaninos ...

58
58
Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

292
292
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

7
7
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

288
288
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

249
249
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

83
83
'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Bij KV Mechelen gaat er nog volk vertrekken deze zomer. De Maneblussers zouden wel eens een deal ...

168
168
Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

414
414
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

97
97
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

83
83
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

181
181
De Mil zet AA Gent op scherp voor belangrijke partij

AA Gent heeft geen excuses. Tegen Cherkasy is het van moeten: de kwalificatie moét gehaald ...

104
104
'Union heeft doelmannenknoop doorgehakt'

Union anticipeerde deze zomer uitstekend op het mogelijke vertrek van verschillende smaakmakers en ...

109
109
Anderlecht strikt Antman: experts vellen oordeel over winger

RSC Anderlecht haalde Oliver Antman voor ongeveer 5 miljoen euro weg bij Rangers FC. Een stevige som ...

418
418
'Standard heeft beet: zevende aanwinst strijkt neer'

Standard greep vorig seizoen op de valreep naast een mogelijk Europees ticket, nadat het op de ...

144
144
Vanaken staat perplex: Verrassing treft recht in het hart

Hans Vanaken kende andermaal een prachtig seizoen. Als één van de sterkhouders van ...

1387
1387
STVV hield interesse af: "Er waren aanbiedingen"

STVV staat dit seizoen voor een zeer stevige uitdaging. Het speelt immers al minstens tot Nieuwjaar ...

81
81
'Lens wil wéér uitpakken met JPL-smaakmaker'

RC Lens beleefde een sensationeel seizoen, waarin het pas op de voorlaatste speeldag de duimen moest ...

60
60
'KV Mechelen heeft transferplannetje met Lenaerts'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren zwaar in op jonge Belgen. Daarvoor gaan ze regelmatig ...

111
111
'Club Brugge grijpt naast Australische WK-sensatie'

Bij Club Brugge lijken ze met verdediger Han-beom Lee snel hun vierde zomeraanwinst te kunnen ...

261
261
'Standard loost eindelijk flop, lachwekkend bod geweigerd'

Bij Standard is het al een drukke zomer geweest, maar er valt nog steeds het nodige nieuws te rapen ...

184
184
'Zorgwekkende trend: Club rekent op deze talenten'

Club Brugge kreeg de voorbije jaren al heel wat lof voor zijn jeugdopleiding en zette die afgelopen ...

422
422
'Union verrast compleet met WK-ganger als nieuwe doelman'

Bij Union kregen ze deze week te maken met hetzelfde scenario als een jaar geleden, want opnieuw ...

261
261
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voot dubbelslag, vierde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

343
343

Meer sportnieuws