T2 van Dortmund schept duidelijkheid over transfergeruchten Witsel

door
T2 van Dortmund schept duidelijkheid over transfergeruchten Witsel

Er lijken in de laatste week van de zomerse transferperiode nog enkele stevige bommen te zullen vallen en daarbij zou ook nog een Rode Duivel kunnen zitten. Het zou immers zomaar kunnen dat Axel Witsel in de komende dagen nog een absolute toptransfer zal gaan realiseren.

Volgens Sky Sport Italia staat de middenvelder immers bovenaan het verlanglijstje van Juventus. Witsel zou door een tussenpersoon aangeboden zijn in Turijn en Juventus zou de piste serieus onderzoeken. Er staat evenwel nog één grote 'maar' achter de mogelijke transfer, want er zou enkel sprake kunnen zijn van de komst van Witsel als Weston McKennie - gegeerd door onder meer Tottenham - nog andere oorden zou opzoeken.

UPDATE 27/08
Diep zal Juventus niet in de buidel moeten tasten voor Witsel, want Tuttosport meldt dat de Rode Duivel voor amper 5 miljoen euro kan vertrekken bij Borussia Dortmund. Omdat hij nog maar één jaar contract heeft, blijft de prijs zeer beperkt. Juventus zou werken aan een formule waarbij ze met een vast bedrag en enkele bonussen aan dat prijskaartje kunnen voldoen.

De lage vraagprijs van Dortmund heeft wel tot gevolg dat ook enkele andere teams op de loer liggen. Ook het AS Roma van José Mourinho en Aston Villa zouden immers zijn komst wel zien zitten. Ook zij zouden al actief aan een deal werken, maar het is nog niet duidelijk in welk stadium eventuele onderhandelingen met die teams dan zouden zitten.

UPDATE 30/08

Axel Witsel wordt aan ploegen zoals Juventus, AS Roma en Aston Villa gelinkt. Sommige ‘bronnen’ spreken zelfs van een lage vraagprijs van 5 miljoen euro. René Maric, assistent-trainer van Borussia Dortmund, moet eens goed lachen met die geruchten. Hij was op Twitter zeer duidelijk over de geruchten en gooit ze alvast in de prullenbak.

LEES OOK: Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

Zal Witsel gewoon bij Dortmund blijven?

Meest recent

Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

0
0
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

25
25
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

8
8
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

75
75
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

81
81
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

35
35
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

37
37
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

99
99
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

115
115
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

43
43
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

258
258
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

174
174
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

275
275
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

121
121
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

63
63
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

271
271
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

167
167
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

154
154
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

194
194
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

86
86
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

313
313
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

142
142
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

107
107
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

131
131
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

72
72

Meer sportnieuws