'AA Gent wil nog een stevige som betalen voor Mboyo'

door
'AA Gent wil nog een stevige som betalen voor Mboyo'

AA Gent heeft een onvergetelijke week achter de rug. De Buffalo's wisten zich donderdag namelijk op overtuigende wijze te kwalificeren voor de poulefase van de Conference League. Enkele dagen laten werd dan weer een historische 6-1-overwinning geboekt tegen rivaal Club Brugge.


De inspanningen van de voorbije maanden op de transfermarkt lijken dus stilaan hun vruchten af te werpen. Maar mogelijk zorgen de Oost-Vlamingen in het absolute slot van de transferperiode nog voor een opmerkelijke aanwinst. Zo zouden gesprekken lopen over de terugkeer van Ilombe Mboyo. Tenminste, dat is wat de entourage van de aanvaller laat verstaan aan de krant Het Laatste Nieuws.

De inmiddels 34-jarige Mboyo kende destijds bij Gent een glorieperiode, al werd zijn vertrek er eentje in mineur. Maar mogelijk maakt hij nu dus zijn grote terugkeer. De spits ligt wel nog onder contract bij STVV, dat hem afgelopen winter overnam van KV Kortrijk. Er zal dus een bepaalde transfersom betaald moeten worden, hoeveel die bedraagt is tot dusver niet bekend.

UPDATE 11u14

AA Gent gaat Ilombé Mboyo aantrekken. De 34-jarige aanvaller moet enkel de medische testen nog doorstaan, meldt Het Belang van Limburg. Journalist Sasha Tavolieri weet zelfs dat de Buffalo’s nog stevig gaan betalen voor hun ex-spits, want ze zouden maar liefst 1 miljoen euro op tafel gaan leggen voor Mboyo. Eerder betaalde AA Gent nog 900.000 euro voor aanvaller Darko Lemajic.

LEES OOK: 'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Een goede deal voor AA Gent?

Meest recent

Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

10
10
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

13
13
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

47
47
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

15
15
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

386
386
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

160
160
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

135
135
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

68
68
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

80
80
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

46
46
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

77
77
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

537
537
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

124
124
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

279
279
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

41
41
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

557
557
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

255
255
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

75
75
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

75
75
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

394
394
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

345
345
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

116
116
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

221
221
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

280
280

Meer sportnieuws