'Real Madrid-speler moet één miljard euro kosten'

door
'Real Madrid-speler moet één miljard euro kosten'

Real Madrid stelde deze zomer David Alaba voor, maar voor rest bleef het stil in de Spaanse hoofdstad. Real maakt ondertussen wel werk van enkele contractverlengingen van onder meer deze middenvelder.


Zo heeft de Koninklijke het contract van Federico Valverde opengebroken. Dat liep tot midden 2025. De nieuwe overeenkomst verbindt hem nu tot maar liefst medio 2027 aan de Spaanse topclub. Dat lezen we op de clubwebsite. De international van Urugay lijkt zo dus te kiezen voor een langdurig verblijf in Madrid, of het moet zijn dat er een andere club een smak geld op tafel legt. Zijn huidige marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt 65 miljoen euro.

Valverde speelde al 104 wedstrijden voor het eerste elftal van Real Madrid. Daarin maakte hij 5 goals en gaf hij 6 assists. Op zijn teller staan ook 30 wedstrijden voor Real Madrid Castillië, de tweede ploeg van de Koninklijke. Verder speelde hij ook voor Deportivo La Coruña (op huurbasis) en Peñarol in eigen land.

UPDATE 15u38

Real Madrid heeft Federico Valverde dus in het Bernabéu weten te houden. De Spaanse topclub heeft de komende jaren de volledige macht over zijn toekomst dankzij een astronomische transfersom.

Vandaag raakte bekend dat de verbintenis van de 23-jarige middenvelder is opengebroken tot de zomer van 2027. Spaanse clubs zijn het verplicht om een gelimiteerde transfersom op te nemen in contracten, maar in het geval van Valverde is de kans op een transfer nagenoeg nul. Volgens El Mundo Deportivo bedraagt zijn clausule namelijk één miljard euro.

Het huidige transferrecord staat al sinds 2017 op naam van Neymar, die voor 222 miljoen euro naar Paris Saint-Germain transfereerde. Dat zou dus betekenen dat er voor Valverde vierenhalf keer zoveel moet worden betaald en dat is bijzonder onwaarschijnlijk. Uiteraard kan Real desgewenst wel akkoord gaan met een lager bod voor de Uruguayaan.

LEES OOK: Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Te gek voor woorden ...

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

124
124
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

61
61
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

69
69
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

153
153
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

255
255
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

79
79
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

150
150
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

482
482
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

115
115
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

208
208
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

403
403
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

198
198
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

63
63
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

265
265
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

31
31
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

263
263
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

80
80
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

523
523
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

89
89
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

111
111

Meer sportnieuws