Deinze doet mee bovenin in 1B na fraaie zege op de Freethiel

170
Deinze doet mee bovenin in 1B na fraaie zege op de Freethiel

Vooraf werd 1B al aangekondigd als een 'open competitie' en dat lijkt na twee speeldagen al bevestigd. Geen enkele ploeg slaagde er in om twee zeges na mekaar te boeken en zo komt Deinze zowaar mee aan de leiding, naast Westerlo, Lierse en RWDM.

Waasland-Beveren opende zijn seizoen in 1B met een last minute zege op het veld van Lommel. Pas in de absolute slotminuut effende Maderner het pad voor de Waaslanders. Ook Deinze graaide al een eerste punt mee, in de thuiswedstrijd tegen Lierse. De thuisploeg kon mits winst alleen aan kop komen in onze tweede afdeling.
De bezoekers namen een droomstart op de Freethiel, na amper vier minuten spelen opende De Belder al de score door een prima assist van Tarfi in doel te verlengen: 0-1. Pas op het halfuur kwam er een echte reactie van de thuisploeg, Bertone haalde van ver uit en dwong Vandenberghe tot een prima redding. Deinze verdedigde prima en speelde na dat openingsdoelpunt op de counter, het liep echter vaak fout in de zone van de waarheid. In het slotkwartier kregen Efford en Edmundsson nog hun kansen maar halfweg moest Waasland-Beveren enigszins verrassend achtervolgen.
Na de rust kwam Deinze scherp uit de kleedkamer en het was Mertens die na minder dan tien minuten spelen al de 0-2 op het bord zette, na een prachtig uitgespeelde counter van de bezoekers. De Waaslanders domineerden nadien wel maar konden te weinig uitgespeelde kansen afdwingen. Edmundsson dwong Vandenberghe op twintig minuten van het einde nog eens tot een knappe parade na een een prima kopbal. Uiteindelijk hield Deinze nog redelijk probleemloos stand en zo boekt het team van De Decker een knappe vier op zes.
Scoreverloop:
0-1 (4') De Belder, 0-2 (53') Mertens

LEES OOK: Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Zal Waasland-Beveren de titel pakken in 1B?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

28
28
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

35
35
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

33
33
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

31
31
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

12
12
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

65
65
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

126
126
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

128
128
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

269
269
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

257
257
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

116
116
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

213
213
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

176
176
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

250
250
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

308
308
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

211
211
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

97
97
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

254
254
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

240
240
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

977
977

Meer sportnieuws