TRANSFERUURTJE: 'Charleroi klopte aan bij Club, Anderlecht ving bot'

door
TRANSFERUURTJE: 'Charleroi klopte aan bij Club, Anderlecht ving bot'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Enkele jaren geleden stond Club Brugge dicht bij de komst van Erling Haaland, maar uiteindelijk sprong de transfer nog af. Club had wel een akkoord met zijn toenmalige club Molde, maar knapte uiteindelijk af op de eisen van zijn makelaar Mino Raiola. Spijt van die beslissing hebben ze in Brugge echter niet, zo geeft Vincent Mannaert nogmaals aan.



Deze zomer hebben ze bij Club dan weer veel aanvallers laten vertrekken. Charleroi wilde daarvan mee profiteren en kwam aankloppen voor zowel Lois Openda, Youssouph Badji als David Okereke, maar vond over geen van de drie aanvallers een akkoord. Ook Yuma Suzuki was in beeld op Mambourg, maar hij bleef gewoon bij STVV.

Noa Lang bleef ondanks veel interesse deze zomer wel gewoon bij Club Brugge, maar het is nog maar de vraag of de landskampioen dat kunstje binnen een jaar zal kunnen herhalen. De belangstelling lijkt alvast niet te zullen afnemen. In Engeland klinkt het immers dat de kans groot is dat Leeds United, dat deze zomer al interesse toonde, zich straks opnieuw zal melden.



Anderlecht versterkte zijn aanval deze zomer dan weer met onder meer Christian Kouamé, al haalde het met de Ivoriaanse spits niet helemaal zijn slag thuis. Paars-Wit had immers graag ook een aankoopoptie opgenomen zien worden in de deal, maar dat weigerde Fiorentina. De Italianen geloven immers nog te veel in de kwaliteiten van de spits.

BUITENLAND

Bij Real Madrid zijn ze van plan om de komende maanden nog een topspits aan te trekken en dan valt uiteraard snel de naam van Robert Lewandowski. De ervaren Pool is voor de Koninklijke wel slechts een alternatief voor Erling Haaland, die samen met Kylian Mbappé bovenaan het prioriteitenlijstje van de Madrilenen staat.

LEES OOK: Smaakmaker kondigt zomers vertrek bij Club aan

Heeft Club er goed aan gedaan Haaland niet te halen?

Meest recent

Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

1
1
Smaakmaker kondigt zomers vertrek bij Club aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

42
42
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

70
70
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

42
42
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

53
53
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

207
207
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

331
331
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

147
147
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

93
93
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

350
350
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

436
436
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

97
97
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

73
73
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

269
269
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

523
523
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

241
241
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

426
426
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

224
224
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

169
169
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

239
239
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

429
429
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

159
159
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

659
659
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

242
242
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

197
197

Meer sportnieuws