TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil nog speler kwijt, Real wil fraaie dubbelslag'

door
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp wil nog speler kwijt, Real wil fraaie dubbelslag'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp zijn ze nog verlost geraakt van Didier Lamkel Zé, maar ze hopen nog een speler van de hand te kunnen doen. Ook Nana Ampomah zou de Bosuil nog moeten verlaten. De Ghanees komt niet voor in de plannen van Brian Priske en vertoeft in de B-kern, maar zou nog in Turkije onderdak kunnen vinden. Daar sluit de transfermarkt woensdag.



KRC Genk wist in de zomer Paul Onuachu aan boord te houden, maar het is nog maar de vraag hoe lang de topschutter nog te houden zal zijn. In Engeland sluiten ze niet uit dat de Nigeriaan één van de volgende transferperiode alsnog de stap naar de Premier League zal zetten.

BUITENLAND

Real Madrid heeft grootse plannen voor de zomer van 2022. Niet alleen wil het dan profiteren van de transfervrije status van Kylian Mbappé om de steraanvaller gratis bij Paris Saint-Germain weg te plukken, het zou ook hetzelfde van plan zijn met Paul Pogba. Ook hij heeft nog maar één jaar contract bij Manchester United en tekende nog niet bij. Real wil dus ook hem gratis binnenhalen.



Liverpool zou dan weer volgend jaar een recordtransfer willen realiseren. Het zou zijn zinnen gezet hebben op Jude Bellingham, de tienersensatie van Borussia Dortmund. De Reds zouden maar liefst 90 miljoen euro veil hebben om de 18-jarige middenvelder terug naar Engeland te halen. Daarmee zou hij Virgil van Dijk van de troon stoten als duurste aankoop ooit van Liverpool.

Joakim Maehle vertrok nog maar zes maanden geleden bij KRC Genk, maar zijn marktwaarde is sindsdien helemaal ontploft. Atalanta heeft een prijskaartje van maar liefst 40 miljoen euro op het hoofd van de rechtsachter geplakt. Er was in de zomer ook al interesse van Internazionale, maar de Nerazzurri werden snel afgeschrikt door de financiële eisen van Atalanta.

LEES OOK: Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zal Real erin slagen beiden gratis binnen te halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

102
102
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

11
11
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

41
41
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

69
69
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

162
162
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

124
124
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

621
621
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

110
110
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

77
77
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

109
109
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

142
142
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

45
45
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

261
261
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

45
45
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

371
371
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

21
21
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

295
295
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

202
202
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

550
550
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

216
216
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

101
101
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

250
250
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

406
406
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

118
118
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

762
762
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

439
439

Meer sportnieuws