Foto's laten geen twijfel bestaan over nakende transfer Lamkel Zé

178 stemmen
Foto's laten geen twijfel bestaan over nakende transfer Lamkel Zé

Antwerp FC zocht een hele zomer lang naar een oplossing voor Didier Lamkel Zé, die ook zijn laatste kans vakkundig verbrod had. Een nieuwe club leek desondanks uit te blijven voor de Kameroener. Maar volgens Het Laatste Nieuws is er nu toch een transfer in de maak voor het woelwater.

Zo zou de aanvaller namelijk op weg zijn naar ... Slowakije. Daar zou hij op huurbasis aan de slag gaan bij de lokale topclub DAC 1904. Volgens Sporza is de aanvaller inmiddels ook al afgereisd naar Slowakije om zijn transfer af te ronden, maar een sluitend akkoord tussen alle partijen is er nog niet. Het blijft dan ook wachten op een definitieve bevestiging. "Bij Lamkel Zé is niks zeker tot het zeker is", schrijft het genoemde medium. In ieder geval is er haast bij nodig, vandaag sluit ook in Slowakije de zomerse transferperiode.

UPDATE 06/09

De transfer van Lamkel Zé blijkt nu toch zo goed als rond. Zo kwam de Kameroener zelf met een verlossende update. Via zijn Instagram-verhaal deelde hij immers een kiekje van zichzelf terwijl hij zijn medische proeven in Bratislava aan het afleggen is. Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd alvorens de officiële aankondiging volgt. Overigens zou het volgens Het Nieuwsblad gaan om een huurbeurt zonder aankoopoptie. Na het seizoen keert LZ7 dus normaal gezien terug naar de Bosuil, waar hij nog een contract heeft tot medio 2023. Al zal hij er quasi zeker geen nieuwe kans meer krijgen.

UPDATE 14u33
Het is nog altijd wachten op de officiële aankondiging van Antwerp en DAC, maar er bestaat geen twijfel meer dat Didier Lamkel Zé tussen de twee clubs zal transfereren. Op zijn sociale media deelde hij al gretig beelden uit het stadion van de club en op Twitter circuleren ook al foto's waarop Lamkel Zé poseert met zijn contract én met het shirt van zijn nieuwe club. Antwerp is dus eindelijk van hem verlost.


LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Had Antwerp hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

9
9
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

66
66
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

127
127
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

151
151
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

142
142
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

15
15
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

24
24
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

91
91
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

21
21
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

120
120
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

608
608
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

184
184
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

111
111
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

61
61
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

376
376
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

338
338
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

831
831
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

149
149
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

537
537
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

751
751
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

872
872

Meer sportnieuws