TRANSFERUURTJE: 'Charleroi klopte aan bij Club, Anderlecht ving bot'

door
TRANSFERUURTJE: 'Charleroi klopte aan bij Club, Anderlecht ving bot'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Enkele jaren geleden stond Club Brugge dicht bij de komst van Erling Haaland, maar uiteindelijk sprong de transfer nog af. Club had wel een akkoord met zijn toenmalige club Molde, maar knapte uiteindelijk af op de eisen van zijn makelaar Mino Raiola. Spijt van die beslissing hebben ze in Brugge echter niet, zo geeft Vincent Mannaert nogmaals aan.



Deze zomer hebben ze bij Club dan weer veel aanvallers laten vertrekken. Charleroi wilde daarvan mee profiteren en kwam aankloppen voor zowel Lois Openda, Youssouph Badji als David Okereke, maar vond over geen van de drie aanvallers een akkoord. Ook Yuma Suzuki was in beeld op Mambourg, maar hij bleef gewoon bij STVV.

Noa Lang bleef ondanks veel interesse deze zomer wel gewoon bij Club Brugge, maar het is nog maar de vraag of de landskampioen dat kunstje binnen een jaar zal kunnen herhalen. De belangstelling lijkt alvast niet te zullen afnemen. In Engeland klinkt het immers dat de kans groot is dat Leeds United, dat deze zomer al interesse toonde, zich straks opnieuw zal melden.



Anderlecht versterkte zijn aanval deze zomer dan weer met onder meer Christian Kouamé, al haalde het met de Ivoriaanse spits niet helemaal zijn slag thuis. Paars-Wit had immers graag ook een aankoopoptie opgenomen zien worden in de deal, maar dat weigerde Fiorentina. De Italianen geloven immers nog te veel in de kwaliteiten van de spits.

BUITENLAND

Bij Real Madrid zijn ze van plan om de komende maanden nog een topspits aan te trekken en dan valt uiteraard snel de naam van Robert Lewandowski. De ervaren Pool is voor de Koninklijke wel slechts een alternatief voor Erling Haaland, die samen met Kylian Mbappé bovenaan het prioriteitenlijstje van de Madrilenen staat.

LEES OOK: Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

Heeft Club er goed aan gedaan Haaland niet te halen?

Meest recent

Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

0
0
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

36
36
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

163
163
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

217
217
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

62
62
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

126
126
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

250
250
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

128
128
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

56
56
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

131
131
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

143
143
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

285
285
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

140
140
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1001
1001
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

138
138
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

178
178
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

714
714
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

345
345
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

247
247
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

175
175
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

45
45
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

412
412
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

318
318
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

168
168

Meer sportnieuws