'Real Madrid-speler moet één miljard euro kosten'

311 stemmen
'Real Madrid-speler moet één miljard euro kosten'

Real Madrid stelde deze zomer David Alaba voor, maar voor rest bleef het stil in de Spaanse hoofdstad. Real maakt ondertussen wel werk van enkele contractverlengingen van onder meer deze middenvelder.


Zo heeft de Koninklijke het contract van Federico Valverde opengebroken. Dat liep tot midden 2025. De nieuwe overeenkomst verbindt hem nu tot maar liefst medio 2027 aan de Spaanse topclub. Dat lezen we op de clubwebsite. De international van Urugay lijkt zo dus te kiezen voor een langdurig verblijf in Madrid, of het moet zijn dat er een andere club een smak geld op tafel legt. Zijn huidige marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt 65 miljoen euro.

Valverde speelde al 104 wedstrijden voor het eerste elftal van Real Madrid. Daarin maakte hij 5 goals en gaf hij 6 assists. Op zijn teller staan ook 30 wedstrijden voor Real Madrid Castillië, de tweede ploeg van de Koninklijke. Verder speelde hij ook voor Deportivo La Coruña (op huurbasis) en Peñarol in eigen land.

UPDATE 15u38

Real Madrid heeft Federico Valverde dus in het Bernabéu weten te houden. De Spaanse topclub heeft de komende jaren de volledige macht over zijn toekomst dankzij een astronomische transfersom.

Vandaag raakte bekend dat de verbintenis van de 23-jarige middenvelder is opengebroken tot de zomer van 2027. Spaanse clubs zijn het verplicht om een gelimiteerde transfersom op te nemen in contracten, maar in het geval van Valverde is de kans op een transfer nagenoeg nul. Volgens El Mundo Deportivo bedraagt zijn clausule namelijk één miljard euro.

Het huidige transferrecord staat al sinds 2017 op naam van Neymar, die voor 222 miljoen euro naar Paris Saint-Germain transfereerde. Dat zou dus betekenen dat er voor Valverde vierenhalf keer zoveel moet worden betaald en dat is bijzonder onwaarschijnlijk. Uiteraard kan Real desgewenst wel akkoord gaan met een lager bod voor de Uruguayaan.

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

Te gek voor woorden ...

Meest recent

Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

11
11
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

159
159
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

12
12
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

39
39
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

54
54
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

227
227
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

62
62
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

180
180
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

178
178
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

548
548
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

224
224
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

465
465
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

37
37
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

93
93
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

125
125
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

27
27
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

79
79
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

595
595
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

218
218
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

311
311
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

72
72
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

95
95

Meer sportnieuws