'Feyenoord weigerde miljoenenbod op Antonucci'

door
'Feyenoord weigerde miljoenenbod op Antonucci'

Ook dit seizoen kijken we uiteraard weer reikhalzend uit naar de prestaties van de Belgen in het buitenland. Niet alleen bij de grote clubs, maar ook bij enkele iets mindere goden waar beloftevolle landgenoten aan de slag zijn.

Een van hen is Francesco Antonucci, een voormalige jeugdspeler van Anderlecht die via Ajax, AS Monaco en een uitleenbeurt aan FC Volendam bij Feyenoord belandde. Daar leek hij na een nieuwe uitleenbeurt aan Volendam zijn kans te zullen krijgen, maar dat zit er nu toch niet in. Arne Slot, coach van de Rotterdammers, kwam volgens Voetbal International zopas immers tot de conclusie dat de 22-jarige middenvelder best opnieuw kan worden verhuurd.

Een mogelijke opportuniteit dus voor een Belgische club om Antonucci, die in De Kuip nog vastligt tot medio 2024, tijdelijk in huis te halen? Hoewel momenteel louter een uitleenbeurt aan de orde lijkt, wordt de marktwaarde van de ex-jeugdinternational bovendien op 'slechts' twee miljoen geschat. Ook een definitieve transfer kan dus een optie zijn. Antonucci herstelt momenteel wel nog van een lichte blessure en zou dus niet meteen inzetbaar zijn.

UPDATE 01/09

Franco Antonucci heeft het moeilijk bij Feyenoord. De aanvallende middenvelder kwam in de competitie nog niet in actie. Troyes deed volgens L'Equipe een bod van 2,5 miljoen euro, maar dat werd in de prullenbak gegooid door Frank Arnesen. Antonucci hoopt de komende maanden wel speelkansen te krijgen bij de Rotterdammers.

LEES OOK: Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Zal hij nog doorbreken bij Feyenoord?

Meest recent

Leko doet boekje open over Mignolet & Vanaken

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

0
0
Taravel vreest rampscenario: De Cat out tegen Club?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

50
50
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

50
50
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

324
324
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

178
178
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

102
102
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

95
95
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

143
143
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

51
51
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

523
523
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

45
45
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

61
61
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

79
79
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

364
364
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

56
56
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

98
98
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

158
158
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

328
328
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

339
339
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

260
260
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

117
117
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

200
200
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

112
112

Meer sportnieuws