'Club Brugge wil Anderlecht en Antwerp aftroeven met bod van 3 miljoen'

door
'Club Brugge wil Anderlecht en Antwerp aftroeven met bod van 3 miljoen'

Club Brugge begon al als torenhoge favoriet voor de titel aan het seizoen en het lijkt erop dat die status alleen nog maar versterkt zal worden aan het einde van de transferperiode. De voorbije dagen pakten ze al uit met de komst van Owen Otasowie (Wolverhampton), Ruben Providence (AS Roma) en Tajon Buchanan (New England), terwijl ook nog Kamal Sowah (Leicester) en Wesley Moraes (Aston Villa) op komst zouden zijn. Maar daar stopt het transfergeweld niet.


Er worden immers nog een aantal flankaanvallers aan de landskampioen gelinkt. Na Sheyi Ojo (Liverpool) blijkt nu immers ook Loizos Loizou weer een optie te zijn. De 18-jarige Cypriotische winger werd de voorbije maanden al regelmatig aan Blauw-Zwart gelinkt en Club zou volgens lokale media de jacht op het toptalent weer helemaal geopend hebben.

Club zou een bod van 3 miljoen euro neergelegd hebben bij Omonia Nicosia voor Loizou, die vorige week nog twee keer scoorde tegen Antwerp in de Europa League. De Great Old zou de tienvoudige international ook op zijn verlanglijstje hebben staan, net als Anderlecht. Club wil hen echter te snel af zijn en hoopt nog voor de terugmatch van Omonia tegen Antwerp antwoord te krijgen. In Cyprus gaat men er wel vanuit dat Loizou daarin nog gewoon op het veld zal staan.

LEES OOK: ‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

1
1
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

205
205
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

124
124
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

86
86
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

43
43
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

24
24
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

246
246
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

180
180
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

122
122
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

135
135
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

97
97
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

33
33
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

90
90
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

476
476
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

61
61
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

64
64
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

128
128
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

67
67
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

217
217
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

150
150
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

142
142
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

109
109
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

649
649
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

52
52
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

338
338

Meer sportnieuws