'Franse topclub verschijnt plots ten tonele voor Theate'

173
'Franse topclub verschijnt plots ten tonele voor Theate'

KV Oostende zag deze zomer al een pak smaakmakers van vorig seizoen vertrekken, maar Arthur Theate loopt voorlopig nog steeds rond in de Diaz Arena. De 21-jarige verdediger leek nochtans een hele tijd ook op weg naar de uitgang. Op de eerste twee speeldagen bleef hij zelfs aan de kant omdat een transfer naar Bologna in de maak was, maar die lijkt nu in het slop te zitten.


"Ik ga niet zeggen dat ik blijf, want binnen drie dagen kan ik weg zijn", houdt Theate desondanks zijn opties open in La Dernière Heure. "Er waren gesprekken met Bologna, en ik heb de keuze van de club aanvaard om niet te spelen. Maar na twee weken heb ik een gesprek gehad met het bestuur en met de coach en heb ik gevraagd om terug in de ploeg te komen, want er bewoog niets en het was voor mij niet leefbaar. Ik wou gewoon spelen."

UPDATE 21/08

De transfer van Theate naar Bologna zat dus al enkele weken in het slop, maar nu lijkt de verdediger helemaal een kruis te mogen maken over een overgang naar de Serie A. Sky Sport Italia weet immers dat de Italianen inmiddels hun zinnen gezet hebben op Malang Sarr, net als Theate een linksvoetige verdediger. De gesprekken met Chelsea over een uitleenbeurt zouden al in een vergevorderd stadium zitten, maandag zouden de twee clubs zelfs al de laatste details kunnen regelen. Theate mag de piste-Bologna dus schrappen.

UPDATE 22/08

Arthur Theate lijkt een transfer naar de Serie A uit zijn hoofd te mogen zetten, maar misschien verhuist hij in de plaats daarvan misschien wel naar Frankrijk. Volgens Olympique-et-Lyonnais heeft de verdediger van KV Oostende immers de aandacht getrokken van de Franse topclub Olympique Lyon. De Fransen zouden nog geen bod uitgebracht hebben op de jonge Belg, die volgens Transfermarkt 5 miljoen euro moet kosten.   

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Zou dat een goede club zijn voor hem?

Meest recent

Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

0
0
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

30
30
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

151
151
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

19
19
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

232
232
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

96
96
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

144
144
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

338
338
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

132
132
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

123
123
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

574
574
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

153
153
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

103
103
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

126
126
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

83
83
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

329
329
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

130
130
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

60
60
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

235
235
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

240
240

Meer sportnieuws