'Bestuur van Anderlecht duidelijk over positie van Kompany'

door
'Bestuur van Anderlecht duidelijk over positie van Kompany'

Het kan snel gaan in het voetbal. Een viertal maanden geleden kreeg Vincent Kompany nog lof omdat hij Anderlecht naar Europa loodste. Na de uitschakeling tegen Vitesse is de kritiek toegenomen. Het Laatste Nieuws kwam met meer nieuws.

Na de uitschakeling tegen Vitesse was er veel kritiek op Kompany, maar de krant meent te weten dat de trainer absoluut niet ter discussie staat. Kompany zou tactisch een enorm goede indruk nalaten en de spelersgroep is in dat opzicht bijzonder onder de indruk. Zo werd tegen Vitesse gewaarschuwd voor de hoekschoppen, die regelmatig kort werden genomen, maar Sergio Gomez stond te slapen bij de 1-0 in Arnhem. Daarnaast zou Kompany vaak voorspellen wat er kan gebeuren tijdens een match.

Het enige punt van kritiek is het feit dat de trainer te weinig warmte uitstraalt. Te weinig people management, dus. Binnen Anderlecht staat de trainer allerminst onder vuur, maar er kan maar best gewonnen worden van KV Mechelen om wat rust te brengen. Kompany liet vorig jaar een goede indruk achter als coach, RSCA beschikte niet over een sterke kern, maar dit jaar ligt de lat hoger. Met de huidige kern moet een derde of vierde plaats mogelijk zijn. Meespelen voor plaats één en twee lijkt nog een utopie te zijn met ploegen als Club Brugge en KRC Genk, die duidelijk nog een stuk verder staan dan Anderlecht.

LEES OOK: Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Gaat Kompany RSCA dit jaar ook naar de top vier loodsen?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

182
182
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

244
244
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

175
175
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

513
513
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

199
199
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

742
742
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

190
190
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

238
238
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

663
663
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

374
374
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

320
320
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

185
185
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

430
430
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

205
205
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

328
328

Meer sportnieuws