Sambi Lokonga vertrok afgelopen zomer voor 17,5 miljoen euro plus 4,5 miljoen euro aan bonussen naar Arsenal. Daar verloopt de start van de ploeg moeilijk, ook zijn ex-ploeg RSC Anderlecht startte wisselvallig. Hij predikt geduld.
Anderlecht moest met een bijna nieuwe basisploeg aan het seizoen starten. Tegen KRC Genk stonden er zes nieuwe spelers in de basis en dat kost tijd. De match tegen Genk was misschien wel de beste van
RSCA dit seizoen. Net zoals bij Antwerp is er tijd nodig, al kwam die Europese uitschakeling wel hard aan. Lokonga vraagt geduld, maar ziet het wel goed komen. Vorig jaar startte RSCA ook stroef, maar gaandeweg wist het zich te herstellen en werd het nog vierde.
"Of Anderlecht nog progressie gaat maken? Ik denk van wel, want er zijn veel jonge spelers. Sommige jongens moeten zich ook nog aanpassen aan het systeem van Kompany. Je moet vertrouwen hebben in de ideeën van de trainer", zei hij op zijn perspraatje.
LEES OOK:
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade