'Franse topclub verschijnt plots ten tonele voor Theate'

173 stemmen
'Franse topclub verschijnt plots ten tonele voor Theate'

KV Oostende zag deze zomer al een pak smaakmakers van vorig seizoen vertrekken, maar Arthur Theate loopt voorlopig nog steeds rond in de Diaz Arena. De 21-jarige verdediger leek nochtans een hele tijd ook op weg naar de uitgang. Op de eerste twee speeldagen bleef hij zelfs aan de kant omdat een transfer naar Bologna in de maak was, maar die lijkt nu in het slop te zitten.


"Ik ga niet zeggen dat ik blijf, want binnen drie dagen kan ik weg zijn", houdt Theate desondanks zijn opties open in La Dernière Heure. "Er waren gesprekken met Bologna, en ik heb de keuze van de club aanvaard om niet te spelen. Maar na twee weken heb ik een gesprek gehad met het bestuur en met de coach en heb ik gevraagd om terug in de ploeg te komen, want er bewoog niets en het was voor mij niet leefbaar. Ik wou gewoon spelen."

UPDATE 21/08

De transfer van Theate naar Bologna zat dus al enkele weken in het slop, maar nu lijkt de verdediger helemaal een kruis te mogen maken over een overgang naar de Serie A. Sky Sport Italia weet immers dat de Italianen inmiddels hun zinnen gezet hebben op Malang Sarr, net als Theate een linksvoetige verdediger. De gesprekken met Chelsea over een uitleenbeurt zouden al in een vergevorderd stadium zitten, maandag zouden de twee clubs zelfs al de laatste details kunnen regelen. Theate mag de piste-Bologna dus schrappen.

UPDATE 22/08

Arthur Theate lijkt een transfer naar de Serie A uit zijn hoofd te mogen zetten, maar misschien verhuist hij in de plaats daarvan misschien wel naar Frankrijk. Volgens Olympique-et-Lyonnais heeft de verdediger van KV Oostende immers de aandacht getrokken van de Franse topclub Olympique Lyon. De Fransen zouden nog geen bod uitgebracht hebben op de jonge Belg, die volgens Transfermarkt 5 miljoen euro moet kosten.   

LEES OOK: 'Grote kuis in Anderlecht: titularis richting exit'

Zou dat een goede club zijn voor hem?

Meest recent

Geen Champions League voor Vrancken na nieuwe zeperd

Wouter Vrancken maakte deze zomer een opmerkelijke overstap, want na een boerenjaar verruilde hij ...

125
125
Einde van tijdperk? Neuer geeft grote toekomsthint

Bij Bayern München willen ze in het komende seizoen nog beter doen dan de Duitse dubbel en ...

47
47
'Doorbraak op Mambourg met straf Titraoui-plan'

Charleroi opent binnen een tiental dagen zijn seizoen met een thuiswedstrijd tegen OH Leuven. Het ...

14
14
OHL in lastige papieren: "We moeten spelers verkopen"

OH Leuven neemt dit seizoen een frisse start. De technische staf werd opnieuw grondig vernieuwd, ...

93
93
Hayen doet straffe uitspraak over Club Brugge

Nicky Hayen kreeg deze zomer een verrassende nieuwe uitdaging voorgeschoteld. Ondanks een ...

392
392
'Tweede kandidaat-trainer bij Antwerp bekend'

De tijd dringt stilaan voor Antwerp om een nieuwe trainer te vinden. Binnen minder dan twee weken ...

135
135
'Charleroi nadert op één na duurste transfer ooit'

Charleroi hoopt komend seizoen weer aan te kunnen sluiten bij de subtop na een minder jaar. De ...

25
25
'Fernandez-Pardo ontketent forse transfersoap'

Matias Fernandez-Pardo was deze zomer de verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels. De ...

116
116
'Antwerp nadert nieuwe coach: 2 kandidaten over'

Bij Antwerp lijken ze eindelijk aan hun huiswerk voor deze zomer begonnen te zijn. De club was ...

300
300
'Hoefkens klopt voor transfer aan bij Anderlecht'

Gaat er nog een speler vertrekken bij RSC Anderlecht? Die kans is zeker aanwezig. NAC Breda zou wel ...

230
230
'Reden afhaken Anderlecht bekend: énorme vraagprijs'

De zoektocht naar aanvallende versterking bij RSC Anderlecht verloopt heel moeizaam. Vitor Bruno ...

567
567
Massimo Bruno stopt, versterking voor Lokeren

De mercato komt stilaan op gang. Zo viel er nog wat officieel nieuws te bespeuren. Massimo Bruno ...

38
38
‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Thibaut Courtois wil alleen Rode Duivel blijven als hij de volledige Nations League mag overslaan. ...

888
888
Patro Eisden verrast met transfer oude bekende

Patro Eisden was al zeer actief op de transfermarkt en er komt nog volk bij. Zopas maakte de ...

87
87
Openda verlost van Juventus en heeft nieuwe club beet

Een vreugdekreet. Dat zal er ongetwijfeld zijn geweest bij Loïs Openda toen hij zijn contract ...

47
47
Anderlecht maakt fans bijzonder gelukkig met primeur

De fans van RSC Anderlecht worden stilaan ongeduldig, want tot op heden was het nog maar een rustige ...

261
261
'Antwerp op toerental: publiekslieveling keert terug'

De fans van Antwerp hebben lang op hun honger moeten zitten, maar in de laatste rechte lijn richting ...

704
704
'Club Brugge stunt: gegeerde WK-revelatie geeft jawoord'

Club Brugge hoopt Ivan Leko nog van minstens drie versterkingen te voorzien. Op de verlanglijst van ...

951
951
'Kassa rinkelt in Genk: bliksemvertrek ruwe diamant'

De geruchtenmolen draait stilaan op volle toeren bij KRC Genk, dat niet alleen op het punt staat om ...

618
618
'Leko dumpt trio: miscast Club Brugge weigert transfer'

Terwijl het wemelt van de geruchten rond sterkhouders zoals Nicolo Tresoldi en Joaquin Seys, en ...

1172
1172
'Overmars slaat toe: Antwerp verrast met oude bekende'

Nu de overname door het consortium rond Wouter Vandenhaute eindelijk helemaal rond is, wil Antwerp ...

527
527
'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Als het van Bart Verhaeghe afhangt gaat hij helemaal nergens naartoe, maar na amper ...

647
647
Witte rook in Anderlecht: Sibierski dumpt dure flop

Antoine Sibierski moet RSC Anderlecht weer naar successen zien te loodsen, al torst de nieuwe ...

382
382
'Genk kan cashen: exit El Ouahdi in stroomversnelling'

KRC Genk staat op het punt om te cashen op Konstantinos Karetsas, wiens recordtransfer naar Borussia ...

1057
1057
Telenet onthult voetbalplannen: opvallende rol Ruben Van Gucht

Het WK 2026 behoort inmiddels weer definitief tot het verleden en dus is het weer reikhalzend ...

704
704

Meer sportnieuws