'Anderlecht kan Magallan voor pittige som definitief vastleggen'

door
'Anderlecht kan Magallan voor pittige som definitief vastleggen'

RSC Anderlecht leek grotendeels klaar met zijn transferwerk aan inkomende zijde, maar door de blessure van Hannes Delcroix trekken de Brusselaars nu terug de transfermarkt op. Volgens De Telegraaf gaat de recordkampioen namelijk zaken doen met Ajax. Zo zou Lisandro Magallan op weg zijn naar het Lotto Park.


De 27-jarige Argentijn werd in de zomer van 2019 voor zo'n 9 miljoen euro overgenomen van Boca Juniors. Maar in Amsterdam slaagde de verdediger er nooit in om definitief door te breken. Volgens De Telegraaf zijn beide clubs er al grotendeels uit wat betreft de transfervoorwaarden. Bij Voetbal International bevestigt men de nakende deal. Daar klinkt het dat er ook een aankoopoptie zal worden opgenomen, zodat Magallan na het seizoen mogelijk de definitieve overstap kan maken.

Volgens SudPresse twijfelt het bestuur evenwel of er wel nog een extra verdediger nodig is. Delcroix mag dan wel een tijdje uit zijn, door het wegvallen van het Europese voetbal is de clubleiding niet helemaal zeker of er wel zo'n brede kern nodig is. Bovendien wil men beloftevolle jongeren als Zeno Debast niet blokkeren. In ieder geval zal de knoop snel doorgehakt moeten worden, dinsdagavond sluit de mercato definitief zijn deuren.

UPDATE 11u

RSC Anderlecht stelt weldra Lisandro Magallan voor. Zijn makelaar laat aan De Telegraaf weten dat hij Anderlecht verkiest boven aanbiedingen uit Italië, Turkije, Duitsland, Mexico en het Midden-Oosten. De 27-jarige fysiek sterke verdediger kan komende zomer definitief worden aangekocht. Anderlecht huurt de speler en bedong een aankoopoptie. Die zou 5 miljoen euro bedragen, al ontkent men dat binnen Anderlecht. De speler werd door Ajax voor 9 miljoen euro aangekocht en volgens Transfermarkt.be heeft de Argentijn nu nog een marktwaarde van 2,5 miljoen euro.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

Goed onderhandeld van Verbeke?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

86
86
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

67
67
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

81
81
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

53
53
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

95
95
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

107
107
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

99
99
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

74
74
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

203
203
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

128
128
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

155
155
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

242
242
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

242
242
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

133
133
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

227
227
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

406
406
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

662
662
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

328
328
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

506
506
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

436
436
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

440
440
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

74
74

Meer sportnieuws