AA Gent heeft Mboyo definitief terug

door
AA Gent heeft Mboyo definitief terug

Bij KAA Gent wordt er ongetwijfeld nog genoten van de klinkende overwinning tegen Club Brugge. Ondanks het scorende vermogen tegen de landskampioen, blijft men bij de Buffalo's nog op zoek naar versterking in het aanvallend compartiment. De overgang van 'Petit Pélé' Mboyo lijkt helemaal in kannen en kruiken. 


Volgens Het Laatste Nieuws bereikte KAA Gent een akkoord met STVV omtrent Ilombe Mboyo. De 34-jarige aanvaller keert dus terug naar de plaats waar hij tussen 2011 en 2013 heel wat furore maakte. Bij Gent moet Mboyo de concurrentie aangaan met Tissoudali, Depoitre, Lemajic, Bruno en Bayo. Naar verluidt telden de Buffalo's wel nog een stevig bedrag neer voor 'Petit Pélé'. Zo zou STVV nog 500.000 euro vangen voor de 34-jarige aanvaller. 

Ilombe Mboyo kan op zijn beurt dan weer terugkijken op een wisselvallige carrière. Na uitstekende periodes bij Charleroi, Kortrijk én AA Gent liep het nadien helemaal bergaf voor de aanvaller. Zo worstelde hij bij Genk met zijn vorm, en liep het nadien bij Sion, Cercle en Al-Raed evenmin goed af. Bij STVV liet Mboyo dan wél weer zien over welk talent hij beschikt, wat hem op zijn 34ste dus nog een absolute toptransfer oplevert. 

UPDATE 14u

AA Gent haalt verloren zoon Ilombé Mboyo terug. De 34-jarige aanvaller doorstond de medische testen en maakt de overstap van STVV. Het is makelaar Zouhair Essikal die de transfer via Instagram officieel heeft aangekondigd. Mboyo zal de concurrentie moeten aangaan met spelers als Laurent Depoitre en Darko Lemajic.

LEES OOK: Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Gaat Mboyo een basisspeler worden?

Meest recent

Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

37
37
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

183
183
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

301
301
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

50
50
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

93
93
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

252
252
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

379
379
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

244
244
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

192
192
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

70
70
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

210
210
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

214
214
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

180
180
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

69
69
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

358
358
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

165
165
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

583
583
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

305
305
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

544
544
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

762
762
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

354
354
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

858
858
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

133
133
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

416
416
'Grote kuis Sibierski: eerste Anderlecht-speler vliegt'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

659
659

Meer sportnieuws