'Antwerp heeft volgende aanwinst beet'

472 stemmen
'Antwerp heeft volgende aanwinst beet'

Royal Antwerp FC gaat zich alsnog roeren op de transfermarkt. De Great Old haalt Pierre Dwomoh weg bij KRC Genk, maar Het Laatste Nieuws weet dat Antwerp ook een ervaren pion gaat wegplukken bij Sporting Charleroi.

Dorian Dessoleil maakt immers de overstap van Charleroi naar Antwerp. De 29-jarige centrale verdediger bracht al een bezoek aan de Bosuil en tekent eerstdaags zijn contract bij Antwerp. Dessoleil moet met zijn ervaring de momenteel wankele defensie van Antwerp van meer stabiliteit voorzien.

Dessoleil is al jarenlang een sterkhouder in de defensie bij Charleroi. Hij zal bij Antwerp de concurrentie moeten aangaan met andere ervaren spelers zoals Björn Engels en Ritchie De Laet. Antwerp toont met deze transfer nog maar eens aan dat het dit seizoen een rol van betekenis wil spelen in het titeldebat.

UPDATE 26/08

Royal Antwerp FC investeerde al zeer fors in nieuwe spelers. Dorian Dessoleil is de volgende aanwinst voor de Great Old en de verdediger kost ook het nodige geld. La Dernière Heure spreekt zelfs van een potentiële som van maar liefst drie miljoen euro. Zo haalt Antwerp weer een miljoenentransfer naar de club en de ambities van de club worden nog maar eens in de verf gezet. Antwerp gaat voluit voor de top twee.

UPDATE 27/08
De komst van Dessoleil bij Antwerp zou zeer snel rond moeten zijn. Gazet van Antwerpen weet dat zijn medische testen geen problemen opgeleverd hebben en dat zijn transfer daarmee zo goed als rond is. Het lijkt enkel nog wachten op de officiële aankondiging, Antwerp heeft er zo nog extra versterking bij met het oog op de poulefase van de Europa League.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Is hij een aanwinst voor Antwerp?

Meest recent

Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

0
0
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

31
31
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

8
8
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

26
26
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

151
151
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

96
96
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

231
231
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

193
193
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

357
357
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

364
364
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

240
240
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

72
72
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

97
97
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

55
55
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

63
63
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

508
508
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

177
177
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

187
187
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

927
927
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

100
100
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

253
253
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

121
121
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81

Meer sportnieuws