Real Madrid moet na knotsgekke partij vrede nemen met een punt

door
Real Madrid moet na knotsgekke partij vrede nemen met een punt

Real Madrid heeft op de tweede speeldag in La Liga al voor de eerste keer punten laten liggen. Op het veld van Levante moest het na een knotsgekke wedstrijd vrede nemen met een 3-3. De schade had echter nog veel groter kunnen zijn voor Real, want tot twee keer toe moest het een achterstand ophalen.


De Koninklijke begon aan de partij met uiteraard Thibaut Courtois in doel, maar ook opnieuw met Eden Hazard in de voorhoede. De Rode Duivel kon deze keer echter geen hoofdrol opeisen en werd na iets minder dan een uur naar de kant gehaald. Zijn aanvalsmaatjes Benzema en Bale speelden zich wel snel in de kijker. Al na vijf minuten vond de Fransman de Welshman en die schoot netjes binnen.

Met die voorsprong ging Real ook rusten, maar daarna liep het snel fout. Al in de eerste minuut van de tweede helft slikte Courtois de gelijkmaker van Roger Marti en een tiental minuten later verdween ook een volley van Campaña nog eens tegen de netten. Real moest aan de bak en deed dat met onder meer Vinicius voor Hazard en de Braziliaan drukte zijn stempel op de match. Hij zorgde voor de gelijkmaker, maar Rober bracht de thuisploeg zowaar opnieuw op voorsprong. Het was echter opnieuw Vinicius die vijf minuten voor tijd nog een punt redde voor de Koninklijke. Levante beëindgde de match nog met tien na een rode kaart voor doelman Aitor Fernandez. Doordat alle wissels al opgebruikt waren, moest daarom de laatste minuten nog een verdediger in doel plaatsnemen.

Scoreverloop:
0-1 (5') Bale, 1-1 (46') Roger Marti, 2-1 (57') Campaña, 2-2 (73') Vinicius Junior, 3-2 (79') Rober, 3-3 (85') Vinicius Junior
Rode kaart: 87' Aitor Fernandez

LEES OOK: Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Had Real Madrid moeten winnen?

Meest recent

Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

85
85
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

16
16
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

31
31
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

90
90
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

23
23
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

33
33
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

25
25
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

102
102
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

222
222
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

39
39
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

60
60
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

33
33
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

154
154
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

215
215
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

174
174
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

322
322
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

526
526
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

205
205
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

262
262
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

385
385
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

115
115
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

483
483
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

273
273
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70

Meer sportnieuws