Foto's laten geen twijfel bestaan over nakende transfer Lamkel Zé

178 stemmen
Foto's laten geen twijfel bestaan over nakende transfer Lamkel Zé

Antwerp FC zocht een hele zomer lang naar een oplossing voor Didier Lamkel Zé, die ook zijn laatste kans vakkundig verbrod had. Een nieuwe club leek desondanks uit te blijven voor de Kameroener. Maar volgens Het Laatste Nieuws is er nu toch een transfer in de maak voor het woelwater.

Zo zou de aanvaller namelijk op weg zijn naar ... Slowakije. Daar zou hij op huurbasis aan de slag gaan bij de lokale topclub DAC 1904. Volgens Sporza is de aanvaller inmiddels ook al afgereisd naar Slowakije om zijn transfer af te ronden, maar een sluitend akkoord tussen alle partijen is er nog niet. Het blijft dan ook wachten op een definitieve bevestiging. "Bij Lamkel Zé is niks zeker tot het zeker is", schrijft het genoemde medium. In ieder geval is er haast bij nodig, vandaag sluit ook in Slowakije de zomerse transferperiode.

UPDATE 06/09

De transfer van Lamkel Zé blijkt nu toch zo goed als rond. Zo kwam de Kameroener zelf met een verlossende update. Via zijn Instagram-verhaal deelde hij immers een kiekje van zichzelf terwijl hij zijn medische proeven in Bratislava aan het afleggen is. Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd alvorens de officiële aankondiging volgt. Overigens zou het volgens Het Nieuwsblad gaan om een huurbeurt zonder aankoopoptie. Na het seizoen keert LZ7 dus normaal gezien terug naar de Bosuil, waar hij nog een contract heeft tot medio 2023. Al zal hij er quasi zeker geen nieuwe kans meer krijgen.

UPDATE 14u33
Het is nog altijd wachten op de officiële aankondiging van Antwerp en DAC, maar er bestaat geen twijfel meer dat Didier Lamkel Zé tussen de twee clubs zal transfereren. Op zijn sociale media deelde hij al gretig beelden uit het stadion van de club en op Twitter circuleren ook al foto's waarop Lamkel Zé poseert met zijn contract én met het shirt van zijn nieuwe club. Antwerp is dus eindelijk van hem verlost.


LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Had Antwerp hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

58
58
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

9
9
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

44
44
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

51
51
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

52
52
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

81
81
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

146
146
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

252
252
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

262
262
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

185
185
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

327
327
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

125
125
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

588
588
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

86
86
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

59
59
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

339
339
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

60
60
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

141
141
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

37
37
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

97
97
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

182
182
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

224
224
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

554
554

Meer sportnieuws