'Gent bijt definitief in het stof voor Henry'

431 stemmen
'Gent bijt definitief in het stof voor Henry'

AA Gent moest onlangs afscheid nemen van Roman Yaremchuk, die voor 17 miljoen euro verkocht werd aan Benfica. De Buffalo's zijn daarom nog op zoek naar een extra spits en hebben uiteraard de nodige miljoenen ter beschikking. Het lijkt die in eigen land te gaan investeren, althans als we de laatste geruchten mogen geloven.


Gent werd al een tijdje gelinkt aan Thomas Henry en steeds dichter bij de komst van de topschutter van OH Leuven staan. Football Insider beweert immers dat OHL een bod van de Buffalo's aanvaard heeft , maar volgens Het Laatste Nieuws is er nog geen sprake van een financieel akkoord. De Leuvenaars zouden immers vasthouden aan een vraagprijs van zo'n 6 miljoen euro. Beide partijen zouden wel naar mekaar toegroeien. Het grootste struikelblok op dit moment zouden echter de betalingswijzen zijn, waar de Vlaams-Brabanders nog niet mee akkoord zijn.

UPDATE 21/08

De Buffalo's konden tot dusver geen doorbraak forceren in het dossier van Henry en dreigen nu zelfs helemaal naast de aanvaller te grijpen. Zo meldt de Italiaanse transferkenner Gianluca Di Marzio dat de Franse goaltjesdief plots op weg is naar Italië. Genoa toonde zich bereid om de spits over te nemen op huurbasis met een verplichte aankoopoptie van 5.5 miljoen euro. Maar ook Venezia, dat eerder al belangstelling toonde, zou opnieuw ten tonele zijn verschenen.

De promovendus mikt op een definitieve transfer, geen huurconstructie dus, en zou in totaal zo'n 6 miljoen euro voor zijn diensten over hebben. Daardoor beschikt Venezia momenteel over de beste papieren. Gent zal zich dus snel met een tegenzet moeten komen indien het de strijd alsnog wil winnen.

UPDATE 19u32

Het lijkt erop dat AA Gent Thomas Henry helemaal uit zijn hoofd mag zetten. De spits maakte geen deel uit van de selectie voor het duel van OHL tegen Eupen, en daar is een goede reden voor. Het Laatste Nieuws weet immers dat de Fransman op dit moment in Noord-Italië is om aan tafel te zitten met Venezia. Er zou al een akkoord zijn tussen de twee clubs. De overeengekomen transfersom zou 6 miljoen euro bedragen. 

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

🚀

Wie had jij gekozen?

Meest recent

Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

60
60
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

110
110
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

386
386
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

91
91
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

271
271
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

119
119
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

115
115
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

203
203
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

84
84
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

399
399
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

168
168
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

259
259
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

139
139
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

184
184
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

117
117
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

929
929
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1182
1182
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

631
631
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

189
189
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

296
296
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

675
675
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

171
171
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

163
163
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

408
408

Meer sportnieuws