Degryse velt oordeel over prestatie Hazard

door
Degryse velt oordeel over prestatie Hazard

De Rode Duivels moesten het in Estland zien te redden zonder maar liefst negen spelers uit de EK-selectie, maar ze konden wel rekenen op Eden Hazard. De aanvoerder is immers weer fit nadat ook zijn EK geteisterd werd door blessures en stond in Tallinn 74 minuten op het veld. Hij was daarbij meteen ook goed voor een assist.


Marc Degryse was tevreden met wat hij zag. "Eden oogde fit. Hij vroeg vaak de bal en maakte een paar goeie acties, maar was nog niet echt wedstrijdbepalend. Z'n voorzet bij de goal van Vanaken was schitterend - dat toont toch dat ie het gevoel stilaan terugkrijgt", oppert de analist bij VTM. "Hij heeft wedstrijden nodig. Je moet hem eigenlijk tijd geven tot nieuwjaar, zodat hij tien wedstrijden op rij kan spelen en zo weer beslissend kan worden. Ik verwacht dat hij zondag tegen een betere tegenstander weer een stapje zal zetten."

Hazard kon de voorbije weken al wat ritme opdoen bij Real Madrid, waar hij de eerste twee competitiewedstrijden titularis was. Afgelopen weekend verdween hij echter weer naar de bank, omdat Carlo Ancelotti de voorkeur gaf aan de meer bepalende Vinicius Junior. Het mag dus duidelijk zijn dat Hazard nog niet in zijn allerbeste vorm zit.

LEES OOK: Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Mag Hazard tevreden zijn over zijn match?

Meest recent

'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

33
33
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

146
146
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

675
675
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

245
245
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

256
256
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

273
273
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

733
733
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

23
23
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

211
211
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

353
353
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

192
192
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

67
67
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

301
301
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

92
92
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

103
103
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

261
261
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

392
392
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

134
134
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

111
111
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

192
192
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

256
256
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1261
1261
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

214
214
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

319
319

Meer sportnieuws