TRANSFERUURTJE: 'Transfer Haaland zeker, Anderlecht greep naast spits'

173
TRANSFERUURTJE: 'Transfer Haaland zeker, Anderlecht greep naast spits'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht is er deze zomer niet in geslaagd om af te raken van Adrien Trebel en Zakaria Bakkali en nu wordt stilaan ook meer duidelijk waarom. Trebel genoot interesse van AA Gent, maar mocht van Anderlecht niet naar een rechtstreekse concurrent vertrekken. Bakkali sukkelt dan weer met blessures, waardoor eventuele gegadigden afgeschrikt werden.



Op inkomend vlak kende Anderlecht dan weer een tegenvaller bij Myziane Maolida. Paars-Wit probeerde naar verluidt hard om de Franse aanvaller bij OGC Nice weg te kapen, maar kwam van een kale reis thuis. Ze werden afgetroefd door Hertha BSC, dat 4 miljoen euro neertelde.

BUITENLAND

In principe zal Erling Haaland volgende zomer Borussia Dortmund verlaten, want dan treedt een clausule in werking waardoor hij voor 75 miljoen euro een transfer kan maken. Zijn volgende club lijkt ook al bekend, want de Italiaanse ex-topper Christian Vieri beweert dat de Noorse goaltjesdief '100 procent zeker' naar Real Madrid zal trekken.



Bij Chelsea lijkt Timo Werner dan weer te gaan vertrekken. De Duitser is zijn plaats in de spits kwijt na de komst van Romelu Lukaku en daar zou Bayern München van willen profiteren. Zij zouden van plan zijn om in januari een bod neer te leggen. Vooral trainer Julian Nagelsmann, die bij Leipzig met Werner samenwerkte, zou aandringen op zijn komst.

FC Barcelona maakt dan weer werk van een contractverlenging. Voorzitter Joan Laporta verklaarde immers dat er gesprekken gepland staan met Ousmane Dembélé. De Franse aanvaller; die momenteel weer in de lappenmand ligt, ziet zijn verbintenis binnen een jaar aflopen. Ondanks dat hij de voorbije jaren de verwachtingen niet kon inlossen, wil Barça dus toch met hem verder.

LEES OOK: Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Denk je dat Haaland effectief naar Real zal trekken?

Meest recent

Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

0
0
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

0
0
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

7
7
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

98
98
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

67
67
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

104
104
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

183
183
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

102
102
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

36
36
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

117
117
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

316
316
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

92
92
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

44
44
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

270
270
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

430
430
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

119
119
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

85
85
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

287
287
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

372
372
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

524
524
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

402
402
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

123
123

Meer sportnieuws