Carl Hoefkens is bij Club Brugge de verbindingsman tussen de jeugdafdelingen en de eerste ploeg. In die hoedanigheid levert de ex-verdediger uitstekend werk af en in Brugge is men dan ook tevreden over het werk van Hoefkens.
De grote droom van Carl Hoefkens is om ooit hoofdcoach te worden, en daarom namen er verschillende clubs al contact op met hem. In een interview met Het Laatste Nieuws geeft Hoefkens toe dat er enkele eersteklassers al eens hebben gepost, maar dat hij nog nooit gaan luisteren is.
Carl Hoefkens vindt namelijk dat hij op dit moment nergens beter kan zitten dan bij Club Brugge. Hij kan er zich laten omringen door heel bekwame mensen en bovendien kan Hoefkens nog heel veel leren van de technische staf. Daarnaast heeft hij ook een unieke band met de club, spelers en de supporters.
🚀 Iedereen leest dit nu
Is Hoefkens een topcoach in wording?
Olivier Plancke