KV Mechelen blijft gaan en deelt weer twee contracten uit

door
KV Mechelen blijft gaan en deelt weer twee contracten uit

Nadat het de voorbije jaren telkens lang meedeed om een Europees ticket, is KV Mechelen nu met een drie op 12 zwak aan het seizoen begonnen. Wie weet doet Wouter Vrancken binnenkort dus wel weer een beroep op de eigen jeugd om voor een frisse wind te zorgen.

Dinsdag maakte Malinwa alvast bekend dat twee jonkies uit de beloftenploeg hun eerste profcontract tekenden. Malik Wanya en Arne Portner zetten allebei immers zopas hun kribbel onder een overeenkomst voor twee seizoenen Achter de Kazerne, met een optie om daar nog een derde jaargang aan vast te breien.

"Portner is een 18-jarige linksback die gekend staat om zijn snelheid en infiltraties. Hij sloot aan op zijn zes jaar en speelde sindsdien voor geen enkele andere club. Wanya speelt ook al sinds 2012 voor KV Mechelen. Hij is ook 18 jaar oud en een razendsnelle vleugelaanvaller met veel techniek en explosiviteit", klinkt het op de clubwebsite.

UPDATE 18/08
Een dag later is het weer prijs en tekenen nog eens twee jonge spelers een nieuw contract bij KV Mechelen. Dirk Asare en Senne Ceulemans mochten de voorbereiding meedoen met de A-kern en lieten daarbij een zeer goede indruk na, waardoor ze nu beloond worden. Asare, een 17-jarige middenvelder, lag nog één jaar onder contract en tekent nu bij tot 2024.

De 19-jarige Ceulemans krijgt dan weer zijn eerste profcontract, voor twee seizoenen met optie op een derde jaar. De middenvelder kwam in de zomer over van Beerschot, waar hij acht keer de bank haalde bij de A-ploeg maar nooit debuteerde. Ceulemans kwam in de jeugd ook al uit voor clubs als Villarreal, Southampton, Chelsea en AA Gent.


LEES OOK: Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Zullen zij dit seizoen al doorbreken?

Meest recent

Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

0
0
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

13
13
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

164
164
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

35
35
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

90
90
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

270
270
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

348
348
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

394
394
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

185
185
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

463
463
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

338
338
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

50
50
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

116
116
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

220
220
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

44
44
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

125
125
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

186
186
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

179
179
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

179
179
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

100
100
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

178
178
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

56
56
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

368
368
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

438
438
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

217
217

Meer sportnieuws