TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé vertrekt alsnog, Thelin weg bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé vertrekt alsnog, Thelin weg bij Anderlecht'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Belgische clubs kunnen nog spelers verkopen en daar profiteert onder meer Antwerp nog van. Zij vinden immers eindelijk een oplossing voor Didier Lamkel Zé. Het enfant terrible reisde zondag immers naar Slowakije om er zijn medische testen af te leggen bij DAC 1904. De topclub zou de Kameroener voor de rest van het seizoen huren, zij het wel zonder aankoopoptie. In principe keert Lamkel Zé dus komende zomer gewoon terug op de Bosuil.



Bij Anderlecht doen ze wel nog een speler definitief van de hand. Isaac Kiese Thelin zou immers de club alsnog gaan verlaten. De Zweedse spits heeft voorstellen op zak uit Turkije en de Verenigde Arabische Emiraten, waar een aantal clubs hem definitief willen overnemen. Dat betekent dat Anderlecht nog een transfersom vangt, de club heeft Thelin dan ook al toestemming gegeven om een transfer af te ronden.

Club Brugge wist deze zomer dan weer Charles De Ketelaere aan boord te houden, maar het is nog maar de vraag hoe lang het 20-jarige goudhaantje nog in Brugge zal blijven. In een interview met Eleven Sports geeft de aanvaller aan dat hij op termijn de stap naar het buitenland wil zetten, al kan hij nog niet zeggen of dat al volgende zomer zal zijn. Een carrière à la Hans Vanaken zal hij dus wellicht niet maken.



Ook bij KRC Genk bleven de sterkhouders aan boord, zoals Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger leek zeker te gaan vertrekken en technisch directeur Dimitri de Condé geeft aan dat de speler ook een persoonlijk akkoord had met Atalanta. De Italianen raakten er echter niet uit met Genk en dus bleef Lucumi gewoon in de Cegeka Arena.

BUITENLAND

Arsenal heeft dit seizoen zijn start helemaal gemist en daardoor begint de stoel van trainer Mikel Arteta alweer te wankelen. De Gunners zouden serieus overwegen om de Spanjaard te ontslaan en zijn vervanger zou zelfs al klaarstaan. Als Arteta vertrekt, zou Arsenal hem willen vervangen door Antonio Conte. De Italiaan zit zonder club na zijn vertrek bij Inter en zou de uitdaging wel zien zitten.



Bij Chelsea lijkt Hakim Ziyech alweer te mogen vertrekken. De Marokkaanse spelmaker kwam nog maar een jaar geleden over van Ajax, maar kon zijn stempel nog niet echt drukken in Londen. Bovendien slinken zijn speelkansen nog verder na de komst van Romelu Lukaku en daardoor staan er nu grote vraagtekens achter zijn toekomst.

LEES OOK: Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Denk je dat Lamkel Zé in Slowakije zijn leven zal beteren?

Meest recent

Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

4
4
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

48
48
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

44
44
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

73
73
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

142
142
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

98
98
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

55
55
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

31
31
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

84
84
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

246
246
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

801
801
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

81
81
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

72
72
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

85
85
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

329
329
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

432
432
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

388
388
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

669
669
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

205
205
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

259
259
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

522
522
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

371
371
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

281
281
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

254
254
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

277
277

Meer sportnieuws