Bruno verklaart keuze voor Turkije: "Een mythische club"

door
Bruno verklaart keuze voor Turkije:

Massimo Bruno zag deze zomer zijn aflopende contract bij Charleroi niet verlengd worden, waardoor hij als vrije speler op zoek kon naar een nieuwe club. Even werd zijn naam genoemd bij Antwerp, maar uiteindelijk koos de ex-speler van Anderlecht voor een nieuw buitenlands avontuur. Na eerdere passages bij RB Salzburg en RB Leipzig koos hij deze keer voor Bursaspor.


Tegenover Sudpresse geeft hij wat meer uitleg bij zijn toch verrassende keuze voor de Turkse tweedeklasser. "Bursaspor is een mythische club, dat voel je direct", stelt hij. "Wanneer ik hun voorstel kreeg, vond ik meteen zowel het project als het contract interessant en had ik een goed gevoel. Je voelt dat de club weer wil promoveren. Een jaar of tien geleden speelde Bursaspor nog kampioen en het is leuk om deel uit te maken van een project om daarnaar terug te keren."

De 27-jarige Bruno tekende een contract tot 2023 bij Bursaspor, met nog een optie voor een extra jaar. Mogelijk komt hij er weldra nog een landgenoot tegen, want Bursaspor werd de voorbije weken ook al gelinkt aan Kevin Mirallas.

Goede club voor hem?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

7
7
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

44
44
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

59
59
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

34
34
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

214
214
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

118
118
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

397
397
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

154
154
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

200
200
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

433
433
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

670
670
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

306
306
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

660
660
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

121
121
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

369
369
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

583
583
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

527
527
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

62
62
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

259
259
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

425
425
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

576
576
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

153
153
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

325
325
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333

Meer sportnieuws