TRANSFERUURTJE: 'Charleroi klopte aan bij Club, Anderlecht ving bot'

door
TRANSFERUURTJE: 'Charleroi klopte aan bij Club, Anderlecht ving bot'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Enkele jaren geleden stond Club Brugge dicht bij de komst van Erling Haaland, maar uiteindelijk sprong de transfer nog af. Club had wel een akkoord met zijn toenmalige club Molde, maar knapte uiteindelijk af op de eisen van zijn makelaar Mino Raiola. Spijt van die beslissing hebben ze in Brugge echter niet, zo geeft Vincent Mannaert nogmaals aan.



Deze zomer hebben ze bij Club dan weer veel aanvallers laten vertrekken. Charleroi wilde daarvan mee profiteren en kwam aankloppen voor zowel Lois Openda, Youssouph Badji als David Okereke, maar vond over geen van de drie aanvallers een akkoord. Ook Yuma Suzuki was in beeld op Mambourg, maar hij bleef gewoon bij STVV.

Noa Lang bleef ondanks veel interesse deze zomer wel gewoon bij Club Brugge, maar het is nog maar de vraag of de landskampioen dat kunstje binnen een jaar zal kunnen herhalen. De belangstelling lijkt alvast niet te zullen afnemen. In Engeland klinkt het immers dat de kans groot is dat Leeds United, dat deze zomer al interesse toonde, zich straks opnieuw zal melden.



Anderlecht versterkte zijn aanval deze zomer dan weer met onder meer Christian Kouamé, al haalde het met de Ivoriaanse spits niet helemaal zijn slag thuis. Paars-Wit had immers graag ook een aankoopoptie opgenomen zien worden in de deal, maar dat weigerde Fiorentina. De Italianen geloven immers nog te veel in de kwaliteiten van de spits.

BUITENLAND

Bij Real Madrid zijn ze van plan om de komende maanden nog een topspits aan te trekken en dan valt uiteraard snel de naam van Robert Lewandowski. De ervaren Pool is voor de Koninklijke wel slechts een alternatief voor Erling Haaland, die samen met Kylian Mbappé bovenaan het prioriteitenlijstje van de Madrilenen staat.

LEES OOK: "Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Heeft Club er goed aan gedaan Haaland niet te halen?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

22
22
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

37
37
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

39
39
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

79
79
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

102
102
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

110
110
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

88
88
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

78
78
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

78
78
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

367
367
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

54
54
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

198
198
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

222
222
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

302
302
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

158
158
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

208
208
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

448
448
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

637
637
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

355
355
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

150
150
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

171
171

Meer sportnieuws