AA Gent heeft Mboyo definitief terug

door
AA Gent heeft Mboyo definitief terug

Bij KAA Gent wordt er ongetwijfeld nog genoten van de klinkende overwinning tegen Club Brugge. Ondanks het scorende vermogen tegen de landskampioen, blijft men bij de Buffalo's nog op zoek naar versterking in het aanvallend compartiment. De overgang van 'Petit Pélé' Mboyo lijkt helemaal in kannen en kruiken. 


Volgens Het Laatste Nieuws bereikte KAA Gent een akkoord met STVV omtrent Ilombe Mboyo. De 34-jarige aanvaller keert dus terug naar de plaats waar hij tussen 2011 en 2013 heel wat furore maakte. Bij Gent moet Mboyo de concurrentie aangaan met Tissoudali, Depoitre, Lemajic, Bruno en Bayo. Naar verluidt telden de Buffalo's wel nog een stevig bedrag neer voor 'Petit Pélé'. Zo zou STVV nog 500.000 euro vangen voor de 34-jarige aanvaller. 

Ilombe Mboyo kan op zijn beurt dan weer terugkijken op een wisselvallige carrière. Na uitstekende periodes bij Charleroi, Kortrijk én AA Gent liep het nadien helemaal bergaf voor de aanvaller. Zo worstelde hij bij Genk met zijn vorm, en liep het nadien bij Sion, Cercle en Al-Raed evenmin goed af. Bij STVV liet Mboyo dan wél weer zien over welk talent hij beschikt, wat hem op zijn 34ste dus nog een absolute toptransfer oplevert. 

UPDATE 14u

AA Gent haalt verloren zoon Ilombé Mboyo terug. De 34-jarige aanvaller doorstond de medische testen en maakt de overstap van STVV. Het is makelaar Zouhair Essikal die de transfer via Instagram officieel heeft aangekondigd. Mboyo zal de concurrentie moeten aangaan met spelers als Laurent Depoitre en Darko Lemajic.

POLL: Gaat Mboyo een basisspeler worden?

Meest recent

Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

86
86
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

672
672
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

65
65
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

276
276
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

155
155
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

251
251
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

84
84
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

91
91
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

371
371
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

389
389
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

105
105
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

594
594
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

146
146
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1180
1180
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

491
491
Fans Club Brugge kunnen ogen niet geloven: "Wij zijn het beu!"

Club Brugge neemt het in het Jan Breydelstadion op tegen KAA Gent namens de Champions Play-Offs. ...

415
415
Deze uitspraak van Vertonghen laat RSCA-supporters watertanden

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

230
230
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

930
930
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wél met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

146
146
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

242
242

Meer sportnieuws