Vertessen vergeet PSV naar CL te schieten, goal Mmaee onvoldoende voor Hongaren

342 stemmen
Vertessen vergeet PSV naar CL te schieten, goal Mmaee onvoldoende voor Hongaren

PSV is er dinsdagavond niet in geslaagd om een ticket voor de Champions League te pakken. Het moest tegen Benfica een 2-1-achterstand ophalen en mocht een uur tegen tien man spelen, maar slaagde er desondanks niet in om te scoren. Ook het Ferencvaros van de broertjes Mmaee zal niet op het kampioenenbal te bewonderen zijn, want ook zij konden een scheve situatie tegen Young Boys Bern niet rechtzetten.


De opdracht was duidelijk voor PSV tegen Benfica: scoren. De Portugezen leken hen daarbij een handje te gaan helpen, want al na een halfuur kwamen ze met een man minder te staan na een tweede gele kaart voor Verissimo. Benfica moest daardoor achteruit kruipen, maar de organisatie stond stevig en de grote kansen voor PSV bleven uit. Na tien minuten in de tweede helft kwam Jan Vertonghen zijn steentje bijdragen bij Benfica, terwijl bij de thuisploeg Yorbe Vertessen de laatste 20 minuten in de strijd gegooid werd. De jonge spits kreeg nog een grote kans om zijn ploeg naar de Champions League te trappen, maar stootte tot twee keer toe op de doelman.

Ook Ryan en Samy Mmaee gingen met Ferencvaros op zoek naar een ticket voor de groepsfase, maar kwamen van een kale reis thuis. Tegen Young Boys moesten ze ook een nederlaag uit de heenmatch goedmaken. Daar leken ze ook even in te slagen toen Ryan Mmaee rond het halfuur voor 2-1 zorgde, maar uiteindelijk gingen de Hongaren nog ten onder na goals van Fassnacht en Mambimbi.

LEES OOK: 'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Had PSV zich moeten plaatsen?

Meest recent

Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

9
9
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

52
52
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

135
135
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

378
378
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

124
124
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

199
199
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

23
23
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

30
30
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

126
126
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

154
154
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

405
405
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

161
161
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

36
36
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

26
26
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

103
103
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

225
225
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

511
511
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

70
70
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

334
334
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

246
246
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

731
731
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

437
437

Meer sportnieuws