'Antwerp heeft volgende aanwinst beet'

door
'Antwerp heeft volgende aanwinst beet'

Royal Antwerp FC gaat zich alsnog roeren op de transfermarkt. De Great Old haalt Pierre Dwomoh weg bij KRC Genk, maar Het Laatste Nieuws weet dat Antwerp ook een ervaren pion gaat wegplukken bij Sporting Charleroi.

Dorian Dessoleil maakt immers de overstap van Charleroi naar Antwerp. De 29-jarige centrale verdediger bracht al een bezoek aan de Bosuil en tekent eerstdaags zijn contract bij Antwerp. Dessoleil moet met zijn ervaring de momenteel wankele defensie van Antwerp van meer stabiliteit voorzien.

Dessoleil is al jarenlang een sterkhouder in de defensie bij Charleroi. Hij zal bij Antwerp de concurrentie moeten aangaan met andere ervaren spelers zoals Björn Engels en Ritchie De Laet. Antwerp toont met deze transfer nog maar eens aan dat het dit seizoen een rol van betekenis wil spelen in het titeldebat.

UPDATE 26/08

Royal Antwerp FC investeerde al zeer fors in nieuwe spelers. Dorian Dessoleil is de volgende aanwinst voor de Great Old en de verdediger kost ook het nodige geld. La Dernière Heure spreekt zelfs van een potentiële som van maar liefst drie miljoen euro. Zo haalt Antwerp weer een miljoenentransfer naar de club en de ambities van de club worden nog maar eens in de verf gezet. Antwerp gaat voluit voor de top twee.

UPDATE 27/08
De komst van Dessoleil bij Antwerp zou zeer snel rond moeten zijn. Gazet van Antwerpen weet dat zijn medische testen geen problemen opgeleverd hebben en dat zijn transfer daarmee zo goed als rond is. Het lijkt enkel nog wachten op de officiële aankondiging, Antwerp heeft er zo nog extra versterking bij met het oog op de poulefase van de Europa League.

LEES OOK: Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Is hij een aanwinst voor Antwerp?

Meest recent

Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

0
0
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

54
54
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

44
44
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

133
133
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

77
77
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

145
145
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

548
548
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

117
117
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

518
518
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

348
348
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

391
391
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

235
235
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

307
307
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

586
586
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

642
642
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

499
499
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

263
263
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

516
516
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

497
497
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

443
443
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

515
515
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

503
503
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

629
629
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

768
768
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

41
41

Meer sportnieuws