TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil nog speler kwijt, Real wil fraaie dubbelslag'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil nog speler kwijt, Real wil fraaie dubbelslag'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp zijn ze nog verlost geraakt van Didier Lamkel Zé, maar ze hopen nog een speler van de hand te kunnen doen. Ook Nana Ampomah zou de Bosuil nog moeten verlaten. De Ghanees komt niet voor in de plannen van Brian Priske en vertoeft in de B-kern, maar zou nog in Turkije onderdak kunnen vinden. Daar sluit de transfermarkt woensdag.



KRC Genk wist in de zomer Paul Onuachu aan boord te houden, maar het is nog maar de vraag hoe lang de topschutter nog te houden zal zijn. In Engeland sluiten ze niet uit dat de Nigeriaan één van de volgende transferperiode alsnog de stap naar de Premier League zal zetten.

BUITENLAND

Real Madrid heeft grootse plannen voor de zomer van 2022. Niet alleen wil het dan profiteren van de transfervrije status van Kylian Mbappé om de steraanvaller gratis bij Paris Saint-Germain weg te plukken, het zou ook hetzelfde van plan zijn met Paul Pogba. Ook hij heeft nog maar één jaar contract bij Manchester United en tekende nog niet bij. Real wil dus ook hem gratis binnenhalen.



Liverpool zou dan weer volgend jaar een recordtransfer willen realiseren. Het zou zijn zinnen gezet hebben op Jude Bellingham, de tienersensatie van Borussia Dortmund. De Reds zouden maar liefst 90 miljoen euro veil hebben om de 18-jarige middenvelder terug naar Engeland te halen. Daarmee zou hij Virgil van Dijk van de troon stoten als duurste aankoop ooit van Liverpool.

Joakim Maehle vertrok nog maar zes maanden geleden bij KRC Genk, maar zijn marktwaarde is sindsdien helemaal ontploft. Atalanta heeft een prijskaartje van maar liefst 40 miljoen euro op het hoofd van de rechtsachter geplakt. Er was in de zomer ook al interesse van Internazionale, maar de Nerazzurri werden snel afgeschrikt door de financiële eisen van Atalanta.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Zal Real erin slagen beiden gratis binnen te halen?

Meest recent

Keeperssoap Club Brugge: Jackers richting JPL-concurrent?

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

38
38
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

12
12
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

31
31
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

161
161
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

226
226
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

41
41
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

132
132
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

110
110
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

69
69
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

29
29
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

260
260
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

45
45
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

44
44
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

219
219
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

112
112
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

286
286
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

220
220
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

274
274
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

653
653
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

283
283
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

150
150
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

521
521
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

134
134
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

100
100
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

230
230

Meer sportnieuws