Foto's laten geen twijfel bestaan over nakende transfer Lamkel Zé

door
Foto's laten geen twijfel bestaan over nakende transfer Lamkel Zé

Antwerp FC zocht een hele zomer lang naar een oplossing voor Didier Lamkel Zé, die ook zijn laatste kans vakkundig verbrod had. Een nieuwe club leek desondanks uit te blijven voor de Kameroener. Maar volgens Het Laatste Nieuws is er nu toch een transfer in de maak voor het woelwater.

Zo zou de aanvaller namelijk op weg zijn naar ... Slowakije. Daar zou hij op huurbasis aan de slag gaan bij de lokale topclub DAC 1904. Volgens Sporza is de aanvaller inmiddels ook al afgereisd naar Slowakije om zijn transfer af te ronden, maar een sluitend akkoord tussen alle partijen is er nog niet. Het blijft dan ook wachten op een definitieve bevestiging. "Bij Lamkel Zé is niks zeker tot het zeker is", schrijft het genoemde medium. In ieder geval is er haast bij nodig, vandaag sluit ook in Slowakije de zomerse transferperiode.

UPDATE 06/09

De transfer van Lamkel Zé blijkt nu toch zo goed als rond. Zo kwam de Kameroener zelf met een verlossende update. Via zijn Instagram-verhaal deelde hij immers een kiekje van zichzelf terwijl hij zijn medische proeven in Bratislava aan het afleggen is. Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd alvorens de officiële aankondiging volgt. Overigens zou het volgens Het Nieuwsblad gaan om een huurbeurt zonder aankoopoptie. Na het seizoen keert LZ7 dus normaal gezien terug naar de Bosuil, waar hij nog een contract heeft tot medio 2023. Al zal hij er quasi zeker geen nieuwe kans meer krijgen.

UPDATE 14u33
Het is nog altijd wachten op de officiële aankondiging van Antwerp en DAC, maar er bestaat geen twijfel meer dat Didier Lamkel Zé tussen de twee clubs zal transfereren. Op zijn sociale media deelde hij al gretig beelden uit het stadion van de club en op Twitter circuleren ook al foto's waarop Lamkel Zé poseert met zijn contract én met het shirt van zijn nieuwe club. Antwerp is dus eindelijk van hem verlost.


LEES OOK: 'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Had Antwerp hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Ruben Van Gucht trekt alle spotlights naar zich toe

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

0
0
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

15
15
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

10
10
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

22
22
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

32
32
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

47
47
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

281
281
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

178
178
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

141
141
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

112
112
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

274
274
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

40
40
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

79
79
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

222
222
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

33
33
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

81
81
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

133
133
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

200
200
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

67
67
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

99
99
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

116
116
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

383
383
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

275
275
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

233
233

Meer sportnieuws