Club Brugge verwelkomt ook Izquierdo en is klaar

door
Club Brugge verwelkomt ook Izquierdo en is klaar

Club Brugge haalde deze mercato al zwaar uit en de fans zagen vandaag héél wat geruchten passeren. We mochten dus nog iets verwachten van de landskampioen. De eerste transfer van de avond van Club is alvast aangekondigd.

Club Brugge heeft Antonio Nusa aangetrokken. De jonge flankaanvaller (16) komt over van Stabaek. "Nusa (16) komt over van het Noorse Stabaek. De jonge flankaanvaller staat bekend als een groot talent in zijn thuisland. Ondanks zijn jonge leeftijd speelde hij dit seizoen al 11 wedstrijden in de Noorse hoogste klasse, waarin hij 3 keer scoorde. Nusa tekent een contract voor 3 seizoenen bij Blauw-Zwart."

De jongeling zou ongeveer 2 miljoen euro kosten. Club Brugge bouwt de spanning op en er zullen deze avond nog de nodige transfers volgen.

UPDATE 19u30

Daar is nummer twee. "Faitout Maouassa tekent een contract voor 4 seizoenen bij Blauw-Zwart. Maouassa (23) komt over van FC Stade Rennes. De Franse jeugdinternational, Europees kampioen U19 in 2016, werd in 2017 door Rennes weggeplukt bij Nancy. Maouassa is een linkerflankspeler met meer dan 100 Ligue 1-wedstrijden op de teller. Hij tekent een contract voor 4 seizoenen bij Club", laat Blauw-Zwart weten.

UPDATE 19u45

Club Brugge blijft gaan en heeft zijn derde ingaande transfer van de avond afgerond. "Jack Hendry tekent een contract voor 4 seizoenen bij Blauw-Zwart. Verdediger Jack Hendry (26) komt over van KV Oostende. De Schotse international tekent een contract voor 4 seizoenen bij Club Brugge. Hendry werd afgelopen seizoen door moederclub Celtic Glasgow uitgeleend aan KVO dat hem deze zomer definitief overnam. De kopbalsterke verdediger toonde zich onder coach Blessin een betrouwbaar sluitstuk en speelde 30 wedstrijden in de JPL waarin hij 2 keer scoorde en een assist gaf."

UPDATE 20u

Club Brugge is niet te houden en heeft aanwinst nummer vier aangekondigd, wat ook de laatste transfer van de avond is. "José Izquierdo keert terug naar Club Brugge om er te revalideren van zijn blessures", deelt Club mee. “Ik ben zeer blij dat Club mij deze kans geeft. Ik heb me hier altijd goed gevoeld en de faciliteiten om terug naar mijn oude niveau te groeien zijn nergens beter dan in het Belfius Basecamp. De ‘Club-familie’ is geen holle slogan maar iets wat ik hier echt voel. Ik zal er alles aan doen om terug op mijn oude niveau te komen en hoop op termijn mijn dankbaarheid ook op het veld in Jan Breydel te kunnen tonen", aldus de Colombiaanse flankaanvaller.

LEES OOK: Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Goede transfers van Club?

Meest recent

KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

27
27
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

29
29
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

71
71
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

41
41
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

77
77
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

19
19
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

120
120
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

483
483
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

134
134
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

345
345
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

65
65
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

437
437
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

129
129
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

52
52
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

361
361
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

122
122
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

256
256
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

297
297
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

777
777
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

97
97
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

214
214
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

541
541
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

64
64
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

325
325
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

335
335

Meer sportnieuws