Priske veegt kritiek op tactiek van tafel

door
Priske veegt kritiek op tactiek van tafel

Antwerp investeerde deze zomer bijzonder stevig op de transfermarkt, maar dat leverde in de eerste weken van het seizoen nog niet de gewenste resultaten op. In de competitie staat de Great Old na een vier op twaalf voorlopig pas veertiende, terwijl ze in de Europa League in hun eerste wedstrijd met 4-2 onderuit gingen tegen Omonia Nicosia.


Die uitschuiver moet Antwerp donderdagavond recht zien te zetten om nog naar de groepsfase te mogen. Als dat niet lukt, lonkt de Conference League. Na de afknapper in Cyprus kwam er de voorbije week hier en daar al de eerste kritiek op de tactische keuzes van Brian Priske en op de verdediging, maar daar wil de Deense trainer niet van weten.

"Onze verdediging heeft voldoende kwaliteit en ervaring. Het ligt ook niet aan het systeem met vier verdedigers, want vorig jaar slikte Antwerp met een vijfmansverdediging 59 tegendoelpunten", stelt hij tegenover La Dernière Heure. "Maar er stonden vorige week zeven nieuwe spelers op het veld. Zij missen nog automatismen. Dat zal tijd vergen, maar iedereen loopt en vecht wel voor elkaar. Morgen zal het al beter lopen."

Het valt maar af te wachten hoeveel tijd Priske zal krijgen om de automatismen in zijn groep te sluiten, want op de Bosuil branden ze van ambitie. Uitschakeling in de Europa League zou daarbij een stevige tegenvaller zijn, al betekent dat niet het einde van het Europese avontuur. In dat geval zou Antwerp immers in de groepsfase van de Conference League belanden.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Valt Priske tot dusver iets te verwijten?

Meest recent

'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

7
7
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

17
17
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

41
41
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

22
22
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

298
298
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

99
99
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

55
55
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

180
180
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

230
230
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

233
233
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

86
86
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

429
429
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

90
90
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

256
256
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

234
234
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

91
91
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

215
215
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

517
517
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

124
124
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

589
589
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

422
422
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

38
38
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

78
78
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

111
111

Meer sportnieuws