'AA Gent wil nog een stevige som betalen voor Mboyo'

door
'AA Gent wil nog een stevige som betalen voor Mboyo'

AA Gent heeft een onvergetelijke week achter de rug. De Buffalo's wisten zich donderdag namelijk op overtuigende wijze te kwalificeren voor de poulefase van de Conference League. Enkele dagen laten werd dan weer een historische 6-1-overwinning geboekt tegen rivaal Club Brugge.


De inspanningen van de voorbije maanden op de transfermarkt lijken dus stilaan hun vruchten af te werpen. Maar mogelijk zorgen de Oost-Vlamingen in het absolute slot van de transferperiode nog voor een opmerkelijke aanwinst. Zo zouden gesprekken lopen over de terugkeer van Ilombe Mboyo. Tenminste, dat is wat de entourage van de aanvaller laat verstaan aan de krant Het Laatste Nieuws.

De inmiddels 34-jarige Mboyo kende destijds bij Gent een glorieperiode, al werd zijn vertrek er eentje in mineur. Maar mogelijk maakt hij nu dus zijn grote terugkeer. De spits ligt wel nog onder contract bij STVV, dat hem afgelopen winter overnam van KV Kortrijk. Er zal dus een bepaalde transfersom betaald moeten worden, hoeveel die bedraagt is tot dusver niet bekend.

UPDATE 11u14

AA Gent gaat Ilombé Mboyo aantrekken. De 34-jarige aanvaller moet enkel de medische testen nog doorstaan, meldt Het Belang van Limburg. Journalist Sasha Tavolieri weet zelfs dat de Buffalo’s nog stevig gaan betalen voor hun ex-spits, want ze zouden maar liefst 1 miljoen euro op tafel gaan leggen voor Mboyo. Eerder betaalde AA Gent nog 900.000 euro voor aanvaller Darko Lemajic.

LEES OOK: Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Een goede deal voor AA Gent?

Meest recent

Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

57
57
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

35
35
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

108
108
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

79
79
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

88
88
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

66
66
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

290
290
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

244
244
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

142
142
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

356
356
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

234
234
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

419
419
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

302
302
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

126
126
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

426
426
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

172
172
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

253
253
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

124
124
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

44
44
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

182
182
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

147
147
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

408
408
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

156
156
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

130
130
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

281
281

Meer sportnieuws