TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil nog speler kwijt, Real wil fraaie dubbelslag'

102
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil nog speler kwijt, Real wil fraaie dubbelslag'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp zijn ze nog verlost geraakt van Didier Lamkel Zé, maar ze hopen nog een speler van de hand te kunnen doen. Ook Nana Ampomah zou de Bosuil nog moeten verlaten. De Ghanees komt niet voor in de plannen van Brian Priske en vertoeft in de B-kern, maar zou nog in Turkije onderdak kunnen vinden. Daar sluit de transfermarkt woensdag.



KRC Genk wist in de zomer Paul Onuachu aan boord te houden, maar het is nog maar de vraag hoe lang de topschutter nog te houden zal zijn. In Engeland sluiten ze niet uit dat de Nigeriaan één van de volgende transferperiode alsnog de stap naar de Premier League zal zetten.

BUITENLAND

Real Madrid heeft grootse plannen voor de zomer van 2022. Niet alleen wil het dan profiteren van de transfervrije status van Kylian Mbappé om de steraanvaller gratis bij Paris Saint-Germain weg te plukken, het zou ook hetzelfde van plan zijn met Paul Pogba. Ook hij heeft nog maar één jaar contract bij Manchester United en tekende nog niet bij. Real wil dus ook hem gratis binnenhalen.



Liverpool zou dan weer volgend jaar een recordtransfer willen realiseren. Het zou zijn zinnen gezet hebben op Jude Bellingham, de tienersensatie van Borussia Dortmund. De Reds zouden maar liefst 90 miljoen euro veil hebben om de 18-jarige middenvelder terug naar Engeland te halen. Daarmee zou hij Virgil van Dijk van de troon stoten als duurste aankoop ooit van Liverpool.

Joakim Maehle vertrok nog maar zes maanden geleden bij KRC Genk, maar zijn marktwaarde is sindsdien helemaal ontploft. Atalanta heeft een prijskaartje van maar liefst 40 miljoen euro op het hoofd van de rechtsachter geplakt. Er was in de zomer ook al interesse van Internazionale, maar de Nerazzurri werden snel afgeschrikt door de financiële eisen van Atalanta.

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Zal Real erin slagen beiden gratis binnen te halen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

18
18
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

154
154
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

31
31
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

64
64
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

108
108
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

133
133
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

57
57
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

303
303
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

690
690
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

165
165
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

192
192
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

369
369
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

688
688
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

254
254
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

603
603
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws