TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé vertrekt alsnog, Thelin weg bij Anderlecht'

219 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé vertrekt alsnog, Thelin weg bij Anderlecht'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Belgische clubs kunnen nog spelers verkopen en daar profiteert onder meer Antwerp nog van. Zij vinden immers eindelijk een oplossing voor Didier Lamkel Zé. Het enfant terrible reisde zondag immers naar Slowakije om er zijn medische testen af te leggen bij DAC 1904. De topclub zou de Kameroener voor de rest van het seizoen huren, zij het wel zonder aankoopoptie. In principe keert Lamkel Zé dus komende zomer gewoon terug op de Bosuil.



Bij Anderlecht doen ze wel nog een speler definitief van de hand. Isaac Kiese Thelin zou immers de club alsnog gaan verlaten. De Zweedse spits heeft voorstellen op zak uit Turkije en de Verenigde Arabische Emiraten, waar een aantal clubs hem definitief willen overnemen. Dat betekent dat Anderlecht nog een transfersom vangt, de club heeft Thelin dan ook al toestemming gegeven om een transfer af te ronden.

Club Brugge wist deze zomer dan weer Charles De Ketelaere aan boord te houden, maar het is nog maar de vraag hoe lang het 20-jarige goudhaantje nog in Brugge zal blijven. In een interview met Eleven Sports geeft de aanvaller aan dat hij op termijn de stap naar het buitenland wil zetten, al kan hij nog niet zeggen of dat al volgende zomer zal zijn. Een carrière à la Hans Vanaken zal hij dus wellicht niet maken.



Ook bij KRC Genk bleven de sterkhouders aan boord, zoals Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger leek zeker te gaan vertrekken en technisch directeur Dimitri de Condé geeft aan dat de speler ook een persoonlijk akkoord had met Atalanta. De Italianen raakten er echter niet uit met Genk en dus bleef Lucumi gewoon in de Cegeka Arena.

BUITENLAND

Arsenal heeft dit seizoen zijn start helemaal gemist en daardoor begint de stoel van trainer Mikel Arteta alweer te wankelen. De Gunners zouden serieus overwegen om de Spanjaard te ontslaan en zijn vervanger zou zelfs al klaarstaan. Als Arteta vertrekt, zou Arsenal hem willen vervangen door Antonio Conte. De Italiaan zit zonder club na zijn vertrek bij Inter en zou de uitdaging wel zien zitten.



Bij Chelsea lijkt Hakim Ziyech alweer te mogen vertrekken. De Marokkaanse spelmaker kwam nog maar een jaar geleden over van Ajax, maar kon zijn stempel nog niet echt drukken in Londen. Bovendien slinken zijn speelkansen nog verder na de komst van Romelu Lukaku en daardoor staan er nu grote vraagtekens achter zijn toekomst.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Denk je dat Lamkel Zé in Slowakije zijn leven zal beteren?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

24
24
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

29
29
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

196
196
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

115
115
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

213
213
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

265
265
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

123
123
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

563
563
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

176
176
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

487
487
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

144
144
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

719
719
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

236
236
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

756
756
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

522
522
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

200
200
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

373
373
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1253
1253
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

471
471
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

330
330
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

486
486
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

409
409
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

284
284
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

484
484

Meer sportnieuws