'Feyenoord weigerde miljoenenbod op Antonucci'

102 stemmen
'Feyenoord weigerde miljoenenbod op Antonucci'

Ook dit seizoen kijken we uiteraard weer reikhalzend uit naar de prestaties van de Belgen in het buitenland. Niet alleen bij de grote clubs, maar ook bij enkele iets mindere goden waar beloftevolle landgenoten aan de slag zijn.

Een van hen is Francesco Antonucci, een voormalige jeugdspeler van Anderlecht die via Ajax, AS Monaco en een uitleenbeurt aan FC Volendam bij Feyenoord belandde. Daar leek hij na een nieuwe uitleenbeurt aan Volendam zijn kans te zullen krijgen, maar dat zit er nu toch niet in. Arne Slot, coach van de Rotterdammers, kwam volgens Voetbal International zopas immers tot de conclusie dat de 22-jarige middenvelder best opnieuw kan worden verhuurd.

Een mogelijke opportuniteit dus voor een Belgische club om Antonucci, die in De Kuip nog vastligt tot medio 2024, tijdelijk in huis te halen? Hoewel momenteel louter een uitleenbeurt aan de orde lijkt, wordt de marktwaarde van de ex-jeugdinternational bovendien op 'slechts' twee miljoen geschat. Ook een definitieve transfer kan dus een optie zijn. Antonucci herstelt momenteel wel nog van een lichte blessure en zou dus niet meteen inzetbaar zijn.

UPDATE 01/09

Franco Antonucci heeft het moeilijk bij Feyenoord. De aanvallende middenvelder kwam in de competitie nog niet in actie. Troyes deed volgens L'Equipe een bod van 2,5 miljoen euro, maar dat werd in de prullenbak gegooid door Frank Arnesen. Antonucci hoopt de komende maanden wel speelkansen te krijgen bij de Rotterdammers.

LEES OOK: 'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Zal hij nog doorbreken bij Feyenoord?

Meest recent

'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

60
60
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

6
6
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

64
64
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

327
327
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

152
152
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

68
68
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

180
180
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

257
257
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

112
112
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

349
349
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

136
136
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

211
211
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

586
586
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

43
43
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

107
107
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

302
302
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

197
197
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

158
158
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

116
116
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

194
194
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

486
486
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

95
95
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

502
502
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

113
113
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

372
372

Meer sportnieuws