TRANSFERUURTJE: 'Charleroi klopte aan bij Club, Anderlecht ving bot'

door
TRANSFERUURTJE: 'Charleroi klopte aan bij Club, Anderlecht ving bot'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Enkele jaren geleden stond Club Brugge dicht bij de komst van Erling Haaland, maar uiteindelijk sprong de transfer nog af. Club had wel een akkoord met zijn toenmalige club Molde, maar knapte uiteindelijk af op de eisen van zijn makelaar Mino Raiola. Spijt van die beslissing hebben ze in Brugge echter niet, zo geeft Vincent Mannaert nogmaals aan.



Deze zomer hebben ze bij Club dan weer veel aanvallers laten vertrekken. Charleroi wilde daarvan mee profiteren en kwam aankloppen voor zowel Lois Openda, Youssouph Badji als David Okereke, maar vond over geen van de drie aanvallers een akkoord. Ook Yuma Suzuki was in beeld op Mambourg, maar hij bleef gewoon bij STVV.

Noa Lang bleef ondanks veel interesse deze zomer wel gewoon bij Club Brugge, maar het is nog maar de vraag of de landskampioen dat kunstje binnen een jaar zal kunnen herhalen. De belangstelling lijkt alvast niet te zullen afnemen. In Engeland klinkt het immers dat de kans groot is dat Leeds United, dat deze zomer al interesse toonde, zich straks opnieuw zal melden.



Anderlecht versterkte zijn aanval deze zomer dan weer met onder meer Christian Kouamé, al haalde het met de Ivoriaanse spits niet helemaal zijn slag thuis. Paars-Wit had immers graag ook een aankoopoptie opgenomen zien worden in de deal, maar dat weigerde Fiorentina. De Italianen geloven immers nog te veel in de kwaliteiten van de spits.

BUITENLAND

Bij Real Madrid zijn ze van plan om de komende maanden nog een topspits aan te trekken en dan valt uiteraard snel de naam van Robert Lewandowski. De ervaren Pool is voor de Koninklijke wel slechts een alternatief voor Erling Haaland, die samen met Kylian Mbappé bovenaan het prioriteitenlijstje van de Madrilenen staat.

LEES OOK: Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Heeft Club er goed aan gedaan Haaland niet te halen?

Meest recent

Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

28
28
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

144
144
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

33
33
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

80
80
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

79
79
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

45
45
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

81
81
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

225
225
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

674
674
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

344
344
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

264
264
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

691
691
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

166
166
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

628
628
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

448
448
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

139
139
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

942
942
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

43
43
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

386
386
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

861
861
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

965
965
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

334
334
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

521
521
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

223
223
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

388
388

Meer sportnieuws