'Club Brugge lijkt op weg naar vierde aanwinst'

828 stemmen
'Club Brugge lijkt op weg naar vierde aanwinst'

Club Brugge maakte afgelopen weekend indruk door met 0-4 te gaan winnen op Zulte Waregem, maar dat betekent niet dat de landskampioen aflaat in zijn zoektocht naar versterking. De komende tien dagen willen ze in het Jan Breydelstadion nog enkele nieuwe spelers voorstellen en aanwinst nummer drie zou alvast binnen zijn.


Dat menen ze althans bij Het Laatste Nieuws, dat stelt dat Club Brugge snel de komst van Owen Otasowie zal afronden. De Amerikaanse defensieve middenvelder werd al even aan Blauw-Zwart gelinkt, nadat zijn naam eerder ook al bij Anderlecht gevallen was. Club zou uiteindelijk 4 miljoen euro neertellen om de 20-jarige over te nemen van Wolverhampton. Na Nsoki en Persyn wordt Otasowie dus de derde aanwinst.

Hij zal bij Club voor extra concurrentie op het middenveld moeten zorgen en de strijd aangaan met Ruud Vormer, Eder Balanta en Mats Rits. Daarmee heeft Club alvast één doelwit beet, waardoor de focus helemaal kan op het versterken van de flanken.

UPDATE 19/08

Mogelijk zit ook aanwinst nummer vier er snel aan te komen bij Club Brugge. YouthScoutPlatform lijkt immers te weten dat de transfer van Tajon Buchanan (New England Revolution) naar Blauw-Zwart een feit is. "Officieel en bevestigd", klinkt het op Twitter. Of het medium het ook effectief bij het rechte eind heeft, zullen we ongetwijfeld in de nabije toekomst te weten komen.  

LEES OOK: Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Denk jij dat Buchanan naar Club zal komen?

Meest recent

Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

407
407
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

18
18
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

74
74
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

144
144
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

14
14
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

34
34
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

217
217
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

114
114
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

285
285
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

227
227
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

396
396
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

401
401
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

243
243
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

74
74
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

101
101
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

176
176
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

59
59
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

65
65
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

525
525
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

183
183
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

189
189
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

947
947
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

107
107
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

256
256

Meer sportnieuws