TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil nog speler kwijt, Real wil fraaie dubbelslag'

102 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil nog speler kwijt, Real wil fraaie dubbelslag'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp zijn ze nog verlost geraakt van Didier Lamkel Zé, maar ze hopen nog een speler van de hand te kunnen doen. Ook Nana Ampomah zou de Bosuil nog moeten verlaten. De Ghanees komt niet voor in de plannen van Brian Priske en vertoeft in de B-kern, maar zou nog in Turkije onderdak kunnen vinden. Daar sluit de transfermarkt woensdag.



KRC Genk wist in de zomer Paul Onuachu aan boord te houden, maar het is nog maar de vraag hoe lang de topschutter nog te houden zal zijn. In Engeland sluiten ze niet uit dat de Nigeriaan één van de volgende transferperiode alsnog de stap naar de Premier League zal zetten.

BUITENLAND

Real Madrid heeft grootse plannen voor de zomer van 2022. Niet alleen wil het dan profiteren van de transfervrije status van Kylian Mbappé om de steraanvaller gratis bij Paris Saint-Germain weg te plukken, het zou ook hetzelfde van plan zijn met Paul Pogba. Ook hij heeft nog maar één jaar contract bij Manchester United en tekende nog niet bij. Real wil dus ook hem gratis binnenhalen.



Liverpool zou dan weer volgend jaar een recordtransfer willen realiseren. Het zou zijn zinnen gezet hebben op Jude Bellingham, de tienersensatie van Borussia Dortmund. De Reds zouden maar liefst 90 miljoen euro veil hebben om de 18-jarige middenvelder terug naar Engeland te halen. Daarmee zou hij Virgil van Dijk van de troon stoten als duurste aankoop ooit van Liverpool.

Joakim Maehle vertrok nog maar zes maanden geleden bij KRC Genk, maar zijn marktwaarde is sindsdien helemaal ontploft. Atalanta heeft een prijskaartje van maar liefst 40 miljoen euro op het hoofd van de rechtsachter geplakt. Er was in de zomer ook al interesse van Internazionale, maar de Nerazzurri werden snel afgeschrikt door de financiële eisen van Atalanta.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Zal Real erin slagen beiden gratis binnen te halen?

Meest recent

België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

10
10
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

69
69
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

35
35
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

59
59
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

19
19
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

47
47
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

110
110
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

320
320
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

123
123
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

325
325
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

429
429
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1117
1117
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

47
47
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

119
119
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

441
441
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

161
161
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

178
178
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

87
87
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

70
70
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

73
73
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

260
260
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150

Meer sportnieuws