TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé vertrekt alsnog, Thelin weg bij Anderlecht'

219 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé vertrekt alsnog, Thelin weg bij Anderlecht'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Belgische clubs kunnen nog spelers verkopen en daar profiteert onder meer Antwerp nog van. Zij vinden immers eindelijk een oplossing voor Didier Lamkel Zé. Het enfant terrible reisde zondag immers naar Slowakije om er zijn medische testen af te leggen bij DAC 1904. De topclub zou de Kameroener voor de rest van het seizoen huren, zij het wel zonder aankoopoptie. In principe keert Lamkel Zé dus komende zomer gewoon terug op de Bosuil.



Bij Anderlecht doen ze wel nog een speler definitief van de hand. Isaac Kiese Thelin zou immers de club alsnog gaan verlaten. De Zweedse spits heeft voorstellen op zak uit Turkije en de Verenigde Arabische Emiraten, waar een aantal clubs hem definitief willen overnemen. Dat betekent dat Anderlecht nog een transfersom vangt, de club heeft Thelin dan ook al toestemming gegeven om een transfer af te ronden.

Club Brugge wist deze zomer dan weer Charles De Ketelaere aan boord te houden, maar het is nog maar de vraag hoe lang het 20-jarige goudhaantje nog in Brugge zal blijven. In een interview met Eleven Sports geeft de aanvaller aan dat hij op termijn de stap naar het buitenland wil zetten, al kan hij nog niet zeggen of dat al volgende zomer zal zijn. Een carrière à la Hans Vanaken zal hij dus wellicht niet maken.



Ook bij KRC Genk bleven de sterkhouders aan boord, zoals Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger leek zeker te gaan vertrekken en technisch directeur Dimitri de Condé geeft aan dat de speler ook een persoonlijk akkoord had met Atalanta. De Italianen raakten er echter niet uit met Genk en dus bleef Lucumi gewoon in de Cegeka Arena.

BUITENLAND

Arsenal heeft dit seizoen zijn start helemaal gemist en daardoor begint de stoel van trainer Mikel Arteta alweer te wankelen. De Gunners zouden serieus overwegen om de Spanjaard te ontslaan en zijn vervanger zou zelfs al klaarstaan. Als Arteta vertrekt, zou Arsenal hem willen vervangen door Antonio Conte. De Italiaan zit zonder club na zijn vertrek bij Inter en zou de uitdaging wel zien zitten.



Bij Chelsea lijkt Hakim Ziyech alweer te mogen vertrekken. De Marokkaanse spelmaker kwam nog maar een jaar geleden over van Ajax, maar kon zijn stempel nog niet echt drukken in Londen. Bovendien slinken zijn speelkansen nog verder na de komst van Romelu Lukaku en daardoor staan er nu grote vraagtekens achter zijn toekomst.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Denk je dat Lamkel Zé in Slowakije zijn leven zal beteren?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

9
9
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

17
17
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

37
37
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

78
78
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

54
54
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

81
81
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

353
353
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

192
192
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

365
365
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

745
745
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

112
112
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

104
104
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

205
205
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

377
377
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

348
348
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

573
573
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

929
929
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

151
151
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1000
1000
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

226
226

Meer sportnieuws