Albert snoeihard voor Belgische defensie na Estse tegengoals

door
Albert snoeihard voor Belgische defensie na Estse tegengoals

De Rode Duivels hebben donderdagavond in Estland wel de drie punten gepakt, maar ondanks de 2-5 kon hun prestaties toch niet iedereen geruststellen. Vooral het feit dat ze twee tegendoelpunten moesten toestaan tegen toch wel een voetbaldwerg, zorgde voor heel wat kritiek.


"Twee tegendoelpunten, dat is veel te veel voor een land dat toch al drie jaar eerste staat op de wereldranglijst", is ook Philippe Albert scherp in Sudpresse. "Zonder nog de twee grote weggeven kansen in de eerste helft te tellen. Zondag tegen Tsjechië zullen de schroeven toch weer aangedraaid moeten worden. Ik hoop dat Vertonghen dan fit zal zijn om toch wat ervaring aan de verdediging toe te voegen. Denayer kon niet wegsteken dat hij nog onvoldoende matchritme heeft nadat amper 16 minuten speelde bij Lyon."

Vertonghen liet verstek gaan voor de partij in Estland omdat hij nog een individueel programma volgt. Het is nog niet duidelijk of hij er tegen Tsjechië wel zal kunnen bij zijn. Veel alternatieven houdt Roberto Martinez sowieso niet meer achter de hand in de defensie. Nadat Vermaelen en Delcroix moesten afhaken, beschikt hij naast het startende trio enkel nog over Brandon Mechele en Zinho Vanheusden.

LEES OOK: Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Werd Vertonghen gemist?

Meest recent

Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

68
68
Club NXT schrijft geschiedenis: knalprestatie en finale YL

Club NXT nam het in de halve finale van de Youth League op tegen Benfica. De jonkies van Club Brugge ...

33
33
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

28
28
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

49
49
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

94
94
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

76
76
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

66
66
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

98
98
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

33
33
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

129
129
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

57
57
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

205
205
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

81
81
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

65
65
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

320
320
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

118
118
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

62
62
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

56
56
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

52
52
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

300
300
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

140
140
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

190
190
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

56
56
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

152
152

Meer sportnieuws