'Real Madrid-speler moet één miljard euro kosten'

door
'Real Madrid-speler moet één miljard euro kosten'

Real Madrid stelde deze zomer David Alaba voor, maar voor rest bleef het stil in de Spaanse hoofdstad. Real maakt ondertussen wel werk van enkele contractverlengingen van onder meer deze middenvelder.


Zo heeft de Koninklijke het contract van Federico Valverde opengebroken. Dat liep tot midden 2025. De nieuwe overeenkomst verbindt hem nu tot maar liefst medio 2027 aan de Spaanse topclub. Dat lezen we op de clubwebsite. De international van Urugay lijkt zo dus te kiezen voor een langdurig verblijf in Madrid, of het moet zijn dat er een andere club een smak geld op tafel legt. Zijn huidige marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt 65 miljoen euro.

Valverde speelde al 104 wedstrijden voor het eerste elftal van Real Madrid. Daarin maakte hij 5 goals en gaf hij 6 assists. Op zijn teller staan ook 30 wedstrijden voor Real Madrid Castillië, de tweede ploeg van de Koninklijke. Verder speelde hij ook voor Deportivo La Coruña (op huurbasis) en Peñarol in eigen land.

UPDATE 15u38

Real Madrid heeft Federico Valverde dus in het Bernabéu weten te houden. De Spaanse topclub heeft de komende jaren de volledige macht over zijn toekomst dankzij een astronomische transfersom.

Vandaag raakte bekend dat de verbintenis van de 23-jarige middenvelder is opengebroken tot de zomer van 2027. Spaanse clubs zijn het verplicht om een gelimiteerde transfersom op te nemen in contracten, maar in het geval van Valverde is de kans op een transfer nagenoeg nul. Volgens El Mundo Deportivo bedraagt zijn clausule namelijk één miljard euro.

Het huidige transferrecord staat al sinds 2017 op naam van Neymar, die voor 222 miljoen euro naar Paris Saint-Germain transfereerde. Dat zou dus betekenen dat er voor Valverde vierenhalf keer zoveel moet worden betaald en dat is bijzonder onwaarschijnlijk. Uiteraard kan Real desgewenst wel akkoord gaan met een lager bod voor de Uruguayaan.

LEES OOK: 'Real Madrid haalt uit: eerste topaanwinst al bepaald'

Te gek voor woorden ...

Meest recent

Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

11
11
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

59
59
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

90
90
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

137
137
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

266
266
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

105
105
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

76
76
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

38
38
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

47
47
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

26
26
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

133
133
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

95
95
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

50
50
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

370
370
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

129
129
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

539
539
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

596
596
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

385
385
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

250
250
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

313
313
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

77
77
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

605
605

Meer sportnieuws