Martinez laat Standard-talent even proeven van de Rode Duivels

204 stemmen
Martinez laat Standard-talent even proeven van de Rode Duivels

Na de logische zege in Estland, haalden de Rode Duivels het zondagavond ook op overtuigende wijze van Tsjechië. Maar de eerste interland-periode van het seizoen zit er nog niet helemaal op. Zo wacht woensdag nog een verre en vervelende uitwedstrijd tegen Wit-Rusland.

Om het stadion in het Russische Kazan, waar de partij wegens de corona-maatregelen plaatsvindt, te bereiken staan de Duivels voor een urenlange vliegreis. Dat met al twee interlands op korte tijd in de benen én een druk schema op clubniveau in het vooruitzicht. Bondscoach Roberto Martinez zal dan ook niet zijn voltallige selectie meepakken. Jan Vertonghen en Romelu Lukaku zijn alvast geschorst. Thomas Meunier is op zijn beurt onvoldoende fit, terwijl Thibaut Courtois last heeft aan zijn achillespees. Zij zullen dan ook vroegtijdig terugkeren naar hun respectievelijke clubs, dat bevestigde Martinez zondag na de match.

UPDATE 12u24
De KBVB heeft via de officiële kanalen nu ook bevestigd dat Vertonghen, Lukaku en Meunier de selectie verlaten hebben en teruggekeerd zijn naar hun clubs. Thibaut Courtois blijft voorlopig dus nog bij de kern. Daarnaast zijn ook Charles De Ketelaere en Yari Verschaeren aangesloten bij de selectie na hun verplichtingen bij de Jonge Duivels. Zij kregen verrassend het gezelschap van Hugo Siquet, die als beloning voor zijn werk bij de U21 maandagochtend met de grote jongens mocht meetrainen. De KBVB benadrukt wel dat de 19-jarige rechtsachter van Standard niet zal afreizen naar Kazachstan.


LEES OOK: Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Moet Siquet volgende keer opgeroepen worden voor de Rode Duivels?

Meest recent

Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

27
27
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

11
11
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

6
6
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

11
11
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

65
65
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

153
153
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

155
155
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

581
581
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

462
462
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

340
340
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

201
201
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

236
236
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

92
92
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

59
59
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

222
222
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

90
90
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

71
71
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

402
402
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

206
206
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

240
240
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

475
475
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

118
118
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

263
263
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

84
84
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

450
450

Meer sportnieuws