Lukaku: "Ik had voor de match al het gevoel dat ik zou scoren"

door
Lukaku:

Zondag maakte Romelu Lukaku zijn langverwachte wederoptreden bij Chelsea en het werd een terugkeer door de grote poort. Bij zijn tweede debuut voor de Blues stond hij meteen aan het kanon en zo speelde hij een belangrijke rol in de 0-2-overwinning in de topper tegen Arsenal. Het leverde Lukaku ook de titel van Man van de Match op.


De Rode Duivel was logischerwijze in de wolken. "Ik ben heel tevreden met de overwinning. Winnen tegen Arsenal is goed voor de ploeg en onze prestatie was dat ook. We hadden nog meer kunnen scoren, maar ik ben heel tevreden", verklaart hij op de officiële kanalen van Chelsea. "Vandaag twaalf jaar geleden scoorde ik mijn eerste profdoelpunt voor Anderlecht. Daardoor werd ik vandaag al wakker met een goed gevoel. Ik had het gevoel dat het vandaag zou gebeuren."

Zijn terugkeer in de Premier League bezorgde Lukaku kippenvel. "Ik droom hier al jaren van. Al sinds ik tien jaar oud was, droomde ik er al van voor deze fans te spelen. Het is schitterend om hiervan deel uit te maken en dat heb ik altijd gewild. Maar we moeten nu op dat elan verdergaan. Vandaag was een mooie overwinning, maar we moeten nu herstellen en opbouwen naar de volgende match."


LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Was Lukaku de beste man bij Chelsea?

Meest recent

Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

2
2
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

23
23
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

16
16
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

265
265
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

78
78
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

35
35
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

146
146
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

185
185
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

204
204
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

81
81
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

397
397
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

84
84
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

240
240
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

227
227
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

90
90
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

208
208
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

515
515
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

123
123
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

66
66
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

581
581
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

418
418
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

36
36
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

77
77
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

106
106
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

591
591

Meer sportnieuws