'Club Brugge heeft beet: target gespot in Brugge'

900 stemmen
'Club Brugge heeft beet: target gespot in Brugge'

Na een lange onderhandelingsronde, waarbij diverse namen de revue passeerden, staat Club Brugge op het punt om niet één maar meteen twee nieuwe wingers voor te stellen. Zo nadert de landskampioen niet louter een akkoord met Kamal Sowah, maar lijkt er tevens nog een andere flankaanvaller op weg naar Jan Breydel.


De voorbije weken werd Blauw-Zwart reeds meermaals gelinkt aan Tajon Buchanan, een 22-jarige Canadees die momenteel nog het mooie weer maakt bij New England Revolution in de MLS. Daar gaf de beloftevolle winger, die recent nog uitblonk op de Gold Cup en normaal gezien pas komende winter mag vertrekken bij zijn huidige werkgever, nu echter plots verstek voor het All-Star Game van aanstaande woensdag.

Reden genoeg voor de Amerikaanse media om te speculeren over een nakende transfer, zeker nadat Buchanan via sociale media te kennen gaf op het vliegtuig te zitten. In de reacties wordt gewag gemaakt van een internationale vlucht richting België. Wie weet wel met bestemming Westkapelle, waar men dus twee vliegen in één klap kan slaan. Al gokken andere bronnen dan weer op een verhuis richting Duitsland.

UPDATE 24/08
Buchanan lijkt wel degelijk op weg naar Club BruggeHet Nieuwsblad stelt immers dat de polyvalente flankaanvaller, die tevens de hele zijlijn kan bestrijken, gespot werd in Brugge. Het lijkt er dus sterk op dat de gesprekken met Buchanan zich in de afrondende fase bevinden. Wanneer hij dan precies de overstap maakt, meteen dan wel pas in januari, is nog niet geweten.

UPDATE 16u06
De informatie van Het Nieuwsblad blijkt wel degelijk correct te zijn. Op sociale media circuleert namelijk een foto van Buchanan zijn manager, die samen met zijn cliënt poseert in Hotel Weinebrugge. Een hotel waar Club wel vaker toekomstige aanwinsten laat verblijven. Alle signalen wijzen dus op een nakend akkoord, waarbij Buchanan nog volgens HNB mogelijk direct aansluit.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Denkt u dat Buchanan deze zomer nog aansluit bij Club?

Meest recent

Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

21
21
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

41
41
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

61
61
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

68
68
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

36
36
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

304
304
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

91
91
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

122
122
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

133
133
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

143
143
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

473
473
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

141
141
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

128
128
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

365
365
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

284
284
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

85
85
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

652
652
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

235
235
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

173
173
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

509
509
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

240
240
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

393
393
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

447
447
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

869
869
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

319
319

Meer sportnieuws