Real Madrid moet na knotsgekke partij vrede nemen met een punt

door
Real Madrid moet na knotsgekke partij vrede nemen met een punt

Real Madrid heeft op de tweede speeldag in La Liga al voor de eerste keer punten laten liggen. Op het veld van Levante moest het na een knotsgekke wedstrijd vrede nemen met een 3-3. De schade had echter nog veel groter kunnen zijn voor Real, want tot twee keer toe moest het een achterstand ophalen.


De Koninklijke begon aan de partij met uiteraard Thibaut Courtois in doel, maar ook opnieuw met Eden Hazard in de voorhoede. De Rode Duivel kon deze keer echter geen hoofdrol opeisen en werd na iets minder dan een uur naar de kant gehaald. Zijn aanvalsmaatjes Benzema en Bale speelden zich wel snel in de kijker. Al na vijf minuten vond de Fransman de Welshman en die schoot netjes binnen.

Met die voorsprong ging Real ook rusten, maar daarna liep het snel fout. Al in de eerste minuut van de tweede helft slikte Courtois de gelijkmaker van Roger Marti en een tiental minuten later verdween ook een volley van Campaña nog eens tegen de netten. Real moest aan de bak en deed dat met onder meer Vinicius voor Hazard en de Braziliaan drukte zijn stempel op de match. Hij zorgde voor de gelijkmaker, maar Rober bracht de thuisploeg zowaar opnieuw op voorsprong. Het was echter opnieuw Vinicius die vijf minuten voor tijd nog een punt redde voor de Koninklijke. Levante beëindgde de match nog met tien na een rode kaart voor doelman Aitor Fernandez. Doordat alle wissels al opgebruikt waren, moest daarom de laatste minuten nog een verdediger in doel plaatsnemen.

Scoreverloop:
0-1 (5') Bale, 1-1 (46') Roger Marti, 2-1 (57') Campaña, 2-2 (73') Vinicius Junior, 3-2 (79') Rober, 3-3 (85') Vinicius Junior
Rode kaart: 87' Aitor Fernandez

LEES OOK: Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Had Real Madrid moeten winnen?

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

39
39
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

15
15
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

44
44
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

23
23
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

136
136
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

16
16
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

103
103
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

175
175
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

38
38
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

103
103
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

204
204
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

83
83
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

53
53
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

139
139
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

291
291
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

285
285
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

188
188
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

498
498
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

39
39
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

231
231
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

154
154
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

175
175
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

251
251
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

364
364
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

338
338

Meer sportnieuws