Vertessen vergeet PSV naar CL te schieten, goal Mmaee onvoldoende voor Hongaren

door
Vertessen vergeet PSV naar CL te schieten, goal Mmaee onvoldoende voor Hongaren

PSV is er dinsdagavond niet in geslaagd om een ticket voor de Champions League te pakken. Het moest tegen Benfica een 2-1-achterstand ophalen en mocht een uur tegen tien man spelen, maar slaagde er desondanks niet in om te scoren. Ook het Ferencvaros van de broertjes Mmaee zal niet op het kampioenenbal te bewonderen zijn, want ook zij konden een scheve situatie tegen Young Boys Bern niet rechtzetten.


De opdracht was duidelijk voor PSV tegen Benfica: scoren. De Portugezen leken hen daarbij een handje te gaan helpen, want al na een halfuur kwamen ze met een man minder te staan na een tweede gele kaart voor Verissimo. Benfica moest daardoor achteruit kruipen, maar de organisatie stond stevig en de grote kansen voor PSV bleven uit. Na tien minuten in de tweede helft kwam Jan Vertonghen zijn steentje bijdragen bij Benfica, terwijl bij de thuisploeg Yorbe Vertessen de laatste 20 minuten in de strijd gegooid werd. De jonge spits kreeg nog een grote kans om zijn ploeg naar de Champions League te trappen, maar stootte tot twee keer toe op de doelman.

Ook Ryan en Samy Mmaee gingen met Ferencvaros op zoek naar een ticket voor de groepsfase, maar kwamen van een kale reis thuis. Tegen Young Boys moesten ze ook een nederlaag uit de heenmatch goedmaken. Daar leken ze ook even in te slagen toen Ryan Mmaee rond het halfuur voor 2-1 zorgde, maar uiteindelijk gingen de Hongaren nog ten onder na goals van Fassnacht en Mambimbi.

LEES OOK: ‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

Had PSV zich moeten plaatsen?

Meest recent

Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

81
81
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

147
147
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

91
91
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

71
71
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

165
165
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

83
83
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

352
352
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

154
154
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

126
126
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

28
28
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

146
146
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

323
323
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

85
85
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

324
324
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

62
62
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

789
789
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

471
471
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

74
74
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

573
573
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

266
266
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

458
458
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

744
744
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

620
620
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

232
232
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

98
98

Meer sportnieuws