The Great Old pakt met ferme dosis geluk zege mee aan de Kehrweg

260
The Great Old pakt met ferme dosis geluk zege mee aan de Kehrweg

Met een serieuze portie geluk heeft Antwerp zijn tweede seizoenszege geboekt. Op het veld van Eupen lag het team van Priske in grote delen van de wedstrijd onder maar een inefficiënte thuisploeg slaagde er niet in om daar van te profiteren. Zo sluipt The Great Old wat dichter bij de bovenste ploegen.

Voor The Great Old was het voorlopig niet de competitiestart waarvan men vooraf droomde. Met slechts vijf punten uit de eerste vijf wedstrijden hing het fiere Antwerp niet zo ver boven de grote rivaal Beerschot. Eupen stond voorlopig knap derde en kon weer naast Club Brugge komen aan de kop van de rangschikking. De Panda's misten met Ngoy en Nurudeen wel twee belangrijke pionnen, onder meer Cools kwam in het elftal. Bij Antwerp koos Priske voor grotendeels de vertrouwde namen.
Eupen dringt aan, Antwerp houdt voorlopig stand
Antwerp begon niet onaardig maar de eerste grote kansen waren wel voor de thuisploeg. Na dik tien minuten spelen trapte Nuhu, na een prima assist van Peeters, voorlangs. Aan de overzijde kwam Miyoshi een paar minuten later tot een eerste mogelijkheid maar zijn schot ging een meter of twee naast de kooi van Himmelmann. De thuisploeg maakte het meeste aanspraak op de voorsprong maar had tot twee maal toe pech dat zowel Prevljak als Nuhu een voet buitenspel stonden, zo werden hun doelpunten niet gevalideerd. The Great Old speelde opnieuw wisselvallig, op slag van rust kwam Nainggolan tot een prima schot maar ook de redding van de thuisdoelman mocht er zijn. Halfweg stond het nog 0-0 aan de Kehrweg.

Een gefrustreerd Antwerp heeft het voorlopig niet gemakkelijk aan de Kehrweg.
Domme strafschopfout breekt Eupen zuur op
Ook na de pauze kwam het beste voetbal van de thuisploeg. Peeters knalde eerst binnen het bereik van Butez en even later moest de bezoekende doelman helemaal vol aan de bak bij een harde knal van Kayembe. Iets voor het uur kreeg Antwerp een cadeau van de thuisploeg toen Agbadou een domme strafschopfout maakte op Frey. De Zwitserse topschutter van The Great Old zette de elf meter in twee tijden ook om: 0-1 voor het team van Priske. Plots kwamen de bezoekers nu wel tot kansen en Fischer vergat een paar minuten later om de wedstrijd definitief dood te maken door vanuit een kansrijke positie hoog over te schieten. De thuisploeg bleef moedig strijden en op een kwartier van het einde vloog een geplaatst schot van Peeters een metertje naast de kooi van Butez. De spelmaker van de Panda's liet het even later helemaal liggen toen hij oog in oog met de bezoekende doelman nog naast besloot. In het absolute slot vergat Prevljak nog om de trekker over te halen en zo bleef Eupen puntenloos achter. Antwerp pakt zo zijn tweede zege van het seizoen.
Scoreverloop:
0-1 (55') Frey (p)

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Verdiende zege?

Meest recent

Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

6
6
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

24
24
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

56
56
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

142
142
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

326
326
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

150
150
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

132
132
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

289
289
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

55
55
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

323
323
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

45
45
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

62
62
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

111
111
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

264
264
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

28
28
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

79
79
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

141
141
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

62
62
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

376
376
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

224
224
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

202
202
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

212
212
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

104
104

Meer sportnieuws