KV Mechelen blijft gaan en deelt weer twee contracten uit

69 stemmen
KV Mechelen blijft gaan en deelt weer twee contracten uit

Nadat het de voorbije jaren telkens lang meedeed om een Europees ticket, is KV Mechelen nu met een drie op 12 zwak aan het seizoen begonnen. Wie weet doet Wouter Vrancken binnenkort dus wel weer een beroep op de eigen jeugd om voor een frisse wind te zorgen.

Dinsdag maakte Malinwa alvast bekend dat twee jonkies uit de beloftenploeg hun eerste profcontract tekenden. Malik Wanya en Arne Portner zetten allebei immers zopas hun kribbel onder een overeenkomst voor twee seizoenen Achter de Kazerne, met een optie om daar nog een derde jaargang aan vast te breien.

"Portner is een 18-jarige linksback die gekend staat om zijn snelheid en infiltraties. Hij sloot aan op zijn zes jaar en speelde sindsdien voor geen enkele andere club. Wanya speelt ook al sinds 2012 voor KV Mechelen. Hij is ook 18 jaar oud en een razendsnelle vleugelaanvaller met veel techniek en explosiviteit", klinkt het op de clubwebsite.

UPDATE 18/08
Een dag later is het weer prijs en tekenen nog eens twee jonge spelers een nieuw contract bij KV Mechelen. Dirk Asare en Senne Ceulemans mochten de voorbereiding meedoen met de A-kern en lieten daarbij een zeer goede indruk na, waardoor ze nu beloond worden. Asare, een 17-jarige middenvelder, lag nog één jaar onder contract en tekent nu bij tot 2024.

De 19-jarige Ceulemans krijgt dan weer zijn eerste profcontract, voor twee seizoenen met optie op een derde jaar. De middenvelder kwam in de zomer over van Beerschot, waar hij acht keer de bank haalde bij de A-ploeg maar nooit debuteerde. Ceulemans kwam in de jeugd ook al uit voor clubs als Villarreal, Southampton, Chelsea en AA Gent.


🚀

Zullen zij dit seizoen al doorbreken?

Meest recent

Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

39
39
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

250
250
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

41
41
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

99
99
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

82
82
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

72
72
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

273
273
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

56
56
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

351
351
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

569
569
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

222
222
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

278
278
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

88
88
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

840
840
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

464
464
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

142
142
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

439
439
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

558
558
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

77
77
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

105
105
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

207
207
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

56
56
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

471
471
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

472
472
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

137
137

Meer sportnieuws