Martinez laat Standard-talent even proeven van de Rode Duivels

door
Martinez laat Standard-talent even proeven van de Rode Duivels

Na de logische zege in Estland, haalden de Rode Duivels het zondagavond ook op overtuigende wijze van Tsjechië. Maar de eerste interland-periode van het seizoen zit er nog niet helemaal op. Zo wacht woensdag nog een verre en vervelende uitwedstrijd tegen Wit-Rusland.

Om het stadion in het Russische Kazan, waar de partij wegens de corona-maatregelen plaatsvindt, te bereiken staan de Duivels voor een urenlange vliegreis. Dat met al twee interlands op korte tijd in de benen én een druk schema op clubniveau in het vooruitzicht. Bondscoach Roberto Martinez zal dan ook niet zijn voltallige selectie meepakken. Jan Vertonghen en Romelu Lukaku zijn alvast geschorst. Thomas Meunier is op zijn beurt onvoldoende fit, terwijl Thibaut Courtois last heeft aan zijn achillespees. Zij zullen dan ook vroegtijdig terugkeren naar hun respectievelijke clubs, dat bevestigde Martinez zondag na de match.

UPDATE 12u24
De KBVB heeft via de officiële kanalen nu ook bevestigd dat Vertonghen, Lukaku en Meunier de selectie verlaten hebben en teruggekeerd zijn naar hun clubs. Thibaut Courtois blijft voorlopig dus nog bij de kern. Daarnaast zijn ook Charles De Ketelaere en Yari Verschaeren aangesloten bij de selectie na hun verplichtingen bij de Jonge Duivels. Zij kregen verrassend het gezelschap van Hugo Siquet, die als beloning voor zijn werk bij de U21 maandagochtend met de grote jongens mocht meetrainen. De KBVB benadrukt wel dat de 19-jarige rechtsachter van Standard niet zal afreizen naar Kazachstan.


LEES OOK: Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Moet Siquet volgende keer opgeroepen worden voor de Rode Duivels?

Meest recent

Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

5
5
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

67
67
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

160
160
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

104
104
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

204
204
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

308
308
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

290
290
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

276
276
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

360
360
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

467
467
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

310
310
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

640
640
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

233
233
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

35
35
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

643
643
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

310
310
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1396
1396
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

473
473
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

453
453
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

434
434
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

316
316
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

546
546
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

212
212
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

390
390
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

246
246

Meer sportnieuws