Deinze doet mee bovenin in 1B na fraaie zege op de Freethiel

door
Deinze doet mee bovenin in 1B na fraaie zege op de Freethiel

Vooraf werd 1B al aangekondigd als een 'open competitie' en dat lijkt na twee speeldagen al bevestigd. Geen enkele ploeg slaagde er in om twee zeges na mekaar te boeken en zo komt Deinze zowaar mee aan de leiding, naast Westerlo, Lierse en RWDM.

Waasland-Beveren opende zijn seizoen in 1B met een last minute zege op het veld van Lommel. Pas in de absolute slotminuut effende Maderner het pad voor de Waaslanders. Ook Deinze graaide al een eerste punt mee, in de thuiswedstrijd tegen Lierse. De thuisploeg kon mits winst alleen aan kop komen in onze tweede afdeling.
De bezoekers namen een droomstart op de Freethiel, na amper vier minuten spelen opende De Belder al de score door een prima assist van Tarfi in doel te verlengen: 0-1. Pas op het halfuur kwam er een echte reactie van de thuisploeg, Bertone haalde van ver uit en dwong Vandenberghe tot een prima redding. Deinze verdedigde prima en speelde na dat openingsdoelpunt op de counter, het liep echter vaak fout in de zone van de waarheid. In het slotkwartier kregen Efford en Edmundsson nog hun kansen maar halfweg moest Waasland-Beveren enigszins verrassend achtervolgen.
Na de rust kwam Deinze scherp uit de kleedkamer en het was Mertens die na minder dan tien minuten spelen al de 0-2 op het bord zette, na een prachtig uitgespeelde counter van de bezoekers. De Waaslanders domineerden nadien wel maar konden te weinig uitgespeelde kansen afdwingen. Edmundsson dwong Vandenberghe op twintig minuten van het einde nog eens tot een knappe parade na een een prima kopbal. Uiteindelijk hield Deinze nog redelijk probleemloos stand en zo boekt het team van De Decker een knappe vier op zes.
Scoreverloop:
0-1 (4') De Belder, 0-2 (53') Mertens

Zal Waasland-Beveren de titel pakken in 1B?

Meest recent

Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

25
25
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

110
110
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

81
81
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

178
178
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

106
106
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

59
59
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

473
473
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

226
226
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

560
560
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

405
405
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

279
279
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

159
159
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

108
108
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

114
114
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

99
99
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

69
69
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

160
160
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

168
168
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

388
388
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

120
120
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

357
357
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

50
50
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

455
455
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200

Meer sportnieuws