TRANSFERUURTJE: 'Transfer Haaland zeker, Anderlecht greep naast spits'

door
TRANSFERUURTJE: 'Transfer Haaland zeker, Anderlecht greep naast spits'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht is er deze zomer niet in geslaagd om af te raken van Adrien Trebel en Zakaria Bakkali en nu wordt stilaan ook meer duidelijk waarom. Trebel genoot interesse van AA Gent, maar mocht van Anderlecht niet naar een rechtstreekse concurrent vertrekken. Bakkali sukkelt dan weer met blessures, waardoor eventuele gegadigden afgeschrikt werden.



Op inkomend vlak kende Anderlecht dan weer een tegenvaller bij Myziane Maolida. Paars-Wit probeerde naar verluidt hard om de Franse aanvaller bij OGC Nice weg te kapen, maar kwam van een kale reis thuis. Ze werden afgetroefd door Hertha BSC, dat 4 miljoen euro neertelde.

BUITENLAND

In principe zal Erling Haaland volgende zomer Borussia Dortmund verlaten, want dan treedt een clausule in werking waardoor hij voor 75 miljoen euro een transfer kan maken. Zijn volgende club lijkt ook al bekend, want de Italiaanse ex-topper Christian Vieri beweert dat de Noorse goaltjesdief '100 procent zeker' naar Real Madrid zal trekken.



Bij Chelsea lijkt Timo Werner dan weer te gaan vertrekken. De Duitser is zijn plaats in de spits kwijt na de komst van Romelu Lukaku en daar zou Bayern München van willen profiteren. Zij zouden van plan zijn om in januari een bod neer te leggen. Vooral trainer Julian Nagelsmann, die bij Leipzig met Werner samenwerkte, zou aandringen op zijn komst.

FC Barcelona maakt dan weer werk van een contractverlenging. Voorzitter Joan Laporta verklaarde immers dat er gesprekken gepland staan met Ousmane Dembélé. De Franse aanvaller; die momenteel weer in de lappenmand ligt, ziet zijn verbintenis binnen een jaar aflopen. Ondanks dat hij de voorbije jaren de verwachtingen niet kon inlossen, wil Barça dus toch met hem verder.

LEES OOK: ‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Denk je dat Haaland effectief naar Real zal trekken?

Meest recent

Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

69
69
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

313
313
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

150
150
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

219
219
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

183
183
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

475
475
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

170
170
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

72
72
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

214
214
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

70
70
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

400
400
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

177
177
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

64
64
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

42
42
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

69
69
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

169
169
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

108
108
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

60
60
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

250
250
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

114
114
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

79
79
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

266
266
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

161
161
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

1107
1107
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

256
256

Meer sportnieuws