Club Brugge verwelkomt ook Izquierdo en is klaar

1306
Club Brugge verwelkomt ook Izquierdo en is klaar

Club Brugge haalde deze mercato al zwaar uit en de fans zagen vandaag héél wat geruchten passeren. We mochten dus nog iets verwachten van de landskampioen. De eerste transfer van de avond van Club is alvast aangekondigd.

Club Brugge heeft Antonio Nusa aangetrokken. De jonge flankaanvaller (16) komt over van Stabaek. "Nusa (16) komt over van het Noorse Stabaek. De jonge flankaanvaller staat bekend als een groot talent in zijn thuisland. Ondanks zijn jonge leeftijd speelde hij dit seizoen al 11 wedstrijden in de Noorse hoogste klasse, waarin hij 3 keer scoorde. Nusa tekent een contract voor 3 seizoenen bij Blauw-Zwart."

De jongeling zou ongeveer 2 miljoen euro kosten. Club Brugge bouwt de spanning op en er zullen deze avond nog de nodige transfers volgen.

UPDATE 19u30

Daar is nummer twee. "Faitout Maouassa tekent een contract voor 4 seizoenen bij Blauw-Zwart. Maouassa (23) komt over van FC Stade Rennes. De Franse jeugdinternational, Europees kampioen U19 in 2016, werd in 2017 door Rennes weggeplukt bij Nancy. Maouassa is een linkerflankspeler met meer dan 100 Ligue 1-wedstrijden op de teller. Hij tekent een contract voor 4 seizoenen bij Club", laat Blauw-Zwart weten.

UPDATE 19u45

Club Brugge blijft gaan en heeft zijn derde ingaande transfer van de avond afgerond. "Jack Hendry tekent een contract voor 4 seizoenen bij Blauw-Zwart. Verdediger Jack Hendry (26) komt over van KV Oostende. De Schotse international tekent een contract voor 4 seizoenen bij Club Brugge. Hendry werd afgelopen seizoen door moederclub Celtic Glasgow uitgeleend aan KVO dat hem deze zomer definitief overnam. De kopbalsterke verdediger toonde zich onder coach Blessin een betrouwbaar sluitstuk en speelde 30 wedstrijden in de JPL waarin hij 2 keer scoorde en een assist gaf."

UPDATE 20u

Club Brugge is niet te houden en heeft aanwinst nummer vier aangekondigd, wat ook de laatste transfer van de avond is. "José Izquierdo keert terug naar Club Brugge om er te revalideren van zijn blessures", deelt Club mee. “Ik ben zeer blij dat Club mij deze kans geeft. Ik heb me hier altijd goed gevoeld en de faciliteiten om terug naar mijn oude niveau te groeien zijn nergens beter dan in het Belfius Basecamp. De ‘Club-familie’ is geen holle slogan maar iets wat ik hier echt voel. Ik zal er alles aan doen om terug op mijn oude niveau te komen en hoop op termijn mijn dankbaarheid ook op het veld in Jan Breydel te kunnen tonen", aldus de Colombiaanse flankaanvaller.

LEES OOK: ‘Vanaken-bom barst al vóór debuut Van Bommel'

Goede transfers van Club?

Meest recent

Compper verrast na matige match: "Dit is stap vooruit"

Antwerp begon het seizoen verrassend sterk met een zes op zes, maar daar blijft intussen weinig van ...

58
58
Standard maakt indruk: "Er broeit iets"

Het is na zaterdagavond drummen aan de top van het klassement in de Jupiler Pro League. Union nam de ...

74
74
Storm hinkt op twee gedachten na droomdebuut

Westerlo heeft zaterdagavond eindelijk zijn eerste overwinning van het seizoen kunnen pakken. Het ...

44
44
Standard klopt zwak Antwerp, STVV haalt fors uit

Er stonden zaterdagavond nog twee wedstrijden op het programma in de Jupiler Pro League. Standard ...

105
105
PSV maakt statement in gepeperde kraker tegen Ajax

In de Eredivisie had de vijfde speeldag zaterdagavond meteen een absolute kraker in petto. ...

