KV Mechelen blijft gaan en deelt weer twee contracten uit

stemmen
KV Mechelen blijft gaan en deelt weer twee contracten uit

Nadat het de voorbije jaren telkens lang meedeed om een Europees ticket, is KV Mechelen nu met een drie op 12 zwak aan het seizoen begonnen. Wie weet doet Wouter Vrancken binnenkort dus wel weer een beroep op de eigen jeugd om voor een frisse wind te zorgen.

Dinsdag maakte Malinwa alvast bekend dat twee jonkies uit de beloftenploeg hun eerste profcontract tekenden. Malik Wanya en Arne Portner zetten allebei immers zopas hun kribbel onder een overeenkomst voor twee seizoenen Achter de Kazerne, met een optie om daar nog een derde jaargang aan vast te breien.

"Portner is een 18-jarige linksback die gekend staat om zijn snelheid en infiltraties. Hij sloot aan op zijn zes jaar en speelde sindsdien voor geen enkele andere club. Wanya speelt ook al sinds 2012 voor KV Mechelen. Hij is ook 18 jaar oud en een razendsnelle vleugelaanvaller met veel techniek en explosiviteit", klinkt het op de clubwebsite.

UPDATE 18/08
Een dag later is het weer prijs en tekenen nog eens twee jonge spelers een nieuw contract bij KV Mechelen. Dirk Asare en Senne Ceulemans mochten de voorbereiding meedoen met de A-kern en lieten daarbij een zeer goede indruk na, waardoor ze nu beloond worden. Asare, een 17-jarige middenvelder, lag nog één jaar onder contract en tekent nu bij tot 2024.

De 19-jarige Ceulemans krijgt dan weer zijn eerste profcontract, voor twee seizoenen met optie op een derde jaar. De middenvelder kwam in de zomer over van Beerschot, waar hij acht keer de bank haalde bij de A-ploeg maar nooit debuteerde. Ceulemans kwam in de jeugd ook al uit voor clubs als Villarreal, Southampton, Chelsea en AA Gent.


LEES OOK: Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

🚀

Zullen zij dit seizoen al doorbreken?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

145
145
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

139
139
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

548
548
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

139
139
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

394
394
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

41
41
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

477
477
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

253
253
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

240
240
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

138
138
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1262
1262
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

106
106
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

326
326
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

196
196
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

251
251
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

201
201
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

217
217
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

514
514
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

919
919
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

711
711
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

277
277
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

155
155
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

244
244

Meer sportnieuws