Deinze doet mee bovenin in 1B na fraaie zege op de Freethiel

door
Deinze doet mee bovenin in 1B na fraaie zege op de Freethiel

Vooraf werd 1B al aangekondigd als een 'open competitie' en dat lijkt na twee speeldagen al bevestigd. Geen enkele ploeg slaagde er in om twee zeges na mekaar te boeken en zo komt Deinze zowaar mee aan de leiding, naast Westerlo, Lierse en RWDM.

Waasland-Beveren opende zijn seizoen in 1B met een last minute zege op het veld van Lommel. Pas in de absolute slotminuut effende Maderner het pad voor de Waaslanders. Ook Deinze graaide al een eerste punt mee, in de thuiswedstrijd tegen Lierse. De thuisploeg kon mits winst alleen aan kop komen in onze tweede afdeling.
De bezoekers namen een droomstart op de Freethiel, na amper vier minuten spelen opende De Belder al de score door een prima assist van Tarfi in doel te verlengen: 0-1. Pas op het halfuur kwam er een echte reactie van de thuisploeg, Bertone haalde van ver uit en dwong Vandenberghe tot een prima redding. Deinze verdedigde prima en speelde na dat openingsdoelpunt op de counter, het liep echter vaak fout in de zone van de waarheid. In het slotkwartier kregen Efford en Edmundsson nog hun kansen maar halfweg moest Waasland-Beveren enigszins verrassend achtervolgen.
Na de rust kwam Deinze scherp uit de kleedkamer en het was Mertens die na minder dan tien minuten spelen al de 0-2 op het bord zette, na een prachtig uitgespeelde counter van de bezoekers. De Waaslanders domineerden nadien wel maar konden te weinig uitgespeelde kansen afdwingen. Edmundsson dwong Vandenberghe op twintig minuten van het einde nog eens tot een knappe parade na een een prima kopbal. Uiteindelijk hield Deinze nog redelijk probleemloos stand en zo boekt het team van De Decker een knappe vier op zes.
Scoreverloop:
0-1 (4') De Belder, 0-2 (53') Mertens

Zal Waasland-Beveren de titel pakken in 1B?

Meest recent

‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

79
79
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

9
9
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

125
125
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

21
21
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

178
178
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

205
205
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

74
74
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

130
130
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

509
509
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

296
296
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

111
111
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

396
396
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

96
96
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

32
32
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

129
129
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

571
571
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

81
81
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

223
223
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

218
218
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

125
125
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

331
331
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

125
125
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

210
210
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1202
1202
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

512
512

Meer sportnieuws