TRANSFERUURTJE: 'Charleroi klopte aan bij Club, Anderlecht ving bot'

door
TRANSFERUURTJE: 'Charleroi klopte aan bij Club, Anderlecht ving bot'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Enkele jaren geleden stond Club Brugge dicht bij de komst van Erling Haaland, maar uiteindelijk sprong de transfer nog af. Club had wel een akkoord met zijn toenmalige club Molde, maar knapte uiteindelijk af op de eisen van zijn makelaar Mino Raiola. Spijt van die beslissing hebben ze in Brugge echter niet, zo geeft Vincent Mannaert nogmaals aan.



Deze zomer hebben ze bij Club dan weer veel aanvallers laten vertrekken. Charleroi wilde daarvan mee profiteren en kwam aankloppen voor zowel Lois Openda, Youssouph Badji als David Okereke, maar vond over geen van de drie aanvallers een akkoord. Ook Yuma Suzuki was in beeld op Mambourg, maar hij bleef gewoon bij STVV.

Noa Lang bleef ondanks veel interesse deze zomer wel gewoon bij Club Brugge, maar het is nog maar de vraag of de landskampioen dat kunstje binnen een jaar zal kunnen herhalen. De belangstelling lijkt alvast niet te zullen afnemen. In Engeland klinkt het immers dat de kans groot is dat Leeds United, dat deze zomer al interesse toonde, zich straks opnieuw zal melden.



Anderlecht versterkte zijn aanval deze zomer dan weer met onder meer Christian Kouamé, al haalde het met de Ivoriaanse spits niet helemaal zijn slag thuis. Paars-Wit had immers graag ook een aankoopoptie opgenomen zien worden in de deal, maar dat weigerde Fiorentina. De Italianen geloven immers nog te veel in de kwaliteiten van de spits.

BUITENLAND

Bij Real Madrid zijn ze van plan om de komende maanden nog een topspits aan te trekken en dan valt uiteraard snel de naam van Robert Lewandowski. De ervaren Pool is voor de Koninklijke wel slechts een alternatief voor Erling Haaland, die samen met Kylian Mbappé bovenaan het prioriteitenlijstje van de Madrilenen staat.

LEES OOK: Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Heeft Club er goed aan gedaan Haaland niet te halen?

Meest recent

'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

2
2
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

13
13
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

26
26
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

187
187
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

75
75
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

96
96
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

28
28
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

48
48
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

105
105
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

110
110
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

212
212
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

187
187
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

36
36
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

271
271
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

88
88
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

44
44
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

117
117
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

176
176
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

41
41
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

122
122
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

152
152
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

167
167

Meer sportnieuws