Martinez laat Standard-talent even proeven van de Rode Duivels

door
Martinez laat Standard-talent even proeven van de Rode Duivels

Na de logische zege in Estland, haalden de Rode Duivels het zondagavond ook op overtuigende wijze van Tsjechië. Maar de eerste interland-periode van het seizoen zit er nog niet helemaal op. Zo wacht woensdag nog een verre en vervelende uitwedstrijd tegen Wit-Rusland.

Om het stadion in het Russische Kazan, waar de partij wegens de corona-maatregelen plaatsvindt, te bereiken staan de Duivels voor een urenlange vliegreis. Dat met al twee interlands op korte tijd in de benen én een druk schema op clubniveau in het vooruitzicht. Bondscoach Roberto Martinez zal dan ook niet zijn voltallige selectie meepakken. Jan Vertonghen en Romelu Lukaku zijn alvast geschorst. Thomas Meunier is op zijn beurt onvoldoende fit, terwijl Thibaut Courtois last heeft aan zijn achillespees. Zij zullen dan ook vroegtijdig terugkeren naar hun respectievelijke clubs, dat bevestigde Martinez zondag na de match.

UPDATE 12u24
De KBVB heeft via de officiële kanalen nu ook bevestigd dat Vertonghen, Lukaku en Meunier de selectie verlaten hebben en teruggekeerd zijn naar hun clubs. Thibaut Courtois blijft voorlopig dus nog bij de kern. Daarnaast zijn ook Charles De Ketelaere en Yari Verschaeren aangesloten bij de selectie na hun verplichtingen bij de Jonge Duivels. Zij kregen verrassend het gezelschap van Hugo Siquet, die als beloning voor zijn werk bij de U21 maandagochtend met de grote jongens mocht meetrainen. De KBVB benadrukt wel dat de 19-jarige rechtsachter van Standard niet zal afreizen naar Kazachstan.


LEES OOK: Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Moet Siquet volgende keer opgeroepen worden voor de Rode Duivels?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

67
67
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

74
74
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

106
106
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

135
135
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

174
174
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

47
47
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

212
212
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

207
207
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

228
228
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

148
148
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

325
325
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

136
136
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

103
103
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

144
144
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

279
279
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

504
504
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

513
513
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

298
298
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

71
71
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

202
202
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

548
548
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

153
153

Meer sportnieuws