TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé vertrekt alsnog, Thelin weg bij Anderlecht'

219 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Lamkel Zé vertrekt alsnog, Thelin weg bij Anderlecht'

De transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar er raken nog details bekend over gesloten en mislukte deals van de voorbije dagen. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken spelers transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Belgische clubs kunnen nog spelers verkopen en daar profiteert onder meer Antwerp nog van. Zij vinden immers eindelijk een oplossing voor Didier Lamkel Zé. Het enfant terrible reisde zondag immers naar Slowakije om er zijn medische testen af te leggen bij DAC 1904. De topclub zou de Kameroener voor de rest van het seizoen huren, zij het wel zonder aankoopoptie. In principe keert Lamkel Zé dus komende zomer gewoon terug op de Bosuil.



Bij Anderlecht doen ze wel nog een speler definitief van de hand. Isaac Kiese Thelin zou immers de club alsnog gaan verlaten. De Zweedse spits heeft voorstellen op zak uit Turkije en de Verenigde Arabische Emiraten, waar een aantal clubs hem definitief willen overnemen. Dat betekent dat Anderlecht nog een transfersom vangt, de club heeft Thelin dan ook al toestemming gegeven om een transfer af te ronden.

Club Brugge wist deze zomer dan weer Charles De Ketelaere aan boord te houden, maar het is nog maar de vraag hoe lang het 20-jarige goudhaantje nog in Brugge zal blijven. In een interview met Eleven Sports geeft de aanvaller aan dat hij op termijn de stap naar het buitenland wil zetten, al kan hij nog niet zeggen of dat al volgende zomer zal zijn. Een carrière à la Hans Vanaken zal hij dus wellicht niet maken.



Ook bij KRC Genk bleven de sterkhouders aan boord, zoals Jhon Lucumi. De Colombiaanse verdediger leek zeker te gaan vertrekken en technisch directeur Dimitri de Condé geeft aan dat de speler ook een persoonlijk akkoord had met Atalanta. De Italianen raakten er echter niet uit met Genk en dus bleef Lucumi gewoon in de Cegeka Arena.

BUITENLAND

Arsenal heeft dit seizoen zijn start helemaal gemist en daardoor begint de stoel van trainer Mikel Arteta alweer te wankelen. De Gunners zouden serieus overwegen om de Spanjaard te ontslaan en zijn vervanger zou zelfs al klaarstaan. Als Arteta vertrekt, zou Arsenal hem willen vervangen door Antonio Conte. De Italiaan zit zonder club na zijn vertrek bij Inter en zou de uitdaging wel zien zitten.



Bij Chelsea lijkt Hakim Ziyech alweer te mogen vertrekken. De Marokkaanse spelmaker kwam nog maar een jaar geleden over van Ajax, maar kon zijn stempel nog niet echt drukken in Londen. Bovendien slinken zijn speelkansen nog verder na de komst van Romelu Lukaku en daardoor staan er nu grote vraagtekens achter zijn toekomst.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Denk je dat Lamkel Zé in Slowakije zijn leven zal beteren?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

67
67
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

23
23
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

125
125
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

231
231
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

271
271
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

176
176
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

223
223
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

129
129
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

130
130
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

277
277
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

258
258
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

109
109
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

40
40
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

85
85
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

567
567
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

201
201
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

448
448
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

527
527
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

184
184
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

99
99
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

152
152
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

92
92
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws