Foto's laten geen twijfel bestaan over nakende transfer Lamkel Zé

door
Foto's laten geen twijfel bestaan over nakende transfer Lamkel Zé

Antwerp FC zocht een hele zomer lang naar een oplossing voor Didier Lamkel Zé, die ook zijn laatste kans vakkundig verbrod had. Een nieuwe club leek desondanks uit te blijven voor de Kameroener. Maar volgens Het Laatste Nieuws is er nu toch een transfer in de maak voor het woelwater.

Zo zou de aanvaller namelijk op weg zijn naar ... Slowakije. Daar zou hij op huurbasis aan de slag gaan bij de lokale topclub DAC 1904. Volgens Sporza is de aanvaller inmiddels ook al afgereisd naar Slowakije om zijn transfer af te ronden, maar een sluitend akkoord tussen alle partijen is er nog niet. Het blijft dan ook wachten op een definitieve bevestiging. "Bij Lamkel Zé is niks zeker tot het zeker is", schrijft het genoemde medium. In ieder geval is er haast bij nodig, vandaag sluit ook in Slowakije de zomerse transferperiode.

UPDATE 06/09

De transfer van Lamkel Zé blijkt nu toch zo goed als rond. Zo kwam de Kameroener zelf met een verlossende update. Via zijn Instagram-verhaal deelde hij immers een kiekje van zichzelf terwijl hij zijn medische proeven in Bratislava aan het afleggen is. Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd alvorens de officiële aankondiging volgt. Overigens zou het volgens Het Nieuwsblad gaan om een huurbeurt zonder aankoopoptie. Na het seizoen keert LZ7 dus normaal gezien terug naar de Bosuil, waar hij nog een contract heeft tot medio 2023. Al zal hij er quasi zeker geen nieuwe kans meer krijgen.

UPDATE 14u33
Het is nog altijd wachten op de officiële aankondiging van Antwerp en DAC, maar er bestaat geen twijfel meer dat Didier Lamkel Zé tussen de twee clubs zal transfereren. Op zijn sociale media deelde hij al gretig beelden uit het stadion van de club en op Twitter circuleren ook al foto's waarop Lamkel Zé poseert met zijn contract én met het shirt van zijn nieuwe club. Antwerp is dus eindelijk van hem verlost.


LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Had Antwerp hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

41
41
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

28
28
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

27
27
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

28
28
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

440
440
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

225
225
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

104
104
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

361
361
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

129
129
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

207
207
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

178
178
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

137
137
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

93
93
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

107
107
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

119
119
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

305
305
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

86
86
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

151
151
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

151
151
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

516
516
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

377
377
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

525
525
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

461
461
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

395
395

Meer sportnieuws