'Gent bijt definitief in het stof voor Henry'

431 stemmen
'Gent bijt definitief in het stof voor Henry'

AA Gent moest onlangs afscheid nemen van Roman Yaremchuk, die voor 17 miljoen euro verkocht werd aan Benfica. De Buffalo's zijn daarom nog op zoek naar een extra spits en hebben uiteraard de nodige miljoenen ter beschikking. Het lijkt die in eigen land te gaan investeren, althans als we de laatste geruchten mogen geloven.


Gent werd al een tijdje gelinkt aan Thomas Henry en steeds dichter bij de komst van de topschutter van OH Leuven staan. Football Insider beweert immers dat OHL een bod van de Buffalo's aanvaard heeft , maar volgens Het Laatste Nieuws is er nog geen sprake van een financieel akkoord. De Leuvenaars zouden immers vasthouden aan een vraagprijs van zo'n 6 miljoen euro. Beide partijen zouden wel naar mekaar toegroeien. Het grootste struikelblok op dit moment zouden echter de betalingswijzen zijn, waar de Vlaams-Brabanders nog niet mee akkoord zijn.

UPDATE 21/08

De Buffalo's konden tot dusver geen doorbraak forceren in het dossier van Henry en dreigen nu zelfs helemaal naast de aanvaller te grijpen. Zo meldt de Italiaanse transferkenner Gianluca Di Marzio dat de Franse goaltjesdief plots op weg is naar Italië. Genoa toonde zich bereid om de spits over te nemen op huurbasis met een verplichte aankoopoptie van 5.5 miljoen euro. Maar ook Venezia, dat eerder al belangstelling toonde, zou opnieuw ten tonele zijn verschenen.

De promovendus mikt op een definitieve transfer, geen huurconstructie dus, en zou in totaal zo'n 6 miljoen euro voor zijn diensten over hebben. Daardoor beschikt Venezia momenteel over de beste papieren. Gent zal zich dus snel met een tegenzet moeten komen indien het de strijd alsnog wil winnen.

UPDATE 19u32

Het lijkt erop dat AA Gent Thomas Henry helemaal uit zijn hoofd mag zetten. De spits maakte geen deel uit van de selectie voor het duel van OHL tegen Eupen, en daar is een goede reden voor. Het Laatste Nieuws weet immers dat de Fransman op dit moment in Noord-Italië is om aan tafel te zitten met Venezia. Er zou al een akkoord zijn tussen de twee clubs. De overeengekomen transfersom zou 6 miljoen euro bedragen. 

LEES OOK: Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Wie had jij gekozen?

Meest recent

Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

14
14
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

16
16
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

59
59
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

200
200
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

233
233
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

78
78
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

122
122
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

73
73
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

419
419
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

157
157
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

185
185
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

51
51
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

147
147
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

65
65
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

77
77
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

188
188
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

91
91
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

200
200
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

399
399
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

344
344
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

272
272
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

119
119
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

365
365
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

93
93
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

344
344

Meer sportnieuws