'Antwerp heeft volgende aanwinst beet'

472 stemmen
'Antwerp heeft volgende aanwinst beet'

Royal Antwerp FC gaat zich alsnog roeren op de transfermarkt. De Great Old haalt Pierre Dwomoh weg bij KRC Genk, maar Het Laatste Nieuws weet dat Antwerp ook een ervaren pion gaat wegplukken bij Sporting Charleroi.

Dorian Dessoleil maakt immers de overstap van Charleroi naar Antwerp. De 29-jarige centrale verdediger bracht al een bezoek aan de Bosuil en tekent eerstdaags zijn contract bij Antwerp. Dessoleil moet met zijn ervaring de momenteel wankele defensie van Antwerp van meer stabiliteit voorzien.

Dessoleil is al jarenlang een sterkhouder in de defensie bij Charleroi. Hij zal bij Antwerp de concurrentie moeten aangaan met andere ervaren spelers zoals Björn Engels en Ritchie De Laet. Antwerp toont met deze transfer nog maar eens aan dat het dit seizoen een rol van betekenis wil spelen in het titeldebat.

UPDATE 26/08

Royal Antwerp FC investeerde al zeer fors in nieuwe spelers. Dorian Dessoleil is de volgende aanwinst voor de Great Old en de verdediger kost ook het nodige geld. La Dernière Heure spreekt zelfs van een potentiële som van maar liefst drie miljoen euro. Zo haalt Antwerp weer een miljoenentransfer naar de club en de ambities van de club worden nog maar eens in de verf gezet. Antwerp gaat voluit voor de top twee.

UPDATE 27/08
De komst van Dessoleil bij Antwerp zou zeer snel rond moeten zijn. Gazet van Antwerpen weet dat zijn medische testen geen problemen opgeleverd hebben en dat zijn transfer daarmee zo goed als rond is. Het lijkt enkel nog wachten op de officiële aankondiging, Antwerp heeft er zo nog extra versterking bij met het oog op de poulefase van de Europa League.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Is hij een aanwinst voor Antwerp?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

50
50
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

74
74
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

22
22
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

77
77
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

141
141
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

91
91
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

244
244
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

65
65
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

423
423
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

376
376
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

153
153
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

676
676
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

127
127
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

104
104
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

184
184
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws