Lommel bezorgt Moeskroen horrorstart in 1B

185
Lommel bezorgt Moeskroen horrorstart in 1B

Moeskroen 2.0 is na twee speeldagen nog puntenloos in 1B. Onder nieuwbakken coach Scifo moeten Les Hurlus opnieuw bouwen aan een ploeg maar toch zal de nul op zes hard aankomen op Le Cannonier. Een beter Lommel pakte vanavond verdiend de drie punten dankzij goudhaantje Koki.

Enzo Scifo beleefde vorige week een horrorstart met Moeskroen. Les Hurlus gingen kansloos onderuit bij het bescheiden RWDM en moesten zich vanavond herpakken op Le Cannonier tegen Lommel. De Limburgers gaven Waasland-Beveren prima partij maar gingen met een man minder in de absolute slotminuut nog onderuit. Peter van der Veen, vorig jaar assistent van Manning, werd nu ook officieel aangesteld als de nieuwe coach van Lommel.
Lommel begon met veel vertrouwen maar vroege mogelijkheden voor Koki en Arzani werden stijlrijk gepakt door Moeskroen-keeper Mandanda. De thuisploeg stelde daar betrekkelijk weinig tegenover in het eerste halfuur. Op tien minuten van de pauze kregen de Limburgers een uitgelezen kans op de openingstreffer na een fout van Gueye op de doorgebroken Koki in de zestien meter (was er wel contact?), vanaf elf meter maakt Koki zelf de 0-1. Opnieuw een doelpunt van de Japanse aanvaller van Lommel. Op slag van rust waren ook Les Hurlus eindelijk eens gevaarlijk via Myny, bij een afvallende bal knalde hij wild over. Halfweg stond Lommel verdiend op voorsprong.
Ook na de rust zagen we een zelfde spelbeeld: Lommel had doorgaans het beste van het spel en Moeskroen kwam maar niet tot kansen. Iets voorbij het uur leek de wedstrijd beslist toen Anello met een schuine trap de 0-2 maakte, het doelpunt werd echter terecht afgekeurd wegens buitenspel. Op een dik kwartier van het einde probeerde invaller Rosa het nog eens van ver, zijn afgeweken schot ging naast. Bij de daaropvolgende hoekschop moest Mandanda een bal vanonder de lat halen. In de laatste tien minuten kwam het team van Scifo eindelijk wat opzetten, Myny vond centraal Vroman en die stelde voor de eerste keer deze avond doelman Fiermarin op de proef. In de slotminuut van de blessuretijd trapte Taravel een ultieme kans binnen het bereik van de bezoekende doelman. Verder kwam een tegenvallende thuisploeg niet, dat troosteloos laatste blijft in 1B.
Scoreverloop:
0-1 (36') Koki (p)

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Zal Scifo als eerste coach zijn C4 krijgen in 1B?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

15
15
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

32
32
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

33
33
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

102
102
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

43
43
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

50
50
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

216
216
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

92
92
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

326
326
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

342
342
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws