Foto's laten geen twijfel bestaan over nakende transfer Lamkel Zé

door
Foto's laten geen twijfel bestaan over nakende transfer Lamkel Zé

Antwerp FC zocht een hele zomer lang naar een oplossing voor Didier Lamkel Zé, die ook zijn laatste kans vakkundig verbrod had. Een nieuwe club leek desondanks uit te blijven voor de Kameroener. Maar volgens Het Laatste Nieuws is er nu toch een transfer in de maak voor het woelwater.

Zo zou de aanvaller namelijk op weg zijn naar ... Slowakije. Daar zou hij op huurbasis aan de slag gaan bij de lokale topclub DAC 1904. Volgens Sporza is de aanvaller inmiddels ook al afgereisd naar Slowakije om zijn transfer af te ronden, maar een sluitend akkoord tussen alle partijen is er nog niet. Het blijft dan ook wachten op een definitieve bevestiging. "Bij Lamkel Zé is niks zeker tot het zeker is", schrijft het genoemde medium. In ieder geval is er haast bij nodig, vandaag sluit ook in Slowakije de zomerse transferperiode.

UPDATE 06/09

De transfer van Lamkel Zé blijkt nu toch zo goed als rond. Zo kwam de Kameroener zelf met een verlossende update. Via zijn Instagram-verhaal deelde hij immers een kiekje van zichzelf terwijl hij zijn medische proeven in Bratislava aan het afleggen is. Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd alvorens de officiële aankondiging volgt. Overigens zou het volgens Het Nieuwsblad gaan om een huurbeurt zonder aankoopoptie. Na het seizoen keert LZ7 dus normaal gezien terug naar de Bosuil, waar hij nog een contract heeft tot medio 2023. Al zal hij er quasi zeker geen nieuwe kans meer krijgen.

UPDATE 14u33
Het is nog altijd wachten op de officiële aankondiging van Antwerp en DAC, maar er bestaat geen twijfel meer dat Didier Lamkel Zé tussen de twee clubs zal transfereren. Op zijn sociale media deelde hij al gretig beelden uit het stadion van de club en op Twitter circuleren ook al foto's waarop Lamkel Zé poseert met zijn contract én met het shirt van zijn nieuwe club. Antwerp is dus eindelijk van hem verlost.


LEES OOK: Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Had Antwerp hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

2
2
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

9
9
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

18
18
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

12
12
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

53
53
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

55
55
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

39
39
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

186
186
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

304
304
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

67
67
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

121
121
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

131
131
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

101
101
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

94
94
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

115
115
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

189
189
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

138
138
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

648
648
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

527
527
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

168
168
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

172
172
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

218
218
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

30
30
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

286
286
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

195
195

Meer sportnieuws