'AA Gent ziet verrassend alternatief voor Thomas Henry'

door
'AA Gent ziet verrassend alternatief voor Thomas Henry'

AA Gent moest onlangs afscheid nemen van Roman Yaremchuk, die voor 17 miljoen euro verkocht werd aan Benfica. De Buffalo's zijn daarom nog op zoek naar een extra spits en hebben uiteraard de nodige miljoenen ter beschikking. Het lijkt die in eigen land te gaan investeren, althans als we de laatste geruchten mogen geloven.


Gent werd al een tijdje gelinkt aan Thomas Henry en zou nu ook de strijd om de prijsschutter van OH Leuven gaan winnen. Football Insider beweert immers dat OHL een bod van 5,3 miljoen euro vanwege de Buffalo's aanvaard heeft. Henry staat zaterdagavond wel nog gewoon aan de aftrap bij OHL, dat in de Luminus Arena tegen KRC Genk speelt. Henry genoot ook belangstelling van clubs als Venezia, Celtic, Rangers, Southampton, Watford en Bordeaux, maar zou dus gewoon in de Jupiler Pro League blijven.

UPDATE 15/08

 AA Gent zou momenteel dus in pole-positie liggen voor Henry, maar volgens Het Laatste Nieuws is er nog geen sprake van een financieel akkoord met OHL. De Leuvenaars zouden immers vasthouden aan een vraagprijs van zo'n 6 miljoen euro. Beide partijen zouden wel naar mekaar toegroeien. Het grootste struikelblok op dit moment zouden echter de betalingswijzen zijn, waar de Vlaams-Brabanders nog niet mee akkoord zijn. De onderhandelingen blijven evenwel lopen en gaan naar verluidt ook de goede richting op.

UPDATE 19/08

Volgens Het Nieuwsblad kijkt AA Gent ondertussen ook rond op zoek naar alternatieven voor Thomas Henry, die momenteel te duur uitvalt. De Buffalo's zijn volgens de krant daarbij uitgekomen bij onder andere Darko Lemajic. Dat is een spits van RFS, de Letse club die Gent al tegenkwam in de Conference League. Sportief directeur van RFS Maris Verpakovskis bevestigt dat er interesse is vanuit het buitenland voor verschillende spelers en dat er onderhandeld wordt. 

LEES OOK: AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

Voor wie zou jij gaan?

Meest recent

Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

3
3
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

39
39
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

106
106
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

29
29
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

20
20
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

8
8
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

124
124
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

131
131
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

99
99
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

672
672
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

138
138
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

44
44
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

105
105
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

307
307
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

209
209
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

33
33
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

549
549
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

468
468
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

164
164
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

360
360
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

719
719
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

97
97
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

392
392
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

280
280

Meer sportnieuws