Martinez laat Standard-talent even proeven van de Rode Duivels

door
Martinez laat Standard-talent even proeven van de Rode Duivels

Na de logische zege in Estland, haalden de Rode Duivels het zondagavond ook op overtuigende wijze van Tsjechië. Maar de eerste interland-periode van het seizoen zit er nog niet helemaal op. Zo wacht woensdag nog een verre en vervelende uitwedstrijd tegen Wit-Rusland.

Om het stadion in het Russische Kazan, waar de partij wegens de corona-maatregelen plaatsvindt, te bereiken staan de Duivels voor een urenlange vliegreis. Dat met al twee interlands op korte tijd in de benen én een druk schema op clubniveau in het vooruitzicht. Bondscoach Roberto Martinez zal dan ook niet zijn voltallige selectie meepakken. Jan Vertonghen en Romelu Lukaku zijn alvast geschorst. Thomas Meunier is op zijn beurt onvoldoende fit, terwijl Thibaut Courtois last heeft aan zijn achillespees. Zij zullen dan ook vroegtijdig terugkeren naar hun respectievelijke clubs, dat bevestigde Martinez zondag na de match.

UPDATE 12u24
De KBVB heeft via de officiële kanalen nu ook bevestigd dat Vertonghen, Lukaku en Meunier de selectie verlaten hebben en teruggekeerd zijn naar hun clubs. Thibaut Courtois blijft voorlopig dus nog bij de kern. Daarnaast zijn ook Charles De Ketelaere en Yari Verschaeren aangesloten bij de selectie na hun verplichtingen bij de Jonge Duivels. Zij kregen verrassend het gezelschap van Hugo Siquet, die als beloning voor zijn werk bij de U21 maandagochtend met de grote jongens mocht meetrainen. De KBVB benadrukt wel dat de 19-jarige rechtsachter van Standard niet zal afreizen naar Kazachstan.


LEES OOK: Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Moet Siquet volgende keer opgeroepen worden voor de Rode Duivels?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

20
20
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

44
44
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

69
69
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

24
24
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

115
115
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

53
53
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

108
108
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

59
59
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

108
108
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

547
547
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

166
166
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

444
444
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

85
85
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

472
472
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

132
132
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

136
136
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

275
275
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

805
805
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

223
223

Meer sportnieuws