KV Mechelen blijft gaan en deelt weer twee contracten uit

door
KV Mechelen blijft gaan en deelt weer twee contracten uit

Nadat het de voorbije jaren telkens lang meedeed om een Europees ticket, is KV Mechelen nu met een drie op 12 zwak aan het seizoen begonnen. Wie weet doet Wouter Vrancken binnenkort dus wel weer een beroep op de eigen jeugd om voor een frisse wind te zorgen.

Dinsdag maakte Malinwa alvast bekend dat twee jonkies uit de beloftenploeg hun eerste profcontract tekenden. Malik Wanya en Arne Portner zetten allebei immers zopas hun kribbel onder een overeenkomst voor twee seizoenen Achter de Kazerne, met een optie om daar nog een derde jaargang aan vast te breien.

"Portner is een 18-jarige linksback die gekend staat om zijn snelheid en infiltraties. Hij sloot aan op zijn zes jaar en speelde sindsdien voor geen enkele andere club. Wanya speelt ook al sinds 2012 voor KV Mechelen. Hij is ook 18 jaar oud en een razendsnelle vleugelaanvaller met veel techniek en explosiviteit", klinkt het op de clubwebsite.

UPDATE 18/08
Een dag later is het weer prijs en tekenen nog eens twee jonge spelers een nieuw contract bij KV Mechelen. Dirk Asare en Senne Ceulemans mochten de voorbereiding meedoen met de A-kern en lieten daarbij een zeer goede indruk na, waardoor ze nu beloond worden. Asare, een 17-jarige middenvelder, lag nog één jaar onder contract en tekent nu bij tot 2024.

De 19-jarige Ceulemans krijgt dan weer zijn eerste profcontract, voor twee seizoenen met optie op een derde jaar. De middenvelder kwam in de zomer over van Beerschot, waar hij acht keer de bank haalde bij de A-ploeg maar nooit debuteerde. Ceulemans kwam in de jeugd ook al uit voor clubs als Villarreal, Southampton, Chelsea en AA Gent.


LEES OOK: KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

Zullen zij dit seizoen al doorbreken?

Meest recent

'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

109
109
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

14
14
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

40
40
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

124
124
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

218
218
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

80
80
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

82
82
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

105
105
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

214
214
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

149
149
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

135
135
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

122
122
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

381
381
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

313
313
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

450
450
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

376
376
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

121
121
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

157
157
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

279
279
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

92
92
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

114
114
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

96
96
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

113
113
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

272
272

Meer sportnieuws