TRANSFERUURTJE: 'Transfer Haaland zeker, Anderlecht greep naast spits'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transfer Haaland zeker, Anderlecht greep naast spits'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht is er deze zomer niet in geslaagd om af te raken van Adrien Trebel en Zakaria Bakkali en nu wordt stilaan ook meer duidelijk waarom. Trebel genoot interesse van AA Gent, maar mocht van Anderlecht niet naar een rechtstreekse concurrent vertrekken. Bakkali sukkelt dan weer met blessures, waardoor eventuele gegadigden afgeschrikt werden.



Op inkomend vlak kende Anderlecht dan weer een tegenvaller bij Myziane Maolida. Paars-Wit probeerde naar verluidt hard om de Franse aanvaller bij OGC Nice weg te kapen, maar kwam van een kale reis thuis. Ze werden afgetroefd door Hertha BSC, dat 4 miljoen euro neertelde.

BUITENLAND

In principe zal Erling Haaland volgende zomer Borussia Dortmund verlaten, want dan treedt een clausule in werking waardoor hij voor 75 miljoen euro een transfer kan maken. Zijn volgende club lijkt ook al bekend, want de Italiaanse ex-topper Christian Vieri beweert dat de Noorse goaltjesdief '100 procent zeker' naar Real Madrid zal trekken.



Bij Chelsea lijkt Timo Werner dan weer te gaan vertrekken. De Duitser is zijn plaats in de spits kwijt na de komst van Romelu Lukaku en daar zou Bayern München van willen profiteren. Zij zouden van plan zijn om in januari een bod neer te leggen. Vooral trainer Julian Nagelsmann, die bij Leipzig met Werner samenwerkte, zou aandringen op zijn komst.

FC Barcelona maakt dan weer werk van een contractverlenging. Voorzitter Joan Laporta verklaarde immers dat er gesprekken gepland staan met Ousmane Dembélé. De Franse aanvaller; die momenteel weer in de lappenmand ligt, ziet zijn verbintenis binnen een jaar aflopen. Ondanks dat hij de voorbije jaren de verwachtingen niet kon inlossen, wil Barça dus toch met hem verder.

LEES OOK: ‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

Denk je dat Haaland effectief naar Real zal trekken?

Meest recent

'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

5
5
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

25
25
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

45
45
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

210
210
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

29
29
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

181
181
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

143
143
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

748
748
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

138
138
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

667
667
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

396
396
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

496
496
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

459
459
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

115
115
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

32
32
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

126
126
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

558
558
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

128
128
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

254
254
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

269
269
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

157
157
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

96
96
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

126
126
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

405
405

Meer sportnieuws