63
63
Jong Genk geeft de Spor pak voor de broek in derty

Sporting Hasselt begon zeer knap aan het seizoen in de Challenger Pro League met een zes op zes, ...

144
144
Hayen moet al ontslag vrezen: "Heel teleurstellend"

Nicky Hayen maakte deze zomer middenin de voorbereiding plots de overstap van KRC Genk naar Burnley. ...

187
187
AA Gent krijgt fikse opsteker na 252 dagen afwezigheid

Voor AA Gent is het nieuwe seizoen tot dusver uitstekend begonnen. De Buffalo's wisten drie ...

60
60
Hubert ziet nog één werkpunt voor straffe matchwinnaar

Union prijkt al zeker tot zondagmiddag aan de leiding in de Jupiler Pro League. De Brusselaars ...

24
24
Kompany én De Bruyne beleven baalavonden

Zaterdagavond waren in het buitenland Kevin De Bruyne en Vincent Kompany aan zet. Zij beleefden ...

108
108
Westerlo vernedert KV Mechelen en pakt eerste zege

Met KV Mechelen en Westerlo stonden zaterdag twee teams tegenover elkaar die ontgoochelend aan het ...

138
138
‘Vanaken-bom barst al vóór debuut Van Bommel'

Hans Vanaken ziet de komst van Mark van Bommel helemaal zitten. Toch krijgt de nieuwe bondscoach net ...

375
375
Leko looft sterkhouder: "Speelde alweer sterk"

Club Brugge won zonder enige glans met 0-1 van Lommel SK. Blauw-Zwart verdiende de zege, maar ...

373
373
Aanwinst RSCA overtuigt nog niet: "Moet nog stappen zetten"

RSC Anderlecht boekte een broodnodige zege tegen KV Kotrijk. Het won oververdiend met 1-0, maar ...

282
282
Vanderbiest vreest: "In januari wel weg bij KV Mechelen?"

KV Mechelen kende een lucratieve zomermercato. De Maneblussers hebben winst gemaakt op de ...

229
229
Beerschot rondt plots twee uitgaande transfers af

Beerschot heeft daags na de mooie 4-2-zege tegen Patro Eisden nog transfernieuws meegedeeld. De ...

62
62
Filip Joos deelt hartverscheurend verhaal: "Tot op het bot"

Filip Joos is doorgaans niet iemand die snel om een straffe anekdote verlegen zit, maar tijdens zijn ...

36
36
De Meyer over kritiek: "Begrijp dat fans dat niet fijn vinden"

Bij STVV kreeg trainer Frédéric De Meyer de nodige kritiek nadat hij tegen Union SG ...

28
28
Haaland flikt het weer bij Man City, Fofana debuteert

In de Premier League gingen er om 16u vijf wedstrijden van start. Het was vooral uitkijken naar ...

51
51
Union SG pakt gevleide zege in spektakelstuk

Om 16u stond in het zwarte land de topper tussen Sporting Charleroi en Union SG op het programma. ...

101
101
Dortmund na geweldige comeback voorbij Hoffenheim

In de Bundesliga begonnen om 15u30 vijf matchen. Onder meer Hoffenheim-Borussia Dortmund was een ...

40
40
Ruud Vormer maakt meteen indruk met héél straf verhaal

Ruud Vormer lijkt het trainersvak sneller onder de knie te hebben dan velen hadden verwacht. De ...

174
174
Dzeko spreekt héél mooie taal over Kompany

Bayern München speelt om 18u30 op het veld van Schalke 04. Dat is geen topper, maar wel een ...

104
104
'Feyenoord en Lyon snuffelden aan sterkhouder STVV'

STVV is wisselvallig aan het seizoen begonnen. De Kanaries zien wel dat een aantal jongens een ...

112
112
Sternal bezorgt RSCA Futures in extra tijd alsnog punt

Om 13u30 gaven Jong AA Gent en RSCA Futures elkaar partij in de Challenger Pro League. Vooral de ...

200
200

Meer sportnieuws