AA Gent heeft Mboyo definitief terug

door
AA Gent heeft Mboyo definitief terug

Bij KAA Gent wordt er ongetwijfeld nog genoten van de klinkende overwinning tegen Club Brugge. Ondanks het scorende vermogen tegen de landskampioen, blijft men bij de Buffalo's nog op zoek naar versterking in het aanvallend compartiment. De overgang van 'Petit Pélé' Mboyo lijkt helemaal in kannen en kruiken. 


Volgens Het Laatste Nieuws bereikte KAA Gent een akkoord met STVV omtrent Ilombe Mboyo. De 34-jarige aanvaller keert dus terug naar de plaats waar hij tussen 2011 en 2013 heel wat furore maakte. Bij Gent moet Mboyo de concurrentie aangaan met Tissoudali, Depoitre, Lemajic, Bruno en Bayo. Naar verluidt telden de Buffalo's wel nog een stevig bedrag neer voor 'Petit Pélé'. Zo zou STVV nog 500.000 euro vangen voor de 34-jarige aanvaller. 

Ilombe Mboyo kan op zijn beurt dan weer terugkijken op een wisselvallige carrière. Na uitstekende periodes bij Charleroi, Kortrijk én AA Gent liep het nadien helemaal bergaf voor de aanvaller. Zo worstelde hij bij Genk met zijn vorm, en liep het nadien bij Sion, Cercle en Al-Raed evenmin goed af. Bij STVV liet Mboyo dan wél weer zien over welk talent hij beschikt, wat hem op zijn 34ste dus nog een absolute toptransfer oplevert. 

UPDATE 14u

AA Gent haalt verloren zoon Ilombé Mboyo terug. De 34-jarige aanvaller doorstond de medische testen en maakt de overstap van STVV. Het is makelaar Zouhair Essikal die de transfer via Instagram officieel heeft aangekondigd. Mboyo zal de concurrentie moeten aangaan met spelers als Laurent Depoitre en Darko Lemajic.

LEES OOK: STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

Gaat Mboyo een basisspeler worden?

Meest recent

Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

7
7
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

122
122
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

49
49
'Renard slaat stevig toe: Anderlecht frustreert Brugge'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

227
227
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

365
365
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

37
37
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

211
211
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

221
221
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

55
55
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

143
143
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

457
457
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

172
172
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

116
116
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

197
197
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

109
109
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

220
220
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

155
155
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

57
57
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

107
107
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

390
390
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

106
106
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

423
423
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

42
42
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

104
104
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

122
122

Meer sportnieuws